Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 2:10:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 9:28:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

len to každý krbár asi robí s niečím iným, na niečo iné je zvyknutý, tak je dobré vopred vedieť, čo sa bude dávať aby to potom nebolo prekvapením...ale tak podľa mňa je základ aby ten krb bol pre človeka bezpečný...to je alfa a omega...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 8:47:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
To ano a prave na to vela ludi zabuda, ze o tom by to malo byt, vela ludi nevie, ze by sa im mohli spaliny chytit alebo nieco a problem je na svete. Clovek moze prist o strechu nad hlavou ani nevie ako, staci niekedy ozaj malo, takze treba na to mysliet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 11:03:30 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
To ale potom aj čistenie komína je dôležitá vec, pred sezónou aby sa niečo nestalo, ale tak to už každý si musí sám uvedomiť, že čo je to podstatné, to dôležité.
Tiež kadejaké názory som počúval, keď som si dával robiť krb, že zbytočne vyhadzujem peniaze, že keby som si to sám urobil, že by som ušetril, ale čo, ušetrím peniaze a potom budem problémy jak riešiť? :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 14:05:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Gabo, to je kazdeho osobna vec. To je uplne jedno kto ti co vravi, kto si co mysli. Mne sa tiez osvedcilo proste neriesit, proste ist si svoje, pretoze nie kazdy vie vsetko, nie kazdy vie ako treba napriklad krb postavit.
Osobne som si daval robit aj viac ponuk na krbove vlozky, s viacerymi krbarmi som prisiel do kontaktu, ale to uz podla toho kontaktu som vedel na koho sa skor oplati obratit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 18:14:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
ale nie je to tak lepšie, že máš prehľad? Podľa mňa áno, najmä dobré je keď sa máš na koho obrátiť aj keby sa niečo stane. Lebo teda nehody kadejaké sa dejú, počul som už od známeho, že syn mu do skla buchol hokejkou a parádne, keď sa naháňali po dome a to aby si mal s kým následne vyriešiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 14:20:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Hej kadeco sa dnes uz stava. Ale deti sa velmi rychlo naucia ze sa maju od krbu drzat dalej, aspon u nas je to tak, vedia, ze to pali, ze to nie je dobre okolo toho chodit a je to fajn. Co som aj rad, ze nam sa krb neotvara normalne, ale vysuva sa dovrchu. Cize aj ked prikladam a deti behaju, tak sa nemusim bat, ze by sa dvierok chytili alebo cosi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 19:17:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - áno, len tieto vložky sú drahšie aspoň teda oproti klasike, ktorú si môže niekto normálne v hobby markete kúpiť, ale zase musím povedať, že investícia, ktorú som do krbu dal, tak mne sa to vrátilo. Aj v podobe ušetrených peňazí, pretože nemusíme toľko kúriť plynom a tiež tá atmosféra je príjemná.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 14:31:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...no ano, ked isli ceny za plyn hore, tak jasne, ze to aj takto vidis, drevo tiez islo hore, ale stale je to lepsie ako to je s plynom alebo niecim inym...takze asi tak...ma to aj tu vyhodu, ze my napriklad ked chodime na vikendy prec z domu, ze svokrovcom alebo tak, tak ked sa vratime, ked zakurim v krbe, tak velmi rychlo vykurim, ze je teplo...co keby som radiatormi len to by bolo na dlhsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 18:40:31 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cau vasiak - pre toto ale treba aby bol dobre zvoleny vykon, aby vykuril cely dom, lebo ked sa zle vykon zvoli, respektive krb ako taky, tak potom sa to vezie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 13:46:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
ale keď si s týmto niekto nevie rady dozaista by si to nemal vyberať sám, veď proste keď sa v niečom nevyznám tak si radšej dám poradiť, aspoň teda osobne som taký, tiež moju robotu nemôže ktokoľvek robiť a to si myslím, že tak je proste si každej profesii :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt