Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:41:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 10:26:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Podľa mňa to práveže nie je jedno, kde kúpiš. Ja to mám tak nejak zaužívané, že proste, keď si dáš spraviť niečo na mieru, tak to automaticky bude o niečo lepšie, než keď kupuješ len tak niečo, čo sa vyrába masovo, vo veľkých množstvách niekde na linke. Aké dvere si od nich kupoval, ak sa môžem opýtať? Vchodové, vstupné alebo také interiérové?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 10:07:03 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
ono je rozdiel aj v tych sluzbach okolo tych dveri. ze ked si ich das spravit na zakazku, tak ti pride niekto z firmy aj na zamerania a potom aj na montaz, ze toto vsetko vlastne mas ako keby zariesene uz dopredu. nemusis zhanat presne podla rozmeru doma dvere alebo nieco burat alebo dorabat, aby tam zapasovali. ked sa daju spravit na mieru, tak aj taketo starosti ti odpadaju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 7:52:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
To tak mala sestra, ked prerabali byt. Davali prec vsetky tie stare dvere aj so zarubnami a nie vsade sa to rovnako podarilo samozrejme. Akoze tie otvory neboli zas nejake viditelne odlisne na pohlad, ale ked sa to meralo, tak tam boli odchylky. Tiez si davali robit potom na mieru, ze oni nebudu behat kade tade po celom meste a hladat, kde budu mat prave take, ako potrebuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 11:41:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Pekarka všímam si, že spomínaš aj vchodové dvere. Vieš mi poradiť alebo odporučiť nejakého predajcu na takéto dvere? Do bytu mám na mysli, nie do domu, aby som to aspoň trochu upresnil. A ak by sa dalo, tak taký lepší predajca, aby to bolo, ak si rozumieme ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 8:22:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Mas aj nejaku prestavu o tych dverach? Ze ake by mali byt? Nemyslim tak ani po vizualnej stranke, ale skor, ze co od nich ocakavas, co sa nejakych vlastnosti tyka. Vies, ze protipoziarne, protidymove, protihlukove a neviem este ake vselijake proti- sa daju zvolit. Lebo tak si myslim, ze ked uz vchodove dvere, tak aby aj za nieco stali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:53:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Myslím, že to asi stačí, aby mali tieto vlastnosti, ktoré si vypísal. Ono aj kvôli poistke sa oplatí dať si do bytu poriadne dvere. Aby keď sa niečo prihodí, aby poisťovňa zbytočne nerobila nejaké opletačky a prieťahy s vyplatením. A zase ani tie kvalitné bezpečnostné vchodové dvere toľko nestoja, že by sa neoplatili dať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 11:15:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Veľká pravda, my hovoril kolega, že nejaký ich susedia v bytovke mali a však aj naďalej majú len také úplne obyčajné bytové dvere. Také tie fakt najjednoduchšie, žiadne úpravy, žiadne zámky navyše. A velice boli prekvapení, keď jedného dňa zistili, že im akosi pomizli veci z bytu. A akože ani to ich neprinútilo k tomu, aby dali poriadne dvere a poistili si to konečne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 6:57:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... tak tomu vôbec nerozumiem, my sme si dali akože fest záležať aj pri kúpe obyčajných interiérových dverí... a nie to keď sme kupovali takto dvere do domu... do čoho iného investovať, do akej inej ochrany toho domu alebo bytu, keď nie do dverí... hovorím síce, že investovať, ale zase nie sú to neviem aké horibilné sumy, za čo idú tie dvere, že by sa to nevyplatilo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 7:14:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
robinson mas nejak prehlad, ako sa pohybuje ceny tych dveri?... bol som kupovat nieco v mm cez vikend, isiel som okolo dveri a to ti take ceny, ze na supu vies kupit do celeho domu dvere... akurat ta kvalita asi nebude to prave orechove... da sa to tam vyskusat, tak som samozrejme otvaral zatvaral a nie vsetko to pekne zapasovalo, klucky niekde nefungovali okej... to sa asi viacej vyplati dat si spravit radsej rovno na mieru dvere u nejakeho vyrobu si myslim...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 8:20:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
ktore mas ale na mysli? vsak dveri je tiez viacero druhov na vyber. aj ked sa bavime cisto len o tych interierovych. mas klasicke otvaracie, zasuchovacie, posuvne, zalezi aj od materialu a tak dalej. ak hladas nieco lepsie, tak potom sapeli by mohla byt dobra volba. najlepsie, ked pojdes do predajne sa rovno informovat, ked ta cena zaujima.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt