Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:53:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 25. Sep 2018 9:08:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
frlo8 píše:
@branno66 hej, to mi bolo jasne, ze mi to bude vediet nacenit kazda firma ale rad by som zistil, ktora nacenuje zadarmo a ktora je aj taka dobra, spolahliva. nechcem posielat 10tim firmam moj projekt, kedze z tych 10tich mozno 2 budu spolahlive a kvalitne. chapes co mam na mysli, nie? neviem sa tu nejako vyjadrovat ale pevne dufam, ze ma chapes :D a vysvetlit by som potreboval napriklad to, ze aky je rozdiel medzi centralnym a decentralnym vetranim - v tomto som uplne mimo :/


jasne, ze uz teraz chapem co mas na mysli. predtym som si myslel, ze chces vsetky firmy vediet. ak chces spolahlivu firmu, tak odporucam Wolf - oni robia aj cenove ponuky zadarmo a do 5-tich dni ju mas aj vypracovanu. co sa taky toho centralneho a decentralneho vetrania, tak rozdiel je v tom, ze centralne systemy su zlozitejsie, lebo zasobuju vzduchom viacero miestnosti a decentralne vetranie sa podla potreby instaluje v miestnostiach, kde najviac treba. ale hlavny princip je pri oboch variantoch rovnaky a to, ze vzduch sa mechanicky transportuje von z budovy, pripadne dnu do budovy. staci takto? chapes uz lepsie principy??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Sep 2018 15:44:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Stupjakrado áno? Takže potom je to dobrá jednotka, keď ju väčšinou dávajú. Od koho si to počul? Jasnačka, potom popíšeme. Snáď na to bude tiež čas :) :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Okt 2018 11:40:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@branno6 preco si myslis, ze je tato firma najlepsia na slovensku? preco mi ju odporucas? daj este nejake dovody aby som sa lepsie vedel rozhodnut! co sa tyka toho centralneho a decentralneho vetrania, tak uz tomu lepsie rozumiem. za vysvetlenie ti velmi pekne dakujem!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Okt 2018 13:54:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino - jasne, je to super jednotka! Od kamaratov a od znamych, ktory taketo veci riesia. Mam kopu takych ludi okolo seba :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 7:50:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
frlo8 píše:
@branno6 preco si myslis, ze je tato firma najlepsia na slovensku? preco mi ju odporucas? daj este nejake dovody aby som sa lepsie vedel rozhodnut! co sa tyka toho centralneho a decentralneho vetrania, tak uz tomu lepsie rozumiem. za vysvetlenie ti velmi pekne dakujem!


ja si to nemyslim, ja to viem, ze su najlepsi, kedze som aj ja toto vsetko riesil cez nich! ale mozem ti napisat este zopar vyhod, ktore ponukaju, aby si si bol isty! napriklad jedna velka vyhoda je, ze ponukaju az 5 rocnu zaruku, potom ze ich produkty su vyrabane v Nemecku, maju siroke portfolio (rozne kombinacie napriklad aj kotla s ohrevom vody, so solarnym systemom ci s vetranim), maju regulacny system - jeden ovladaci modul, zakaznik nepotrebuje mat pre kazdy produkt ine ovladanie, vsetko spolu vzajomne ladi a komunikuje, cim sa zariadenia optimalne vyuzivaju a su na trhu viac ako 25 rokov - a to svedci o tom, ze su perfektni!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 17:13:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Brano a tu 5 rocnu zaruku ponukaju na vsetky ich produkty ci iba na vetracie systemy??

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Okt 2018 9:56:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
olo39 píše:
Brano a tu 5 rocnu zaruku ponukaju na vsetky ich produkty ci iba na vetracie systemy??


tato 5 rocna zaruka funguje tak, ze sa musis zaregistrovat (bezplatne) a potom ziskas tuto zaruku na plynove kondenzacne kotle, tepelne cerpadla, jednotky komfortneho vetrania obytnych priestorov a plati aj pre vsetky WOLF systemove komponenty (prislusenstvo), ktore patria k hore uvedenym produktom a boli sucasne uvedene do prevadzky (je ich potrebne zaregistrovat). je to zaruka na matierial aj na pracu. odpisoval som ti to inak z ich stranky, takze aj tam to najdes ak by si mi v niecom neveril :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 10:20:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...je to pravda, ze kazdy dom uz musi mat rekuperaciu???...lebo nas vsetci tym plasia a my to neplanujeme davat :/ :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 7:10:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
@tripa - ešte teraz sa to dá obísť ale už od roku 2020 to bude horšie, lebo sa má znovu zmeniť zákon a už budú musieť mať všetky domy energetický certifikát A. Ale pokiaľ idete teraz stavať, tak je to v pohode a rekuperáciu ešte nemusíte mať. Aj keď osobne si myslím, že je to dobre dať už len vďaka sebe. My sme to tiež spočiatku nechceli a teraz sme radi, že to máme. Je to aj šetrnejšie, neuniká nám teplo cez otvorené okná - vôbec tak nevetráme a pritom máme stále čerstvý a dobrý vzduch! No rozhodnúť sa musíte sami.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Okt 2018 18:26:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...jardo to vazne??...o tom som vobec nevedela, ze sa bude menit nejako zakon :shock: :shock: :shock: ...a keby sme chceli potom dotatocne toto riesit bude sa to dat?...a kolko to cca vsetko stoji?...lebo mne hovorili, ze to je dost drahe :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt