Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:23:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 21. Apr 2021 10:17:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
A to niekto ešte aj také kupuje?? To nemyslíš vážne eliot! Veď teraz už tie kvalitnejšie dostať veľa krát za dobrú cenu. Tie papierové by som ani zadarmo nechcela!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 26. Apr 2021 11:03:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Myslim si, ze sa este najdu ludia, ktory potrebuju setrit, ked sa chcu nastahovat do domov/bytov a kupia si aj taketo lacne "papierove" dvere. Mas pravdu, ani ja by som ich nechcel a preto som to napisal, ze nech si to riadne premyslia, lebo aj tak o par rokov ich budu vymienat za kvalitnejsie. Totizto cez tie kvalitne aj vsetko pocut a to nie je ziadna vyhra!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 28. Apr 2021 7:44:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...my sme to radšej spravili tak, že sme isté obdobie bývali bez dverí a potom keď sme si našetrili peniaze, tak sme išli kupovať...každý sa nám čudoval, že bývame bez dverí ale pokiaľ sme boli sami dvaja, tak nám to vôbec nevadilo...nejako začať proste musíte, no nie?...keby čakáme úplne na všetko, tak sa sťahujeme minimálne o rok neskôr a to sme nechceli...a ešte vám napíšem, že sme kupovali dvere Sapeli - oni tam majú dobré a myslím, že aj kvalitovo na dobrej úrovni...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 04. Máj 2021 11:55:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Robinson my sme tak boli aj v byte, takze na to nie je nic zvlastne. Pokial chce clovek kvalitnejsie dvere, ktore stoja trochu viac penazi, tak musi nejake obdobie obetovat aj bez dveri, no prezit sa to uplne v pohodicke da.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 12. Máj 2021 9:13:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Chcel si napísať Eliot, že cez tie nekvalitné všetko počuť, že? Lebo si sa trochu sekol a napísal si, že cez kvalitné počuť ale cez kvalitné nie je veľa toho počuť, tie sú lepšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 17. Máj 2021 11:43:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Och sorry, pisal som to rychlo, tak preto sa mi stal tykto preklep. Presne tak som to myslela, ako si napisala Pekarka. Dakujem za opravu 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 19. Máj 2021 9:29:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Ludia vidim, ze tu niektori mate dvere Sapeli. Vedeli by ste mi povedat, z coho tieto dvere su vyrabane? Je to tiez len nejaka drevotrieska alebo nejake lepsie, kvalitnejsie drevo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 27. Máj 2021 8:57:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Ahoj Majko, my máme dvere od nich a keď sme vyberali dvere, tak nám predajca porozprával, že oni tú vnútornú výplň robia rôznu. Záleží od toho, čo si zákazník vyberie. Majú dvere aj s plnej drevotrieskovej dosky ale majú aj odľahčenú dosku. To keď pôjdeš k ich predajcovi nejakému, tak ti to všetko vysvetlí aký je rozdiel medzi tými dverami, ja už si to presne nepamätám, bolo to pred pár rokmi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 27. Máj 2021 12:27:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
V pohodičke, to sa stáva ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 28. Máj 2021 9:51:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Dakujem ti profesorka, isto sa pojdem aj osobne popytat a hlavne si na zivo popozerat, ako vyzeraju dvere, ktore vyrabaju. Teraz som sa to pytal len tak informativne aby som vedel, co ma caka. A vies mi aj povedat, ake si najcastejsie ludia objednavaju? Mate vlastne od nich aj vy dvere, ci ne?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt