Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:03:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 10. Dec 2021 7:32:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Dromir a myslíš, že sa to dá riešiť aj bez predajcu, že si to človek vie sám zamerať a objednať, či je nutné absolvovať takúto návštevu v predajni? Zatiaľ som v tom, že to nie je zase náročné a komplikované vybrať si nejaké dvere. Tak či mám pravdu v tomto, alebo sa mýlim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 7:54:50 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar ono mas lepsie ked ides k predajcovi a dohodnete sa na tom, ze ti pridu priamo oni na zameranie. teda ak si to vies sam a si si isty, ze to budes mat presne pomerane, tak si myslim, ze by s tym nemal byt problem. ale nestretol som sa nejak s tym, ze by si sami ludia zamerali a objednali len tak z netu. tam nie je potom taka istota, ze ti to bude presne pasovat, vies ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 8:21:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka ale vsak treba si raz za cas aj dopriat, no nie? a toto je taky darcek a taka investicia, ze to vam este dlhe roky bude robit radost a budete radi, ze ste sa neulakomili na nieco lacne a neiste z kadejakych marketov. cize taketo potesenie je podla mna uplne okej :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 10:48:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Baroon akože ja nie som na to práve nejaký odborník, ale ja si myslím, že by tam mohli byť aj jedny aj druhé. Ale čo hovoríš tie zašuchovačky, tak to musí byť asi aj nejaká lišta alebo také niečo na stene, že? No tak to potom tie skladacie skôr. Asi by mi vadilo, keby tam bolo takto niečo navyše, čo nemusí byť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 7:25:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Jardojar ono zamerat si to vies aj sam, ked si sikovny, len nie kazdy vie, kde treba centimetriky prihodit, ktoru mieru treba zadat na presno. Preto je lepsie ist do tej predajne a dohodnut sa priamo s predajcom aj na zamerani. Vsak to posielaju oni svojho cloveka, ktory ti aj na montaz potom pride. Ci by si to chcel vsetko vyriesit bez toho priameho kontaktu a vo vlastnej rezii?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 9:38:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak a co sa tyka vyplne, tak to si si aku daval? tu drevotriesku, ked si chcel take co aj zabrania nejak hluku? reku aby to bolo odolne viacej. lebo vostina neviem, ci by mala tento isty efekt. i ked v dnesnej dobe uz asi vsetky tie materialy budu tak robit, aby splnali vyssie normy ako kedysi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 7:57:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
vlocka vies co, ja som pozerala tiez tie zasuchovacie a som to pochopila tak, ze vlastne su dve moznosti, ako sa daju spravit. ako hovoris ty, ze by tam bola taka lista alebo neviem, ci to ma nejake specialne pomenovanie. no proste to, kde sa tie dvere uchytia, aby sa mali po com posuvat. a potom sa robia este tak, ze sa vlastne ako keby zasuvaju do steny, to sa vola, ze posuvne do steny a tie prve do puzdra. len tieto do steny, tak tie musia mat nejaku predpripravu. cize ak uz mas doma porobene a zariadene a vsetko na poriadku, tak tie na stenu su lepsia volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 12:57:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Ohladne vchodovych dveri do bytu by ste mi vedeli niekoho poradit pripadne povedat, ze na co si treba dat pozor pri vybere? Samozrejme uvitam, ked budu aspon mierne protihlukove, inak nejake specialne poziadavky nemam. Vsak co sa farby tyka, tak to sa da navolit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 9:57:20 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
vlocka myslis, ze by to bol nejaky problem? vsak tie listy sa daju spravit tak vkusne, ze ti to bude ladit aj s dverami alebo aj s ostatnym zariadenim doma. ale tak nejdem ta presviedcat zase, ked vravis, ze by to nebolo dobre, ale skus aspon foto nejake pozriet, mozno by si nazor zmenila. kazdopadne tie skladacie tiez nie su zla volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 12:00:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Horarka keby sa dali spraviť do tej steny, to by bolo ideálne. Lenže my máme už porobené doma a toto by vyžadovalo asi aj nejaké búracie a stavebné práce a to akože nepripadá nejak do úvahy. Ale uznávam, že by to vyzeralo pekne. To keby sa otvorili dvere, tak by ani nebolo badať, že tam nejaké sú. Len na to bolo treba myslieť skôr.
@Baroon neviem, nejak s tým nie som stotožnená, keď ti mám povedať. Ale mi tak napadlo, že keby som sa na to skočila niekam pozrieť, že ako to naživo vyzerá, aby som vedela. Lebo predsa je iné, keď si len na obrázku pozriem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt