Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:46:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2022 11:05:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Jamiro v prvom rade by som sledoval kvalitu, pozrel si aj nejake odporucania a podobne. Rozumiem, ze si sa rozhodol hladat nejake informacie aj tymto sposobom. Takze ak ti mozem poradit, skus si pozriet spolocnost Sapeli. Oni robia zvacsa sice asi interierove dvere, ale viem, ze v ponuke maju aj taketo vchodove. A normalne ti vedia spravit aj bezpecnostne, protipoziadne, protihlukove a neviem este ake.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 7:37:21 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
vlocka no ano, to je asi taka najvacsia vyhoda. ale ak nechces, aby ti zaberali miesto, ked budu otvorene, tak ja by som zvazila este tie posuvne na stenu. vsak vies si vybrat take, aby ti ladili s ostatnym zariadenim doma. alebo potom tie skladacie ked das, tak tie tiez moc nie je vidno, ked su zrolovane. neviem, ze ktore z tychto dvoch by ti viacej pasovali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 10:48:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
@dromir co sa tej montaze tyka, tak to si ako poriesil. podla mna sa to da aj tak aj dohodnut. ze tam nebude pevne stanovene, ze oni musia prist na montaz. ale zase na druhej strane je to lepsie si myslim, lebo tak ked aj zameranie robia, tak potom uz vie co a ako a aj ta montaz mu pojde tak od ruky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 11:37:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo moze byt, ze aj ta vostina je teraz uz lepsia, ale ked ide o to zamedzenie hluku, tak toto by asi nebola dobra volba. to skor pri takych obycajnych interierovych dverach by som tuto moznost volil. co spominas drevotriesku, tak tej su tiez dva druhy na vyber, taka odlahcena a plna. vybrala sa ta plna, reku ked uz tak uz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 14:20:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Burak co si mam predstavit pod tou vostinou? Akoze co je drevotrieska to viem a viem si predstavit aj tu odlahcenu, ze tam su nejake diery porobene alebo je nejaka tensia alebo tak nejak. Ale ze co je vostina, to neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 13:07:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Dromir myslim, ze to si vymenoval v podstate vsetko, co clovek ocakava od vchodovych dveri, ze aby hlavne tieto tri veci splnali. Vyskusam teda pozriet, co je to zac tento vyrobca. Ci maju aj svoje predajne? Lebo v tychto stavebnych, domovo - bytovych zalezitostiach je to niekedy tazko rozoznat, ze ktore spolocnosti su cisto len vyrobcovia alebo ci aj predavaju alebo aj montuju a tak dalej. Vsak asi vies, ze ako to myslim.
Majooliva ono neviem si moc predstavit, ze by som kupoval taketo bezpecnostne dvere vchodove a mal si to aj sam montovat. Akoze ta zarubna, to musi byt spravene poriadne na prvy raz, aby dvere plnili ucel a hned tam aj zasadli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 8:06:18 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
vlocka najlepsie rozhodnutie, ake mozes spravit, ked si si nie moc ista vyberom. ked si to vsetko pozries nazivo, tak to ziskas taky iny pohlad na tie dvere. aj si to budes vediet lepsie predstavit u seba doma, ako by to vyzeralo. lebo tie obrazky a fotky su samozrejme fajn, ale takto osobne si popozerat ponuku, to ma predsa len nieco do seba. aj si si nasla priamo predajcu nejakeho, ci ides len tak skusit stastie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 8:03:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Majooliva montaz cez nich, co boli na zamerani, tak potom aj na montazi. Akoze neviem, ci by som sa sam pustal do osadzania vchodovych dveri. To je dolezitejsie, aby boli poriadne spravene nez nejake dvere na izbach. Isto sa da dohodnut, ze nemusi byt montaz v ich rezii, ale to som ani neskusal.
Jamiro maju aj svoje predajne alebo teda showroomy, ale funguju aj tak, ze iny predajcovia maju v ponuke ich dvere. Ale myslim si, ze to je v podstate jedno, ci pojdes tam alebo tam. Neviem, ze odkial si, ale skus si pozriet na ich webe tych predajcov, je tam normalne preklik na takuto sekciu a podla mesta si to pozries.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 8:14:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
dromir toto co si spominal, tak to je predajca ci vyrobca? ake dvere si si od nich kupoval? ja by som potrebovala take skladacie. vies, ze sa zroloju ako harmonika, ked sa otvoria. potrebovala by som do satnika, co mame v spalni. tam nie je moc miesta na nejake ine vymyslanie. otvaracie by zabrali dost priestoru a boli by aj neprakticke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 8:30:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
ruth my mame tiez od nich dvere, my sme sa k nim dostale zase cez moju sestru. fakt sa mi pacili dvere, co oni kupovali, ked sa stahovali do noveho a som si tak aj hovorila, ze vyzeraju tak inak, lepsie, ako tie co vidis bezne v marketoch. tak mi to nedalo a musela som sa na to opytat a vtedy mi vlastne hovorila o tejto spolocnosti a tak dalej. a teda neskoncilo to len pri debate s nou, ale tiez sme objednavali od nich potom aj ku nam domov. maju aj taketo tie skladacie, co pises. je to prakticke hlavne teda ked nemas toho miesta vela, ze tam odpada ten priestor potrebny na otvaranie ako je to pri klasickych.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt