Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 14:46:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Apr 2022 7:44:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
krischko tak toto som nejak neriešil. na to máme my dosť priestoru, aby to mohlo byť všetko osve. ale inak zaujímavé riešenie, obzvlášť teda, keď nie je miesta na rozdávanie. asi to nebude zrovna najjednoduchšie niečo takéto vyrobiť, tak sa firmám do toho nechce. ale akože držím päste, aby si našiel niekoho. isto sem daj potom vedieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Apr 2022 10:53:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Tiva a neuvažovala si, že by si išla pozrieť aj do predajne? To by si mala možno ešte aj lepšie si myslím. Čo tu je spomínaná spoločnosť, tak oni majú v Žabokrekoch predajňu, ak by náhodou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 11. Apr 2022 6:24:20 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
borty neboj sa nic, viem ti v tomto poradit. ked som vlani riesil branu a boli u mna na zamerani tak sme presne toto spominali, ze robia aj taketo brano - branicky. ide teda o spolocnost Elmar, aby som to nezabudol spomenut. vyskusaj pozriet, paradne ploty a brany robia, presnejsie hlinikove, co je akoze za mna taky top material v tomto. ze aj vydrzi a aj znesie, je lahky ale zaroven trvacny. neviem, ze ci toto ti je jedno, alebo si prave pozeral, ze aka by mala ta brana byt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 6:43:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
balac no ano, tak aby som vedela, ze co zhruba vychadza za tu cenu. hej hej, to viem, ze zase nemozem sa toho presne drzat. ale aspon tak orientacne si myslim, ze sa zide takato informacia. ja som bola v tom, ze ked si dam spravit ponuku, tak to je take akoze uz zavazne, ze sa potom caka, ze aj objednavku spravim, tak preto takto som skusala sa dopatrat k nejakym informaciam.
samiska no dobre teda, tak ja to skusim s tou ponukou a to mam pisat na mail alebo volat, ze by som mala o nieco zaujem, alebo im nejaky nacrt s rozmermi treba poslat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 12:20:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Baroon mal som práve o tomto debatu nedávno, že aký materiál zvoliť pri tej bráne. A ten hliník vychádza ako dobrá možnosť, vlastnosti má dobré. Na jednej strane je ľahký ale aj odolný. Nevyžaduje dodatočné povrchové úpravy, všetko potrebné sa zabezpečí už počas výrobného procesu, čiže žiadne brigády s kýblikmi farby v rukách a natieranie sa konať nemusia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 6:54:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
domihike ale kdeze, kludne si mozes aj u viacerych vyrobcov dat porobit cenove ponuky. vobec to nie je zavazne. vsak musis nejak zistit, ze kto ti vie co ponuknut pri akej cene. vidim, ze podobne ti o tom aj samiska pisala. ono normalne si otvor stranku a tam najdes ze cenovu ponuku, cenovy konfigurator alebo take nieco a tam si vsetko povpisuj. ale akoze kludne mozes aj mail napisat alebo volat. to uz je akoze na tebe, ze co ti lepsie vyhovuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 10:39:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Musketier normalne klasickak posuvna brana. Nic nejak specialne si myslim, akoze co sa tej brany tyka. Je mi jasne, ze nie kazdy sa do toho pusti, preto skusam aj takymto sposobom sa dostat k nejakym informaciam. Hej hej, tiez z tohto dovodu, ze nas priestor obmedzuje som to chcel riesit takymto sposobom.
Borty no vdaka, dam vediet, ked sa dostanem k nejakej spolocnosti, co sa do toho pusti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 7:16:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
baroon odporúčanie veľmi dobré, len si nemal adresovať správu mne, ale tuto pánovi krischo. ten hľadá niekoho na takéto nie práve bežné zrealizovanie brány. hádam sa tu teda nájde.
krischko pozri pár príspevkov dozadu, nájdeš odporúčanie na spoločnosť, čo by si mohol ohľadne brány a bráničky kontaktovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 7:16:58 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
galadriel tak ako su kadejake materialy, z ktorych sa da spravit brana, to o tom potom akoze. ale ten hlinik si myslim, ze je taka jedna z naj moznosti, co sa da vybrat. z hladiska tej zivotnosti a udrzby. to su hlavne take veci, co sa sleduju pri vybere bran a plotov si myslim. samozrejme aj to, ako to bude vyzerat je dolezite, ale to uz by som sa nebal akoze, ze by si niekto nevybral z tych moznosti, co ponukaju. a zakazdym sa to da este nejak variovat podla seba.
borty a tak to je zase najmenej si myslim sa tu pooznacovat, pozmienovat, co bolo komu adresovane. a zase je fajn si aj ine prispevky pozriet, no nie? vsak odpovedi sa mu dostane.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 7:07:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
balac ano ano, nasla som to, aj sme to nejak vyplnili, aj ked som si nie prave ista, ze ci to je spravne vsetko. poslali nam naspat aj cenovu ponuku a sme dohodnuti na zamerani. tak som zvedava, ci to bude potom nejaky rozdiel, ked to oni pomeraju oproti tomu nasmu meraniu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt