Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 8:55:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 12:18:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Včera som bol kupovať niečo v MM a prechádzal som okolo dverí, všimol som si tam jedny vchodové dvere, stáli okolo 600 eur. Pri takejto cene podľa mňa nemožno ani očakávať nejaké echt vlastnosti, že to bude mať. Bohvie, čo by na to poisťovňa povedala, keby sa niečo udialo a bolo by to riešiť cez poistku. To ozaj sa neoplatí na tomto šetriť si myslím. Lebo tak chrániš tým seba a svoj majetok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 8:58:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 35
@galadriel podľa čoho teda vybrať tie vchodové dvere? pri takých obyčajných do bytu to je asi viac menej jedno by som povedala. ale tak na tomto si treba predsa len dať záležať o niečo viacej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 8:29:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Beladzio my sme chceli dvojkridlove dvere a to sme napriklad ani nezohnali takto v markete niekde, ze by nam vedeli vyhoviet v nasich poziadavkach. Takze u nas bola volba proste dat si ich urobit normalne nejakemu vyrobcovi, co sa tomu venuje. A ti poviem, ze som aj rada, ze sme to takto riesili, lebo isto by sme ani nezohnali len tak bezne v obchode taketo pekne a kvalitne, ako sa nam podarilo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 8:34:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Nicolletka neviem, či si to tu spomínala predtým niekedy alebo nie, ale kde ste teda kupovali tie dvere? Ma to zaujíma celkom, by som si pozrela aspoň pre inšpiráciu, čo majú a tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 11:09:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Neviem, kde kupovala dvere Nicolletka, ale co by som ti vedel poradit, tak Sapeli je v tomto super, lebo robia vsetky dvere na zakazku. Nevyrabaju na sklady vsetko rovnake podla nejakej sablony. Ale az po tom, ako pridu ku zakaznikovi za zameranie, az potom sa daju dvere vyrabat. Takze v podstate sa da povedat, ze mozes mat dvere uplne odlisne ako hocikto iny, unikatne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 10:42:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
by som mozno este spomenul, ze nerobia im problem napriklad ani nejake atypicke dvere tym padom, kedze to takto robia da sa povedat, ze "na mieru". ono teraz som videl, ze je akcia u nich na nejake vysoke dvere za cenu nizsich alebo tak nejak to bolo pisane. proste, ze zaplatis menej ako zvycajne za take dvere, to bolo nejak vyse dvoch metrov, ze mali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 8:48:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Trombolat123! Tak ked uz si najdes nejaku firmu, co robi normalne na mieru na zakazky, tak by to bolo asi zvlastne, keby nevedeli aj nejake atypicke dvere spravit. To by asi nesvedcilo o tom, ze su nejaky dobry. Ale tak v tomto pripade, co som pozeral, aku maju ponuku, tak to klobuk dolu. To o niektorych dverach som ani nevedel, ze sa take vobec robia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 9:38:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Sakko tak to sú podľa mňa každé, ktoré sa dávajú robiť na mieru, každé takéto sa dajú svojím spôsobom označiť za atypické. My sme si dávali robiť dvere do šatníka posuvné a tiež proste som si istá, že niekto nebude mať presne takéto ako my. Tiež sme sa nejakými inšpirovali, ale tak presná kópia to nie je.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt