Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:38:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 04. Jan 2023 8:24:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Jan 2018 9:58:47
Príspevky: 23
som sa na to chcela opytat a akurat si to spomenul. lebo na fb som si vsimla reklamu na to, ze davaju zlavu, ked si niekto objedna teraz do nejakeho datumu bioklimaticku pergolu. neviem, kolko casu este ostava, ale nasi chcu prerabat terasu tento rok, ze aj podlahu nanovo spravit, novy nabytok, to proste vsetko. tak ci im mam toto poradit, ci sa to oplati takato pergola.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 10:32:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- jasne, ze sa takato pergola oplati, zalezi vsak od nich, aku maju o ten pergole predstavu, ci chcu ozaj celu pergolu alebo len nejaku striesku alebo markizu. to sa musia asi oni v prvom rade rozhodnut. ale ked sa pytas, ci sa to oplati, tak ked teraz je este aj na nu akcia, tak mozem povedat, ze ano, oplati. ale vsak treba sa ich na to opytat, ci je to take nieco, ako chcu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 10:35:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
uz vlani som si zacal zistovat nejake informacie ohladne tychto pergol. robil som si aj taku predbeznu kalkulaciu, predbezne mam vsetko aj vybrate. chcem sa vsak opytat, ze ake dlhe je dodanie, take realne, na ktore sa da spolahnut. aby som vedel, kedy cca spravit objednavku, aby mi to casovo vychadzalo, tak ako to mam premyslene zatial.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 13:29:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Jan 2018 9:58:47
Príspevky: 23
ved ano, to bude asi najlepsie ich niekam pripadne aj vziat pozriet sa na to, ako to vyzera vlastne, ako sa co pouziva. lebo mi hovorila kolegyna v praci, ze oni davali len markizu a ze to je tiez fajn. len co som zbezne pozerala, tak ich je viacero druhov, takze to tiez treba podla niecoho vybrat. naco som sa len do toho montovala, mala som to nechat na nich a mala by som pokoj :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 11:25:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Ale buď rada, že si sa do toho zapojila, podľa mňa je to okej, lebo ty máš na to napríklad iný pohľad, ako oni, ty budeš prihliadať na iné veci ako oni. Im by napríklad taká bioklimatická pergola ani nenapadla, ale myslím si, že keby ju tam mali, tak to ocenia v lete. Pekne v chládku si posedieť vonku, príjemne bude prefukovať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 10:52:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Výhodou pergoly je ale napríklad aj to, že si vedia tie lamely strešné nastaviť, aby mali slnka a svetla, koľko budú chcieť. A áno, je to iné ako obyčajná pergola, aj skrz to prúdenie vzduchu, čo píše henrich, že tam bude prefukovať. Dá sa napríklad aj rovno osvetlenie objednať s pergolou, takže to je o starosť menej, nemusíte riešiť potom dodatočne ešte aj toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2023 10:21:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
bremmo sa mi toto lubi, ze uz ked ti to pridu namontovat, tak to mas cele hned hotove, ze nemusis ani to osvetlenie dorabat ani vymyslat nad tymi bocnymi stranami, ze co s nimi, aby to nebolo len take hole cele, ze vies rovno aj tie rolety napriklad objednat k tomu. to uz len staci mat nachystany zahradny nabytok a ked odidu, tak leharo na teraske.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 11:48:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Má to svoje výhody, to nie je o čom. Ale tak dodal by som, že nie je povinnosť objednávať si aj toto všetko príslušenstvo k pergole. Za mňa je to fajn, ale niekto môže mať inak vymyslené napríklad to prekrytie bočných strán. Už som videl kadečo, že ľudia dávajú. I keď také screenové rolety majú niečo do seba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2023 9:30:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Stavbar to si myslim, ze by sa dalo dohodnut aj pri klasickej pergole. Neviem, to nemam preskumane, lebo ten konfigurator sa tyka tusim len bioklimatickej pergoly. Aj ked sice uvadza sa len ze ide o pergolu Artosi a to su vlastne aj ta aj tak, tak neviem potom, ale teda podla toho, co sa zadavalo, tak som myslel, ze automaticky sa to tyka bioklimatickej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 8:44:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Hodil som si to do Google, čo píšeš Artosi pergolu, ale nenašlo mi akosi len jednu firmu. Prevažovala Isotra, ale aj na iných stránkach boli pergoly pod týmto názvom. Tak teraz neviem, že či aj na tých ostatných to bola vlastne tá ich pergola, že nejak akože spolupracujú alebo je to nejaké všeobecné označenie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt