Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 10:21:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 6:38:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
to je najlepsie potom zajst za krbarom, vzhladom na stavbu aby ti vedeli poradit aky typ, aky vykon by bol vhodny, pretoze oni to uz maju v oku takto veci viac menej, takze ti budu vediet poradit aj bez toho aby mali na papieri tepelne straty, oni aj na zaklade rozlohy, aj podla toho z akych materialov je stavba, to by bolo najlepsie sa obratit na niekoho kto sa tomu venuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 7:45:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Plaso ale ako nájsť spoľahlivého človeka? Ako viem, že na koho sa môžem obrátiť? Lebo v tom mám trošku taký zmätok, už som pozeral viaceré predajne s krbmi po nete, že kde asi, ale neviem nejako sa rozhodnúť na koho sa obrátiť. Ako viem, že človek je ozaj dobrý v tom, čo robí?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 11:15:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
pozeraj to ako dlho je proste firma na trhu, ako dlho sa venuje krbar krbom, od toho sa odvija potom kvalita podla mna, ja preto staviam na takychto praktickych veciach ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 11:53:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Len treba si aj uvedomiť to, že krbári nemontujú všetky značky, všetky krbové vložky, takže nemá zmysel si akože vybrať značku a potom hľadať niekoho, najskôr si treba nájsť človeka, čo to robí, čo sa rozumie a s ním vybrať vhodný typ, značku aj výkon, účinnosť, tých parametrov ktoré je dobré brať do úvahy je viac.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 12:49:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
-danulo ty si hladal niekoho zo svojho okolia?...cchela by som vediet ci krbar nema problem ist robit krb aj niekam dalej...alebo ci je lepsie proste pozerat len z blizkeho okolia aby to nemal daleko?...neviem ako sa oni k takymto veciam stavaju...ty mas skusenost preto mi napadlo ci nevies...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 7:37:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Dinda su krbari, ktori nemaju problem prist kamkolvek, je to len o dohode, ale poviem ti, ze je dobre ak si nejaku firmu vyberies a ak maju showroom, tak ist sa tam pozriet. Aby si videla ake maju krby a vsetko, nech mas co najlepsiu predstavu o tom ako funguje krb, ako sa otvara, ake ma presklenie a vsetko, ze ci sa ti to pozdava. Lebo jedna vec je na nete obrazky a ina ked to vidis nazivo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 8:44:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - áno najmä rozdiel je napríklad v tom, že inak vidieť na fotkách ohýbané sklo a iné naživo, mne veľmi toto pomohlo aby som si urobil predstavu a hneď sme vyberali aj obklad, kameň, čo by bol vhodný.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 7:48:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Ale je to aj o tom osobnom kontakte, o tom komunikovat s krbarom, clovek sa velmi vela novych veci dozvie a najma sa dozvies, co je prakticke, co je dobre a to je hlavne. Aspon ja to tak vnimam, lebo krbari maju skusenosti, prax a uz sa s kadejakymi vecami stretli narozdiel od nas, od laikov, ktory si dame do domu jeden krb za zivot a koniec :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 9:02:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...romco tak jasne, ze nemozes cakat, ze budes toho vediet tolko ako krbar, co robi krby denne, ktory sa venuje tym stavbam a vsetko...a to aj material napreduje, podla mna aj o tom sa oni musia informovat...testovat, co je vhodne, aky material, aka je kvalita, co je najlepsie...a to si vyzaduje cas...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:45:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Presne pre toto som ja pozeral aj ako dlho su firmy na trhu, ako dlho robia, co robia.
Je to pre mna dost podstatne a tiez niektori krbari montuju proste len jednu znacku, potom su taki, co maju svoju znacku a proste sa to dost lisi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt