Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 6:34:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 17. Nov 2022 18:23:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Presne, tiez som myslel na zaciatku, ze je to jedno, ale nie je zaklad je aby krb bol dobre, kvalitne urobeny. Nam ho firma robila, vela som okolo toho hladal, zistoval, len aby som vedel ako to spravit aby dobre bolo. A nastastie sa podarilo.

Uz je to asi tri roky, co mame krb a co teda kazdu jesen zaciname kurit a koncime az na jar, som rad, ze proste vykurim krbom cely dom.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 18:38:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Olo39...no vidis a toto je dobre...toto je podla mna znak toho, ze je krb dobre urobeny, lebo len ked neni krb dobre urobeny, tak clovek ho nevyuziva denne...mam suseda, ktory spominal, ze kuri v krbe akurat tak parkrat za zimu, lebo ze citit dym a ze maju hned cierne sklo...ze ho to nebavi...ale pritom to nie je pravidlo, ze to zakazdym takto musi byt...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 15:04:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
Keby som si mal dávať krb len na občasné kúrenie tak to si teda ani nemusím dávať, to mi príde ako zbytočnosť, to potom by stačil nejaký také len na stenu, čo nevykúri, čo je len na ozdobu. Veď keď chcem krb, tak poriadny, dobre urobený, aby aj vyzeral aj účel plnil :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 8:37:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Maroki a ty už nejaký máš? Či ešte len si ideš dávať, či ako? Ťažko je to niekedy, viem to podľa seba, že keď ľudia vôkol do teba hučia a každý ma svoju pravdu, tak to dokáže tak akoby som to povedal, že zneistiť.
Ja keď som mal ponuky cenové od rôznych firiem, tak svokor ten velice mi chcel pomáhať, radiť ako čo vybrať a neviem čo, no nervy som mal na to, keďže krb ani nemá, ani nevie na čo treba dávať bacha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 9:32:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 13. Júl 2017 8:34:11
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
dusan ale kazdeho je v konecnom dosledku do toho nic, si to vezmi kazdy nech sa proste rozhodne ako chce, po svojom neviem si predstavit preco ja by som mal niekomu kafrat do toho ako sa rozhoduje, ved ide o to aby si clovek zvazil vyhody a nevyhody, to je zaklad ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 8:01:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..áno to je fakt, my máme od Deltaka krb a nemenili by sme to, nás veľmi oslovil prístup keď sme chodili po predajniach, keď sme sa išli ešte len oboznámiť s tým aká je ponuka na trhu..lebo už pri tom že k nám niekto príde a sadne si s nami, čo hľadáme, kam to chceme a jedno s druhým..tak už to je fajn..že proste niekto sa aj zaujíma..lebo v niektorých teda záujem žiadny, ale tam to bolo o inom..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 7:59:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
Áno my sme si pred dvomi rokmi v septembri o tom zisťovali, čo najviac, že čo by bolo dobré a nakoniec sme to ešte na jeseň vtedy zrealizovali, nemali sme veľmi nad čím premýšľať, špekulovať, predsa len chceli sme čo najskôr mať kúrenie vyriešené aby sme sa mohli posunúť ďalej, tak som proste nechcel aby to stálo na mne :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 29. Nov 2022 8:09:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 09. Máj 2017 9:48:06
Príspevky: 44
nakoniec si teda dal krb? či do čoho si išiel? keď pre každého je dobré niečo iné, z veľkej miery záleží aj o akú stavbu asi ide nie? tiež chcem krb, len dá sa udržať poriadok v dome, keď sa kúri drevom? a hlavne nie je pri rozkurovaní cítiť dym? aby sme nemali doma udiareň.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 29. Nov 2022 9:04:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
myslis si, ze akoze kazdy kto ma doma krb, ze by mal taketo nieco doma ako pises? ak cosi taketo sa u niekoho objavi tak podla mna je problem bud v krbe, ze nie je dobre urobeny alebo v tom ako sa kuri, rozkuruje, lebo to tiez musi clovek ovladat, vela ludi rozkuruje nespravne a mozno si to ani len neuvedomuju :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 10:17:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Mar 2017 8:32:39
Príspevky: 39
Myslíš, že si to človek neuvedomí? Predsa len prejaviť sa nejako to nesprávne kúrenie musí, či?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt