Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:12:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 7:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
tak malina to veru nie je, my sme pomáhali segre so švagrom, keď robili strechu a teda mali sme čo robiť. keď som ju len podávala, mi ruky skoro odpadli, ale výsledok stojí za to :) oni si dávali krytinu od Tondachu a som rada, lebo vyzerá veľmi pekne a zrejme aj preto, že sme im pomáhali my :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 7:20:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
Smyska75 a podla coho si oni vybrali prave tuto krytinu? Lebo my sme kupili pozemok a chceme na nom postavit chatu, trosku na oddych, relax a tak :) A tak ma zaujima, ze aky material by bol najlepsi, kedze aj tie poveternostne podmienky su tam narocnejsie ako niekde v meste :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 12:26:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
tak oni si toho na začiatku zisťovali viac, že čo by sa oplatilo, aká krytina. napríklad plech by sa im nehodil, vieš takže tam to bolo potom viac menej jasné že pôjdu do škridle :) no tak to budete mať super, taká chata nie je na zahodenie v každom ročnom období. a to bude postavená teda niekde v horách? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 25. Okt 2021 11:06:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
podla coho ste sa ti, ktori uz mate postavene, rozhodovali pri vybere strechy? neviem coho sa drzat, ci nejakych technickych parametrov a s papiermi chodit po stavebninach a hladat, alebo sa jednoducho rozhodnut a vybrat si aka sa mi hodi, paci a tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 28. Okt 2021 11:01:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
no hlavne treba vedieť, akú veľkú budeš mať tú strechu hej, prípadne aj ten sklon a čo všetko k tomu budeš potrebovať, aby si si mohol dať vyčísliť nejakú predbežnú hodnotu. nie je ťažké sa rozhodnúť. aj už máš nejaký užší okruh, že čo asi by si dal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 29. Okt 2021 7:28:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
habik tak ono je asi trosku rozdiel, ci stavias novy dom, alebo prerabas stary. ak prerabas stary je lepsie dat lahsiu krytinu ak kvoli povodnemu krovu, ak ten pravdaze ostava. inak je to v principe jedno a mozes sa rozhodnut podla coho len chces. co sa ti paci, teraz je toho tolko na vyber. mas aspon priblizny typ, ze co take by si si dal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 02. Nov 2021 13:51:16 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Habik tak ak si nevieš dať rady, v tvojom prípade by som teda rozhodil siete a oslovil viaceré firmy, nech ti dajú okrem napríklad cenovej ponuky aj nejaké to poradenstvo. Za mňa ak ti môžem poradiť, mám dobrú skúsenosť s pálenou škridlou Tondach. Majú široký výber aj typov aj farieb. Takže ak sa nevieš ešte rozhodnúť, ako vravím, pozisťuj si od viacerých.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 8:11:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Suhlasim so smyskou75, je to velmi dobra skridla. Aj co sa tyka kvality, aj tych moznosti na vyber je vela.
Habik takze pridavam sa k ostatnym aj s tym nazorom, ze kludne mozes oslovit aj viacere firmy a pozistovat si informacie, co ponukaju, za aku cenu a v akej kvalite a uz uvidis, co ti bude tak najviac rezonovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Sob 13. Nov 2021 12:38:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
aha, no tak ja prestavujem dom, ale neviem to je v tom az taky rozdiel, ked sa tak ci tak rozhodujem aku strechu dat? aj my teda viete dat nejake typy, ake firmy sa oplati oslovit? pripadne co vam tak s odstupom casu, ti ktori uz mate postaveny dom, vyhovuje, aky je to material na strechce? ze vidite, ze to bola dobra volba, aj co sa tyka vizualnej aj kvalitativnej stranky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 8:02:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
habik ste sa takto pustili do rekonštrukcie? tak držím palce nech ide všetko ako po masle. čo sa týka strechy, tak tuším romoprady spomínal jednu a môžem len súhlasiť. je to kvalitná strešná krytina. ty uvažuješ nad čím konkrétne? reku či už máš svojho nejakého favorita :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt