Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:05:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 7:56:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
emano tak ono je fajn si vypocut aj skusenosti inych, ake maju s ktorymi firmami. lebo ked sa len pre niekoho rozhodujes, tak nemas odkial vediet, co bude zac. podla mna najlepsie tak spravit, ze ked davas robit takto toho viacej, ze to bude vsetko rovnako ladene. lebo si zober hej, ze tie hlinikove ploty a ostatne veci to mas fakt na dlhe dlhe roky. a poviem ti, ze osobne by ma to asi casom stvalo, keby to neladilo na tom dome.
kisiacka no ved prave, preto by si to mala ako fajn riesenie vzhladom aj na to teda, ze by ti odpadlo to natieranie a kartacovanie a vsetky tieto cinnosti spojene s udrzbou. ako by sa zabradlie spravilo, tak by bolo a bez starosti. vidim, ze uz ste sa skontaktovali, tak uz to necham na vas, ci nieco poriesite.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 6:33:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Jardojar tak to zalezi asi od uhla pohladu, ze ci sme my v tomto ako taki novacikovia alebo nie. Ked si to porovnas s vami, tak to asi nie, ale ked tak celkovo aj podla toho, ze aka je napriklad zaruka a zivotnost toho oplotenia, tak to sme len niekde na zaciatku :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 6:44:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
samiska asi si si nevšimla moju správu minule. mohla by si mi nejak rozpísať, že čo máte všetko v tej sume, čo si uvádzala zahrnuté?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 10:58:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
domihike pytas sa preto, aby si sa vedela nejak zorientovat, ze co za aku cenu mozes ocakavat? ako si uz minule pisala, som si vsimol, tak to si mala pravdu, ze zalezi aj od samotneho modelu, od dlzky, sirky, vsetkych moznych rozmerov, farby, prevedenia a tak dalej. vsak skus si dat vypracovat cenovu ponuku. ta prva je len taka predbezna, orientacna, nemusis sa bat, ze potom by ta hned tlacili do toho, ze budes aj objednavku robit. ale teda aby si mala nejaku predstavu a vedela sa v tom zorientovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 6:56:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
ruth tak jasné, že by som chcel pohon. myslíš, že v dnešnej dobe ešte niekto rieši bránu bez pohonu, že by si ju musel sám otvárať a zatvárať? podľa mňa ani nie, takže toto som ani nespomenul, že by to bola podmienka, to už beriem ako samozrejmosť. čo sa týka teda toho otvárania, tak to by som rád také klasické, najlepšie, keby bola zásuvná, celá do jednej strany. čo sa vizuálu týka, tak na tom si nejak nezakladám, dôležitejšie je to, aby vydržala, bola pevná a odolná. ale zase nech nie je ťažká, nech sa zbytočne nenamáha ten pohon a celá tá konštrukcia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 10:11:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Borty tiez by som rad nejaku podobnu branu. Len ja by som potreboval tak, aby v tej velkej brane bola este aj normalna branicka na vstup na pozemok. A ti poviem, ze zatial sa mi nepodarilo najst niekoho, kto by sa do toho pustil. I ked je pravda, ze som sa pytal zatial len medzi kolegami a susedmi a od nich nikto taketo nieco nedaval robit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 7:14:41 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
krischko a to chces do akej brany? reku ak je to nejak komplikovane na vyrobu alebo co, ze sa nechcu do toho pustat. lebo videl som take nieco pri klasickej posuvnej brane kolajnickovej. na jednej firme, co som nieco riesit to tak mali spravene. normalne velka brana, ale vzhladom na to, ze nebol priestor na iny vstup do arealu, tak branicka pre ludi, bola takto spravena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 11:31:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Tiva takto z hlavy ti to veru vsetko asi nevymenujem. Ale tak skusim aspon nieco, co mi napadne. Tak napriklad taka klasika hej su tie hlinikove kadejake profily, potom napriklad rozne kompozitne materialy, WPC dosky, sklo, akryl, drevo. Fuha akoze dost je toho by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Apr 2022 7:45:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Domihike joj moja, ja som bola uplne v tom, ze som ti odpisala, tak to sa ospravedlnujem potom. Mame tam zaratanu velku posuvnu branu, branicku so schrankou aj madlom alebo teda kluckou, to uz je asi jedno, ako to nazvem, potom tri plotove dielce a styri stlpiky. A este sme davali tak, aby boli panty skryte, tie su z nereze. Tie su o nieco drahsie, ale manzel to takto vybral. Vsak v tej ponuke budes mat vsetko samostne rozpisane, ze co kolko stoji.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Apr 2022 9:14:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Majcich no tak to je toho dosť. Však to ten Elmar, čo si mi spomínal ešte predtým, nie? Tak ja si to skúsim pozrieť nejak na ich stránke. Lebo lepšie to bude asi aj tak, keď si to aspoň na fotkách pozriem, aby som si to vedela aj porovnať nejak a podľa sa rozhodnúť, čo by sa páčilo :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt