Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 17. Apr 2024 0:05:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 9:55:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
A u nich to je tak, že ti sedačku dovezú kamkoľvek v rámci SR? Lebo stretli sme sa už napríklad aj s tým, že to takto vôbec nechceli riešiť, akože len v rámci okresu alebo tak, čo bol pre nás dosť problém, keďže sme to mali ozaj od ruky. Nevadí mi prejsť určitú trasu, ale ak mám prejsť kvôli sedačke cez pol Slovenska, tak to radšej nie, ďakujem :D Preveziem aj gate.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2023 10:41:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
mna by to osobne tiez zaujimalo, hoci novy gauc nehladam, ale ako som uz spominala, sestra ano a je neskutocne nerozhodna, tak sa jej snazim pomoct ako viem :D kazdy den hladame spolu kade-tade, uz mam pocit, ze som presnorila dvakrat cely internet :D A tiez si myslim, ze idealne je, ked vie obchod dorucit sedacku kamkolvek na Slovensku, to uz by mala byt podla mna taka samozrejmost v dnesnej dobe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 12:27:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Malacky
eduard a vy ste boli u nich osobne na predajni, ci ste objednavali sedacku z internetu? pozerala som uz praveze toho fakt vela a zatial akosi stale tapem, mozno je fakt horsie, ked si toho prezriem obrovske mnozstvo a potom mam problem si spomedzi tolkych sedaciek vybrat :D ja uz som aj nad kozou zacala premyslat, ale nie som si ista, ci sa to nejakym sposobom nezoderie po case, no zatial nemam s tymto materialom skusenosti. nejake postrehy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 10:22:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Koženú nemáme, ale tiež sme nad ňou uvažovali, nakoniec sme sa rozhodli teda pre klasickú, látkovú, aj keď teda nevyzerá úplne klasicky:) Nám sa zapáčila hneď. Každý asi nie je na takýto štýl, my sme chceli niečo iné. Spomínal som, že sme kupovali žltú, žena chcela takú žiarivú, nakoniec sme spravili kompromis, neboli sme si istý, či by tá žiarivá neskôr aj tak nevybledla:) Pri tejto sa nám to nestane, som si istý :D
https://www.topsedacky.sk/klasicke-koze ... a-sesilia/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 13:52:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
tak ta je perfektna. na tu ked sa pozries, tak vies, ze bude pohodlna :D paci sa mi. a v podstate je aj dost prakticka, nakolko nie je na nozickach, cize pod nou nemusis vobec vysavat :D ale tak to samozrejme nie je priorita, vsak? :D ja s tym problem nemam, ja rada vysavam, ale tak ludia si zakazdym najdu nieco, co im ulahci zivot :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2023 10:07:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Vidíš, nám toto akože ani nenapadlo riešiť, to u nás teda nebola priorita :D Vysáva sa u nás často, dokonca máme aj robotický vysávač, takže toto nie je problém. Proste sa nám páčil dizajn, tak sme do toho šli, to je celé:) Ale máš pravdu, takto som sa na to veru nepozeral. Tak v tom prípade je to výhoda :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2023 11:21:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Malacky
este by ma zaujimalo, ci ste si ju boli vziat priamo do predajne alebo ako ste to riesili? objednali? uz som sa pytyala vyssie, ale si neodpovedal :D neviem, ci to funguje tak, ze si gauc vies normalne objednat z internetu a pride ti, to fakt netusim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 10:50:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Jasné, prečo by to tak nefungovalo? Však na to tie eshopy sú, ale tak pravdaže je ideálne, keď má predajňa, ktorá je zameraná na sedačky, aj kamenný obchod, kam vieš reálne prísť :D Akože pozerali sme si na internete, ale nenapadlo by mi v živote objednať si gauč len tak naslepo. Čo som blázon? Boli sme potom následne aj v obchode pozrieť, tam sme si normálne vydiskutovali dodanie a všetko, čo k tomu patrí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2023 8:36:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
a ake bolo dodanie pri tej vasej sedacke? lebo co som pozeral aj ja, tak kazda predajna to mala uplne rozne, z toho som bol ozaj prekvapeny. necakal by som, ze sa dodacia lehota moze az tak odlisovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 9:39:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
tak vacsinou maju predajne so sedackami dodanie okolo tych 8-9 tyzdnov. asi zalezi vela aj na tom, aku chces, co sa aj materialov tyka. a zase aj taky povod vie tu sedacku oddialit. ak nejaku nemaju na sklade a potrebuju pockat na doskladnenie, tak sa to rozhodne moze este viac predlzit. ale tak s takymito vecami clovek musi ratat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt