Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:16:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 14:28:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
borcan len s materialom to si musite asi samy zvazit, ze ci proste koza alebo nejaka latka, to je vec preferencii a kazdy sa na to pozera inak, doteraz ste mali aku? - latkovu ci kozenu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 7:47:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
My sme kupovali latkovu, zena o inej ani pocut nechcela, lebo ze je aj viacej moznosti, co sa tyka farby a ze jej to je vlastne aj prijemnejsie na dotyk. Takze my sme nad inym variantom ani nejako neuvazovali.
Ale koza nemusi byt tiez zla, no dobre je si ist skusit, co je komu blizsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 10:36:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
borcan zaklad je kupovat ju v obchode so sedackami, najlepsie je v takom, ktory sa priamo na sedacky zameriava, ze nie nejako v nabytku vseobecnom, kde kupis cokolvek, lebo tam je to s tou kvalitou take na vazkach, aspon ja to tak vnimam.
proste ked uz nieco mam kupit tak nech to je kvalitne, nech to stoji za to, to je pre mna zaklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:46:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Juaneso!

Áno k tomuto čo píšeš sa aj ja prikláňam. Podobne sme to riešili keď sme aj posteľ aj sedačku kupovali, hlavne sú to veci na ktorých nejako netreba šetriť, lebo keď chceš kvalitu, tak to nebude najlacnejšie, ale teda treba si urobiť nejaký ten prehľad. My sme vybrali v Topsedačkách aj posteľ aj sedačku a jedným vrzom ako sa to hovorí a teda slúži nám dobre a to ju máme oboje už cez dva roky a stále ako nové.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 17:29:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
erwio to ste boli niekde osobne na predajni?... alebo cez internet niečo si pozeral?... lebo teda tiež chcem nový gauč do obývačky, lebo ten starý už vypovedá... už je šedivý, už ani dobre nejde vytepovať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:47:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
...hepka tento obchod co pisal ma predajne...napriklad aj v Bratislave alebo v Prievidzi, ze vies si ist pozriet aku maju ponuku aj vyskusat...za mna je to pri vybere sedacky velmi podstatne ist osobne si ju akoby okusit alebo akoby som to nazvala...lebo chces vediet ci sa na nej pohodlne sedi, ci je latka alebo koza prijemna na dotyk a taketo veci...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 9:51:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Hepka cez internet si mozes pozriet, ale pre nas to bolo len take, ze aby sme si urobili predstavu, kde co maju, to je asi tak vsetko. Nemali by sme odvahu len takl objednavat bez toho aby sme videli aj material aj vsetko osobne.
My sme so zenou v tomto smere stara skola, radsej viackrat pojdeme osobne pozriet a pobehat, len aby sme vedeli, ze to rozhodnutie urobime dobre, ze nebude ziadny problem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 9:35:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
huejgo nemusi to jasne, ze nie, ale tiez je zasadna kvalita - od tej sa vsetko podla mna odvija, co mam skusenost ;)
preto aj my ked nieco domov kupujeme, tak nam to nejaky cas trva, pretoze kym si zvazime vsetko, kym si porovname, no nie je to len tak :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 12:26:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Ketmaka ty si aj na niektorej z tých predajní bolo?,,Oplatí sa ísť pozrieť?,,Lebo nechcem ísť niekde, kde budú mať dve sedačky a nič viacej, to sa mi kvôli tomu neoplatí merať cestu, zato som sa rozhodol, že ti napíšem,,Pomaly už aj my hľadáme, len problém ešte len bude či sa zhodneme na farbe,,Ja by som rád keby sme do niečoho tmavého išli, len žena tá ani počuť o tom,,Tak neviem či ešte nebudeme aj zvádzať boj,, :D :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 13:10:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Hepka, áno, my sme boli osobne na predajni v Prievidzi. Myslím, že by si si vybrala, nakoľko výber majú veľký. My sme tam takisto strávili dlhší čas. Ja by som vybral aj hneď, ale manželka mala iný názor, tak sme sa moc nepohodli. A to sme tam šli s tým, že vieme, čo chceme :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt