Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:10:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 6:51:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
misiaak boli sme so zenou nieco pozerat v markete mm. zakecala sa tam, prechadzali sme akurat okolo dveri, tak jasne, ze som ich musel poskusat, uplne ako maly chlapec, co ti poviem. ale dobre, ze som tak aj urobil, lebo tiez som si vsimol, ze nie vsetko na nich fungovalo tak, ako by malo. aspon teda tieto dvere, co maju vystavene a podla ktorych si maju zakaznici vyberat by mali byt spravene a nastavene spravne. to ked sme boli pozriet davnejsie normalne u predajcu, co sa priamo na dvere len specializuje, tak to bolo sto a jedno voci tomuto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 8:34:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Tak to myslím, že hovorí za všetko a už keď vystavené veci za moc nestoja, tak by som išiel rovno niekam inam pozerať. Toho predajcu, čo spomínaš, tak to bolo čo zač?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 9:10:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
caute - tiez by som uvital nejake odporucanie ohladne tych dveri. mate skusenost, ze ako je to s dodanim, ked sa kupuju na mieru robene dvere? keby som teraz objednal, stihne mi to prist do vianoc? toto je u mna asi to najviac rozhodujuce, ze kde ich kupim. na sviatky sa schadzame u nas cela rodina, tak nech to aj nejak vyzera.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 9:24:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 25
borcan: my sme síce teraz nekupovali, takže takto z vlastnej skúsenosti neviem, ale čo som čítala, že aké sú tie dodacie doby, tak ak teraz objednáš, tak v pohodičke do Vianoc máš dvere doma. ono by to malo vychádzať nejak okolo dvoch mesiacov sa mi marí, takže stíhaš a ešte by si mal aj akú takú rezervu. aké dvere potrebuješ? všetko interiérové?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 8:11:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
mila95 hej mas cca pravdu, ono okolo tych 8 tyzdnov sa da pocitat.. da sa aj skor, ak toho nebude vela, ale myslim, ze viacero ludi prave takto pred vianocami bude chciet dokoncit nejake tie stavebne prace a posledne upravy, opravy, vynovenia, tak je mozne, ze sa to nakopi aj u firiem.. preto netreba s tym nejak cakat a radsej konat, ist k tomu predajcovi a popytat sa... nam takto fakt pomohlo, ked sme isli k predajcovi, tam sme si aj pozreli dvere, vysvetlil nam, v com su ake rozdiely.. a rovno sme tam aj objednali..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 9:05:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
A to platí pre hocijaké dvere? Či vchodové, interiérové také onaké? Či nejak záleží aj od toho, či si vyberiem len nejaké také obyčajné do izby alebo nejaké zašuchovacie alebo také niečo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 10:20:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Myslim, ze ano, ze to sa nerozlisuje nejak, to by sa potom muselo brat do uvahy aj to, ze ci si zvolis laminatove, dyhovane, alebo podla vyplne vypln. To dodanie, to bude taky vseobecny udaj, co bude platit pre vsetky dvere si myslim. Ak sa teda s predajcom nedohodnes napriklad nejak inak, ze sice objednas tie dvere teraz, ale s tym, ze dodat by si ich chcela, ja neviem az o tri styri mesiace.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 11:41:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Na dodanie to vplyv nemá, jedine tak na cenu. Laminátové dvere patria do kategórie tých lacnejších, zase pri dyhovaných už treba počítať s vyššou cenou. Nás dyhované bezfalcové vyšli okolo 480, ked sme kupovali. To už bola cena vrátane zárubní aj kovania aj vrátane príplatku za tie bezfalcové prevedenie. Ale je možné, že teraz sa to budem počítať a inak sa pohybovať tie ceny, už ich máme predsa len dlhšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 10:58:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Rovno ste vedeli, ze budete davat tie dyhovane, ci aj ine ste si davali nacenovat. Co som pozeral, tak daju sa v markete aj do sto eur kupit dvere, ale tak to asi nebudu tak kvalitne a teda asi ani dyhovane ako tie vase. Ono ked sa daju takto robit tie dvere, to mozu mat aj akekolvek rozmery napriklad, alebo su tam nejake obmedzenia, ze co je uz moc, cez.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 8:52:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
hej, vies kupit za kadejake ceny a teraz uz pomaly v kazdom markete. my sme takto zhanali bezpecnostne. pobehali sme asi vsetky obchody v meste a prilahlom okoli, ale proste nic nebolo ono. tak reku vyskusame priamo nejake predajcu. nasli sme si viacerych a isli sme proste rad radom, najlepsie sa nam vsak pozdavalo Sapeli, aj predajca, aj ponuka a tak dalej, takze od nich sme aj nakoniec objednali.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt