Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 23:07:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 13:54:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
...alliano...ale veď za nejaký čas to zarobíš naspäť a už ani nebudeš vedieť, že ťa to bolelo :D :) ...no čo bude lepšie, že ten dobrý vzduch budeš stále dýchať!...aj firmu chceš poradiť?..fúha, no tých je viacej ale podľa môjho názoru jedna z najlepších je Wolf...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 12:28:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
valien - tuto znacku,ktoru si sem napisal,tak aj my od nich mame vetraciu jednotku - akurat pred mesiacom nam to boli vsetko montovat - oni nam zabezpecili aj montaznu firmu,kedze oni sami nemontuju - oni len tie vetracie jednotky a prislusenstvo k tomu ponukaju


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Júl 2018 9:57:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
...magoda...áno?..tak to je super..aspoň budeš vedieť aj ty napísať nejaké informácie allianovi ;) keď máš s nimi osobnú skúsenosť ;) ;) ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 10:26:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Valien!

To je tiez pravda, ze peniaze sa neustale tocia a ze casom ich zarobim. Len horsie je, ze teraz si budem musiet vyssi uver zobrat, aby nam to vsetko vyslo. Ale tak s tym sme aj pocitali, takze na to sa vyhovarat uz vobec nemozem! Ano? Aj taka firma je? O tej som este nepocul. Kolko su uz oni na trhu? Ty ich z kade poznas?

Magoda!

Som stastny, ze si napisala. Vies mi prosim ta aj povedat, aku tu vetraciu jednotku mate? Aku ma velkost, parametre a ostatne informacie? Vopred dakujem:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Júl 2018 13:55:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
z vlastnej skúsenosti môžem tiež napísať, že do rekuperácie sa oplatí investovať. je to fakt super!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Júl 2018 12:43:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
valien - predstav si,ze viem:-) my mame CWL-300 excellent.jeho rozmery su: vyska-765mm,sirka- 677mm,hlbka-564mm,hmotnost-38kg.vzduchovy vykon ma 300m3/h.co ta este zaujima?pytaj sa,pokial budem vediet ti odpoviem alebo sa poradim najprv s manzelom a potom ti spolu odpiseme.kedze on niektore veci vie lepsie ako ja:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 12:56:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
Magoda!

Fuha, po pravde som takuto odpoved necakal! Milo si ma prekvapila ;) :) Si super zena, ked aj taketo veci ovladas, klobuk dolu ;) Mojej zene ked nieco okolo rekuperacii poviem, tak sa na mna pozera ako keby neviem co jej hovorim. Vobec nevie o com. Ale tak zase na druhej strane rozumiem, ani ja vela toho neviem o gelovych nechtach napriklad :lol: :D Este by ma zaujimala cena, pamatas si este kolko vas to cca vyslo??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 11:20:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Magoda! Trochu si sa pomylila v osloveni, kedze na tieto veci som sa pytal ja a nie valien ale tak nevadi. Aj mne sa to tu sem-tam stava. Mohla by si este tu cenu napisat? To by ma asi najviac zaujimalo!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Aug 2018 13:16:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
momca píše:
z vlastnej skúsenosti môžem tiež napísať, že do rekuperácie sa oplatí investovať. je to fakt super!


...takze to mozem chapat tak, ze rekuperaciu v dome mate a vyhovuje vam?...kolko ste do toho museli investovat?...a kolko € cca vam to teraz usetri energii?...mas to uz nejako odsledovane?..rad by som sa dozvedel tieto info, kedze momentalne staviam dom a rozhodujem sa, ci ist do toho alebo nie...nazory su rozne ale aj napriek tomu som uz viac menej rozhodnuty, ze si to dam...a ty mas ozik decentralnu rekuperaciu, ci aku?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 8:14:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Vidím, že mnohí z Vás sa ešte len rozhodujú či si dať do domu vetranie s repukeráciou alebo radšej ušetriť € a investovať ich do niečoho iného. My sme v tomto mali hneď jasno! Už pri projekte sme hneď architektovi povedali, že rekuperáciu jednoznačne chceme mať! Teraz momentálne začíname oslovovať nejaké firmy aby sme si zistili prehľad cien a samozrejme aj iné veci, ktoré sú dôležitejšie; mám na mysli napr. výkon a podobne. Ale prečo sem píšem? Chcel som sa spýtať, či sa tu nenájde niekto taký, kto už doma má rekuperáciu a má aj nejaké fotky z inštalácie? Rád by som videl, ako sa to inštaluje. Tak ak sa tu niekto taký nachádza, tak sa mi prosím ozvite!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt