Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 7:45:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 8:54:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Jasne, myslim, ze to sa este da. Ked uz tak dlho vyberas, tak uz nieco vydrzis, kym ti ju dovezu predsa. Na dobre sa caka :D Co sa tyka tych povodov, vy si takto potrpite? Ja osobne som doteraz vobec neriesil, akeho povodu je sedacka, proste sa nam pacila, tak sme kupili, neviem, nepride mi to ako podstatna informacia. Mozno niekto je vyslovene zatazeny na toto, moze byt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 9:24:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
ja citam ze podvodov :D tak podla mna je lepsie orientovat sa na take sedacky, ktorych povod je znamy, tak sa ti nemoze stat podla mna, ze sa nejakym sposobom sklames v kvalite, ja osobne mam dobru skusenost s talianskymi sedackami, kupovali sme teraz uz druhu, za mna super. akoze kazdy ma nejake tie svoje preferencie, to je jasne, ale ja by som teda od inych vyrobcov asi nesiel, ked mam takuto skusenost. som z tych, ktori uz ked maju daco overene, tak sa to toho zasadne drzia:) ale tak myslim si, ze celkom istotne nie som jediny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 12:42:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
znamik a kde ste kupovali sedacku? lebo my takto na okoli nic nemame, tiez pozerame len po takychto sedackach, jednu sme uz taliansku mali a bola super, tak by som to rozhodne nemenil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 12:41:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
my sme takisto kupovali pôvodom taliansku sedačku z Topsedačiek a môžem povedať, že dobre sme spravili. neviem, či na tom až tak záleží, ale nám sa to rozhodne osvedčilo:) ale takisto to máme aj my, keď sa mi niečo fakt že páči, tak vôbec nehľadím na to, odkiaľ to je, či to má certifikát alebo nie:) proste do toho idem. ak má, tak je to len plus:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 8:28:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
A oni maju vyslovene len talianske sedacky, ktore odtial dovazaju alebo ako to je? Podla mna Taliansko, Nemecko najlepsia kvalita za mna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 12:06:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Macomes a odkial ste? Myslim si, ze zakazdym sa da nejako vynajst. Aj ked trebars prejdes dlhsiu vzdialenost, sedacku ti predsa vediet aj doviezt, to uz ma kazda firma tak podla mna v dnesnej dobe, s tym sa proste rata.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 11:21:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
no my sme si napríklad zabezpečili prepravu sami, ale tak jasné, každý takúto možnosť logicky nemá. keďže môj muž má firemnú dodávku, tak to problém nebol:) ale samozrejme, že ideálne je, keď ti ju proste vedia doviezť, človek má s tým jednoducho pokoj, keď nemusí riešiť ešte aj toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 11:50:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
my sme z Partizanskeho, a teda ja mam pocit, ze sme presnorili hadam kazdy obchod so sedackami na okoli, ale zatial nas nic take nezaujalo. dizajnovo aj ano, to je nieco ine, ale aj tie ceny nam prisli velakrat fakt ze premrstene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 11:55:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Tak to sa teda cudujem, lebo naokoli je podla mna kopu obchodov, do ktorych sa oplati minimalne teda nakuknut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2023 9:37:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Da sa vybrat rozhodne, ale tak my sme popravde pochodili zo tri okresy, kym sme nasli tu pravu, cize samozrejme nie je uplne iste, ze kupis sedacku v prvej predajni, do ktorej sa vyberies. :-D Ani neviem, ci sa niekomu takto realne aj niekedy postastilo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt