Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:35:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 8:43:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Kde sa byt nachadza asi nehra v tomto pripade nejak rolu. Ono je samozrejme viacero moznosti, ze ake funkcie alebo teda vlastnosti by mohli mat taketo dvere. Ale tak taka klasika pri bezpecnostnych je to, ze su aj protihlukove, protidymove - to nie je to spravne pomenovanie, ale just mi teraz nenapadne ine. Taketo sa zvyknu davat napriklad aj prechodove dvere, ked mas spraveny z garaze vstup priamo do domu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 9:16:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
v nejakej takejto podobnej bytovke mi bracho byva, oni byvaju na prvom, takze to vsetci, co idu domov, z domu, hore dole ked behaju, tak to prosto vsetko pocut k nim do bytu. akoze nie je to zas nejak moc rusive alebo co, ale tak pocut to. a doma chces mat ticho a nie pocuvat, ako niekto dupe po schodoch alebo co riesia susedia na chodbe. tiez mu hovorim, nech tam kupi nejake poriadne dvere, ze to bude rozdiel.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Sob 02. Júl 2022 9:21:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Pri interierovych volis aj to "zlozenie", ci chces laminatove, dyhovane, aku vypln atd... Ale pri tychto bytovych to asi nebude na vyber tolko toho... Tam sa asi bude dbat na to, aby to bolo bezpecne a kvalitne... Mi tak napadlo, ze ci neuvazuje aj nad tymi inteligentnymi kluckami, ked uz bude davat nove dvere..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 7:15:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Som ani nevedela, ze je toho tolko, co treba riesit, ked sa vyberaju dvere. My sme kupovali akoze nedavno, ale vsetko toto riesil moj chlap. Ja som len chodila po predajni a pozerala a skusala, ako ktore idu, heh. Nie som moc takyto technicky typ, resp podla toho ako na co. Ale dost aj predajca v tomto pomohol musim povedat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 12:11:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Napriklad aj podla vlastnej skusenosti mozem povedat, ze ozaj je rozdiel v tych dverach. My sme sa prvy raz ulakomili a jedine na co sme pozerali pri kupe, tak to bola cena. A dvere dokopy nic nezniesli. Tak druhy raz, ked doslo na to, ze sa budu kupovat dvere, tak to uz sme si stanovili proste ine parametre, podla coho sme sa rozhodovali. Hlavne som pozeral aj na to, ze kto ma s kym, s cim ake skusenosti, ake su ohlasy a nechal som si poradit, za ktorym predajcom ist a ktoreho radsej zdaleka obist.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 8:27:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Toto dosť často počúvam, že aký už len môže byť rozdiel vo dverách. No asi taký ako pri všetkom, kde existujú aj lacnejšie aj drahšie aj kvalitnejšie aj menej kvalitné prevedenia. Treba si už konečne na toto zvyknúť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 10:19:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
... vieš čo, s týmto som sa stretol už pri kadečom. ale najlepšie je ísť sa pozrieť osobne na to, keď sa niečo kupuje. ja robím už len tak. že sa proste aj so ženou radšej zoberieme do obchodu, k predajcovi a pobeháme si, nech si spravíme prieskum a názor, kde sa čo oplatí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 9:42:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Samiska nám napríklad zase dosť pomohlo, keď k nám prišli sami si zamerať ten otvor na dvere. Nehovorím, že nie som technický typ a že neviem porobiť, ale tak keď už to majú robiť, tak je asi lepšie, že si to aj sami pomerajú a potom aj namontujú. Akože výhoda aj v tom, že ja nemusím ani prstom pohnúť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 9:20:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Jardojar to je úplne v poriadku, to prišli aj nám zo Sapeli na zameranie, keď sme objednávali dvere. A to my sme kupovali posuvné dvere na stenu a to si myslím, že nie je nejak náročné na zameranie. Ale pokiaľ poskytuje spoločnosť takúto možnosť, že prídu si to oni priamo pomerať, tak by bola škoda to nevyužiť, no nie? Radšej by som prijal, keby boli posuvné do puzdra, ale to nám už okolnosti nedovoľovali. Tieto sú však tiež veľmi dobré, hlavne keď vidím, koľko miesta sa dá vďaka takýmto dverám ušetriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 10:23:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
jeeej, nám tiež takto boli pomerať doma. u nás to bolo tak na tesno, že na jednej strane máme aj kúpeľňu aj wc a na kúpeľňu sme chceli také tie posuvné dvere na stenu čo sa dávajú a na wcko obyčajné. len sme nevedeli, že ako sa tie posuvné pomestia, aby to vychádzalo k tým druhým dverám. ale nám hovoril ten pán, čo bol u nás, že sme zbytočne robili paniku, že tam je miesta a miesta. tak teraz čakáme na dvere. sa už neviem dočkať, lebo teraz tam nemáme nič :cry:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt