Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 0:12:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 890 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 10:09:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
akú si mal o tom predstavu? Možno iné firmy to robia nejako inak, to ti povedať neviem, ja čo mám skúsenosť s firmou, čo nám stavala dom, tak som ti poslal fotky, že ako to bolo u nás, ako to vyzerá a všetko. Podľa mňa chalani, čo boli u nás stavať dom, čo robili, tak sa vyznajú, keď som sa pýtal, tak kľudne mi vysvetľovali ako čo musia urobiť, aký je ďalší postup, tak ma to tak ubezpečilo, že sa môžem na nich spoľahnúť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 14:27:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Tak by to ale malo byt. Je to prirodzene a ak ti niekto normalne odpovie, predsa len mas lepsi pocit, ci? Ked vravis, ze mate taky dom, bolo aj nieco, co by ta bolo prekvapilo, ci vsetko slo tak ako malo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 11:34:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"filipo" - tak ja dúfam, že pri takomto niečom nemá čo nejako prekvapiť, tiež chceme ísť do montovaného drevodomu a teda chcela by som keby to išlo ako po masle, aby nejako sme sa nemuseli naháňať a vybavovať nejaké problémy, tak dúfam, že on problémy nemal, lebo by sme radi proste dali dom postaviť firme aby sme mohli pokojne spávať :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 19:39:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
veď o to sa snažia si myslím pri stavbe všetci, aby v podstate nič navyše nemuseli riešiť a len sa kochali ako stavba rastie bez problémov. no to je všetko o firme. aké však klásť na firmu nároky a podľa čoho si ju vybrať. sú medzi montovanými drevodomami vlastne nejaké rozdiely?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 7:40:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Monty podľa toho, čo viem, tak rozdiely môžu byť v materiáloch aké sa používajú pri stavbe, aká sa izolácia používa a takéto veci, že v tom môžu byť rozdiely.
Najčastejšie sa drevodomy stavajú so stĺpikovou konštrukciou. Toto riešenie je asi najrozšírenejším a najekonomickejším konštrukčným systémom drevostavieb. Základom prefabrikovaných panelov je drevený rám s jednostranným alebo obojstranným opláštením a výplňou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 20:24:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
ty musis byt aj pri tej stavbe, ked to pridu robit, ked pridu ten dom davat dokopy?
alebo aky je postup? vies mi to nejako blizsie vysvetlit, priblizit, nech viem potom to doma zreferovat? lebo dumame nad tym, ze akoby sme co porobili a mne sa teda myslienka montovaneho drevodomu paci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 7:40:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Akoze aky je postup stavby domu? My sme stavali s Kontraktingom, s tym ale, ze zakladovu dosku sme vybavovali cez svagra, to nam boli ini robit a potom vlastne sme sa dohodli, ze ked to bude, ze ich kontaktujeme a dohodneme sa co dalej. Kedy pridu, kedy zacnu. To ta oboznamia s tym, ze kedy by mohli a na ako dlho to bude.
Dobre je napriklad to, ze maju svojho stavbyveduceho, ktory prizera na tu stavbu a dohliada aby vsetko islo dobre, ako po masle.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 10:57:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 74
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
To áno, lebo keď si predstavím osobne, že zháňať firmu a potom ešte stavbyvedúceho a takého ktorý sa bude do montovaných drevodomov rozumieť, tak to myslím, že by bol celkom záhul...
To by bolo zbytočne komplikované...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 12:55:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
To je pravda, ak to ma nejaka firma takto v kope -ako balicek, tak je to velka vyhoda. Ono tazko niekedy zosuladit roznych ludi z roznych firiem, takze je super, ak vie jedna spravit toho co najviac


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 10:34:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
A casto je to aj zbytocne financne narocne, keby to cez viacerych, lebo kazdy si inak pyta a zase zistovat si, kto sa v com vyzna, je to komplikovanie si zivota, to som si isty.
Davidenkooo aky dom ste stavali? Poschodovy, ci bungalov?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 890 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt