Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 5:53:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 11:25:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
uz prislo aj na nas, a mame sa rozhodnut aku strechu chceme. sup s nejakymi radami, napadmi a tipmi. co je dobre, kvalitne, do coho sa oplati ist, co naopak radsej nedat. nerada by som aby mi strechu odfukol nejaky ficak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 10:42:18 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Fuha, tak to si celkom strohu spravu napisal. Hlavne je asi poznat rozlohu strechy, a dat si vypracovat cenovu ponuku. Je lepsie toto vediet, lebo so strechou prichadza aj rozny doplnkovy sortiment, nejake tie drziaky a take. Potom ide o to, ci budes mat rovnu alebo sikmu strechu. Na trhu su rozne firmy, ktore ti ponukaju podla typu strechy aj skridle. To uz toto vsetko vies, ci si zatial len zistujes info, ze ci nejaku konkretnu pozname?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 8:27:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
stupjakrado ty sa vyznas, staval si dom ci menil strechu? ty mi mozno budes vediet poradit. trochu sme prerabali, a zvazujeme aj nejaku opravu-vymenu strechy mozno, tak reku co k tomu treba. staci ked mi robosi staru zhodia a potom nahodia novu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 8:42:57 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Tak vyznam ako vyznam, najdu sa ludia co toho vedia viac ako ja :) Vies co staval som, ale ono je to v principe jedno ci stavias alebo menis staru za novu, tak ci tak je potrebne byt obozretny a nic nevynechat a na nic nezabudnut. To veru nestaci, aby ti prisli len zhodit staru a nahodit novu, najlepsie bude ak si zavolas odbornika, ktory ti pride povodny krov pozriet, ci tam vobec mozes novu strechu nahodit. Este si asi nikoho na to nevolal co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 9:42:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Stupjakrado presne ako pises, netreba nic vynechat. My sme kupovali starsi dom a tiez bolo potrebne ho na komplet prerobit a aj strechu menit. Boli sme ale ten pripad, ze aj krov bolo treba vymenit, nepatrili sme veru medzi tych stastlivcov, ze by aspon ten bol v dobrom stave.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 28. Sep 2021 9:47:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
nie veru este som nikoho nevolal. a to by sa nedalo tak, ze pokial by som sa uz pre nejaku novu strechu rozhodol, ze by mi to aj konkretna firma zabezpecila? to by bolo jednoduchsie riesenie.
semario a vy ste to pri tej vymene ako riesili? zvlast, ze ste si najprv nejakeho odbornika zavolali a az potom firmu, ktora by nahodila novu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 29. Sep 2021 9:37:08 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
No tak v tom v pripade sa uz len rozhodnut, aku strechu chces dat a skusit sa nakontaktovat na firmu, ci by ti takeho odbornika vedela zabezpecit :)
Toto ked si poriesis, to uz pojde lavou zadnou. I ked jasne, najlepsie by bolo keby mas tento krov v poriadku a dalej netreba nic riesit uz len polozit tu novu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 30. Sep 2021 10:53:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Metiro zburaj a stavaj na novo :) Ono niekedy je s tym overovanim kvality krovu vacsia panta a dlhsie to trva ako keby si sa rozhodol pre uplne novu :) Vies co, tak kym sme sa my dostali k tomu ze aku si vyberieme, sme medzitym poriesili zvlast cloveka. Ako aj som bol rad, ze mi to z toho pomyselneho zoznamu vypadlo, takze tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 01. Okt 2021 8:12:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
To byva taky problem sa rozhodnut, ze aku strechu chcem? Ako viem, ze to nie je take, ako ked si idem kupit potraviny alebo co, a viem, ta strecha ma chranit cely dom. Ale vy chlapi sa v tom asi aj vyzivate ci ? :) Je tolko moznosti, tak preto u vas dlhsie trva vyber?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 9:35:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
To si predstavujes celkom jednoducho :) Keby to bolo take ako pises, to by bola malina veru, len to zastresuje nielen vyber konkretneho druhu strechy ale aj ostatnych komponentov a kadecoho ineho co k tomu patri :) Presne preto to skor riesia muzi ako zeny, bohvie ako by to dopadlo, keby to bolo inak :) Presne je vela moznosti, aky typ si vyberies, aku farbu, ake dalsie prislusenstvo, kto ti ju pride polozit atd. :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt