Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 16:20:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 7:53:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Ahojte, rozmyslam nad dvojkridlovymi dverami. Len museli by sme vyburat kus steny, aby sa to tam zmestilo tak, aby to aj nejak vychadzalo a pasovalo. Chcem sa opytat, ci ste niekto robili nieco podobne, alebo ako ste riesili otvor na stene, nie takych uplne klasickych rozmerov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 10:57:43 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Nicolletka ak vam nevadi to, ze budete musiet robit taketo mensie stavebne upravy, plus ten neporiadok k tomu a aj tu stenu bude treba vyspravit, tak chodte do toho. Ak hladas inu moznost, tak mi napadli potom posuvne dvere napriklad. Ale ono teraz ti uz vedia asi hocijake dvere usposobit tvojim poziadavkam si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 13:11:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
tie posuvne dvere, co spominas, tak oni sa daju spravit aj tak, ze ich nie je vidno, ked su otvorene, ze vojdu ako keby do steny. to je ono? v tom pripade to treba asi tiez nejak na to vopred pripravit, pokial sa maju instalovat taketo dvere, ze? viem, ze sa daju dat aj na stenu, ale tam to uz nie je take, ze by ostal len cisto priestor, ked sa otvoria.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 9:13:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 28
ahojte, keby som chcela take dvere kupit, co su aj odolne, ze aj ked sa tresne nimi a aby sa neposkriabali napriklad hned, ked pes labkami vyskoci na ne, tak ake by som mala vybrat? lebo tam je nejaky laminat na vyber, drevo a neviem co este dalsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 12:38:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Pytas sa teraz na ram alebo na vypln? Pri rame mas lepsie, ked sa da spravit z nejakeho masivneho dreva, predsa len je to odolnejsie a trvacnejsie ako nejaka drevotrieska. Aspon takto obvodovo nech to stoji za to. Pri vyplni mas viacero moznosti na vyber. Teda samozrejme za predpokladu, ze si tie dvere ides davat robit na mieru, ze nejdes kupovat len tak nejake do prveho velkeho obchodu, co mas po ceste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 10:38:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Pri každých dverách to platí rovnako? Či už pri takých tých obyčajných otváracích alebo aj pri tých posuvných? Nie je tam potom problém s tým, že by boli tie dvere ťažké napríklad?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 11:15:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
presne ti nepoviem ako to je, ale nebal by som sa toho, ak ti predajca povie, ze je to tak ok, tak to tak bude. potom sa vahe tych dveri prisposobi to kovanie a cely ten posuvny system. to sa spravi pevnejsie a odolnejsie od zavislosti vahy dveri.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 6:46:44 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
domura za seba by som ti len poradila, keby si sa skocila ohladne toho poradit za nejakym predajcom. lebo asi viacej z nas tu pozna, ze ake su moznosti, ake kadejake mozu byt tie dvere, ale ten predajca bude lepsie vediet aj z praxe, ze ake by boli lepsie. pozerali ste si uz aj nejake, ze co by sa vam tam pacili? tak, ze ci mate nejak predbezne vybrate, odkial by ste ich kupovali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 10:44:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
tiez som toho nazoru, ze to je najlepsie takto spravit. lebo zase nejde uplne o typicke dvere teda, ked to ma byt takto riesene. tak radsej sa aj na to poinformovat ako kupit len tak nejake dvere v markete. pri tych ani ta kvalita nebude asi bohvieaka v porovnani s tym, ked sa daju urobit nejaku vyrobcovi, co sa tomu venuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 10:04:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Porovnaval som si dvere takto z bezneho obchodu a dvere u predajcu. Dal som si tu namahu a venoval tomu cas uz len z toho dovodu, ze mi svokor hovoril, ze to mam za jedno, kde kupim dvere. Tak co vam poviem, musel som mat proste svoju pravdu. A aj som mal, kupil som dvere od Sapeli, cize dvere robene na mieru podla mojich poziadaviek a podla toho, ake co som si vybral. Ani z dveri samotnych som nemal taku radost, ako ked uznal, ze su prosto lepsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt