Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:24:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 14:02:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
jasné, však to zaváži, keď je predavač drzý alebo sa chová neprofesionálne, tak takisto radšej hneď zdrhám :D nech je to akýkoľvek obchod, nemám to rada


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 20. Dec 2022 9:52:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
No ved jasne, to aj u mna zakazdym maximalne zavazi. Pristup predajcu je fakt dolezity. Niekedy pritom staci tak malo, usmiat sa, normalne komunikovat, nechat zakaznika, nech si najprv obzrie tovar atd. Ale tak s tymto tam problem nastastie nebol, lebo by som sa na pate otocil. :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 02. Jan 2023 9:18:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
haha, jasne, tak toto fakt nemusim. aj mne sa pravdaze take stalo uz parkrat. clovek vojde do predajne a hned nanho predavac vybehne, to podla mna vobec nie je spravny pristup. treba nechat troska volnosti, cas, nech sa vobec zakaznik stihne nejak rozkukat, premysliet si, co vlastne chce a tak :) niektori tito predajcovia by mali mat nejake skolenie ohladom tohto :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 10:16:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
no tak to je ozaj obmedzujuce :D a mna ako introverta to aj dost stresuje, popravde :D inak vyhliadla som si sedacku. ake mate skusenosti s tym, ze gauc nema ulozny priestor? da sa tak fungovat v pohode? lebo akoze my cely zivot mame veci v gauci a teraz potrebujeme kupit novy. ten, ktory sa mi paci, ulozny priestor nema, tak ci je to taky velky problem?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 04. Jan 2023 9:26:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 32
Bydlisko: Devínska Nová Ves
my máme bez úložného a ja by som osobne teda nemenila. už to nie je ako kedysi, skrine sú veľké až po strop, vstavané, miesta je tam rozhodne dosť, netreba pchať do gauča všetko:) a samozrejme je to aj šetrnejšie voči tej sedačke, že jednoducho sa tak často s ňou nemanipuluje, tak je menšia pravdepodobnosť, že sa tak rýchlo opotrebuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 04. Jan 2023 10:04:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
za mna takisto. ale tak je pravda, ze my sme to takto ani doteraz nemali:) prislo mi to neprakticke, lebo neustale u nas gauci niekto sedel ci lezal, takze dostat sa tam by bolo tak ci tak v podstate nerealne :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 05. Jan 2023 7:51:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
no ja takisto uvazujem, ze ci je to vobec potrebne. akoze skrin mame dost, ale aj veci neustale pribuda, tak ma to tak neustale nabada, ci nespravim chybu, ked vyberiem sedacku bez ulozneho. ale tak vidim, ze v dnesnej dobe uz sa to velmi ani neriesi. a mate rozkladaciu alebo nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 10:12:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
vies co, nemame ani rozkladaci gauc, nechcela som to. akoze celkovo nemavame vela navstev, ze by u nas aj zvykli prespat alebo tak, takze v tomto nam to prislo zbytocne. sestra napriklad ma sedacku, ktora ma aj tuto funkciu a vsetko v pohode zatial, takze je to asi na kazdom. treba si dopredu vsak premysliet, ci ti to ozaj treba alebo nie:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 10:16:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
a kde ste kupovali sedacku vy? zopar sedaciek mam uz akoze vyhliadnutych, ale zatial nie som uplne presvedcena ani o jednej. zakazdym ma totiz nieco odradi, neviem si pomoct no :D ci som prilis narocna alebo co, ja neviem. tak ale fakt nechcem vybrat zle, aby som potom neskor ten svoj vyber neolutovala. nechcem, aby sa mi zunovala farba alebo dizajn, to sa moze realne stat, nakolko sa velmi dobre poznam, stava sa mi to :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 11:07:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
My máme gauč z Topsedačiek napríklad. Ono je fajn si takto popozerať rôzne stránky, ak presne nevieš, čo chceš, že si proste kukneš rôzne dizajn a štýly pre inšpiráciu:) Možno ťa niečo osloví a máš po probléme. A nemyslím si, že si náročná, však kúpu takého kúsku musíš jednoznačne premyslieť riadne a nie konať neuvážene.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt