Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:29:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 8:00:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Áno, dvere od nich máme, inak by som nevedela toľko informácií, koľko viem :) Ťažko povedať, ktoré dvere si ľudia dávajú najčastejšie, je to vec vkusu ale osobne si myslím, že teraz idú najviac také plné dvere, bez skiel, atď. Najlepšie ale bude, keď k ním pôjdete osobne a popozeráte. Ťažko sa to takto cez písmenká vysvetľuje, oni vám to tam všetko poukazujú, povysvetľujú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 03. Jún 2021 13:37:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
profesorka plne su uplne naj!...
my mame v dome tiez plne a nelutujem..
ked je tam nejake sklo, tak potom aj viac cez ne pocut, tie zvuky sa potom prenasaju a ked su plne, tak je problem nieco vobec zapocut..
takze ak mozem aj ja poradit, tak odporucam plne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 9:31:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Ahojte, chceme meniť interiérové dvere a nevieme sa rozhodnúť z akého materiálu. Ponúkli nám HPL laminát alebo aj CPL laminát. Viete mi poradiť, aký je medzi nimi rozdiel? Myslela som si, že laminát ako laminát ale asi medzi nimi bude nejaký rozdiel, či?? Za vysvetlenie ďakujem! :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 18. Jún 2021 18:39:09 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Kymbosa rozdiel je taky, ze pri CPL ide o laminatove reprodukcie drevodekorov, povrch ma 3D strukturu. Orientaciu, priebeh aj kresbu dekoru maju zvisle. Narozdiel od HPL laminatu, pri ktorych sa kresba dekoru da dat aj vodorovne. A tento HPL laminat ma hrubku 0,8mm, ma vysoku odolnost proti mechanickemu poskodeniu. Vyhodou je jednoducha udrzba povrchu. Asi tolko k tvojej otazke, takze je to tak, ze nejake rozdiely su tam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2021 11:10:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Ďakujem ti krásne Norci za odpoveď, hneď som múdrejšia :oops: Aaa teda môžem počítať, že ten HPL laminát bude aj drahší oproti tomu CPL, že?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 7:50:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Burak som rád, že súhlasíš s mojim názorom a radíš tak isto plné dvere, ako aj ja ;) :) Takže tiež máte plné dvere a od Sapeli, áno?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 25. Jún 2021 9:56:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Profesorka čítam, že si tu spomenula nejakú značku dverí. Oni majú kvalitné dvere? My sme dvere na dolné poschodie riešili pred dvomi rokmi a teraz by sme chceli riešiť aj na horné poschodie, len chceli by sme už nejaké iné, lebo tie dolné nám moc nevyhovujú a chceli by sme vyskúšať niečo nové a lepšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 11:27:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Tak podľa mňa oni majú dosť kvalitné dvere, keby som si to nemyslela, tak by som od nich dvere nemala ;) A čo sa vám nepáči na tých dverách na dolnom poschodí, prečo vám nevyhovujú?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 01. Júl 2021 8:14:46 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
my sme dlho riesili dvere do bytu, nevedeli sme sa rozhodnut aky typ si dat. sestra nam odporucila, ze si mame na internete pozriet ponuku od Sapeli. kedze sa nam dvere pacili, nakoniec sme k nim isli aj osobne. predajca bol velmi ochotni, vsetko nam povysvetlovat a na zaklade toho sme sa vedeli rozhodnut, ktore dvere budu spravne do nasho bytu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 10:49:45 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Kymbosa nie je vobec zaco, rad som poradil. To je jasne, ze HPL bude drahsi, s tym mozes pocitat, kedze su z hrubsieho materialu a je jasne, ze oni ten material platit nebudu ale ty si zan budes musiet zaplatit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt