Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 1:11:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 03. Aug 2018 8:39:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
valien - tak mna odjakziva bavili taketo veci,ktore su skor chlapske:-D - o gelovych nechtoch by som ti tiez toho vela nevedela povedat:-D:-D - tieto veci nechavam na sestru,ktora sa tym zivi:-) - uf,ale narazil si touto otazkou na kamen urazu - musim pozriet cenu vo fakture - nebude ti to vadit,ked ti to poslem az buduci tyzden? - lebo teraz som v praci a hned potom odchadzame na vikend do Tatier,takze hladat to nebudem stihat - snad budes trpezlivy:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Aug 2018 12:13:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
edlino áno, presne tak to môžeš chápať, lebo to tak aj je! vetranie s rekuperáciou máme! stojí to síce zopár tisíciek € ale oplatí sa to. vďaka tomu potom získať aj lepšie energetické ohodnotenie domu. na tie otázky, ktoré sa pýtaš ti momentálne neviem zodpovedať, lebo som v práci. doma sa pozriem na faktúru a napíšem ti to, okik?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Aug 2018 12:55:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
momca píše:
edlino áno, presne tak to môžeš chápať, lebo to tak aj je! vetranie s rekuperáciou máme! stojí to síce zopár tisíciek € ale oplatí sa to. vďaka tomu potom získať aj lepšie energetické ohodnotenie domu. na tie otázky, ktoré sa pýtaš ti momentálne neviem zodpovedať, lebo som v práci. doma sa pozriem na faktúru a napíšem ti to, okik?


...o tom som uz pocul, ze ked je v dome rekuperacia, tak je energeticka trieda domu A - je to pravda?...vy mate tiez A-ckovy dom??...jasne, budem rad, ked mi to napises...pockam kludne, neponahla ma to...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Aug 2018 16:36:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
momca píše:
edlino áno, presne tak to môžeš chápať, lebo to tak aj je! vetranie s rekuperáciou máme! stojí to síce zopár tisíciek € ale oplatí sa to. vďaka tomu potom získať aj lepšie energetické ohodnotenie domu. na tie otázky, ktoré sa pýtaš ti momentálne neviem zodpovedať, lebo som v práci. doma sa pozriem na faktúru a napíšem ti to, okik?


A CEZ KTORU FIRMU STE REKUPERACIU RIESILI? NEVSIMOL SOM SI, ZE BY SI TO SEM NIEKDE PISALA A PRETO BUDEM RAD, AK MI TO NAPISES. VDAKA!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Aug 2018 7:58:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
edlino jasné, je to pravda. ten, kto ti to hovoril, ti hovoril pravdu a môžeš mu veriť. nepovedal ti žiadnu blbosť. keď je v dome rekuperácia a ešte vhodné kúrenie tak dom sa zaraďuje do energetickej triedy A. ale tak to ti pri projekte architekt vypočíta všetko a podľa hodnôt a všetkého ostatného ti stanoví, či je tvoj dom A alebo B. našla som tú cenovú ponuku a faktúru. nás to vyšlo 6 544,80€

vavrino asi na predchádzajúcej strane som spomínala, že vetranie s rekuperáciou sme riešili cez firmu Wolf. keby si si bol aj zadné strany prečítal, tak by si to tam istotne všimol!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 14:40:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
momca aj nam robili rekuperaciu, ina nahodicka :) 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Aug 2018 9:41:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
musketier áno? a od kedy ju máte? kedy ste stavali dom? to ti poviem, že to je riadna náhodička!! ešte sa mi nikdy nič takéto nestalo, že by som na takomto fóre našla človeka, ktorému tá istá firma robila vetranie s rekuperáciou. parádička ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Aug 2018 15:45:14 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Musketier - A isto nie ste jediny, ktoremu oni zavadzali vetranie s rekuperaciou 8-) Taktiez poznam viacerych ludi, ktori to maju v dome a ktorym to robila tato firma 8-) A uplne nahodne sme sa k tomu dostali, ked som im radil ohladom nejakych veci. Taketo vetranie je v dnesnej dobe uz dost vychyrene a mnoho ludi si to dava a hlavne do novostavieb!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 9:42:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
momca píše:
edlino jasné, je to pravda. ten, kto ti to hovoril, ti hovoril pravdu a môžeš mu veriť. nepovedal ti žiadnu blbosť. keď je v dome rekuperácia a ešte vhodné kúrenie tak dom sa zaraďuje do energetickej triedy A. ale tak to ti pri projekte architekt vypočíta všetko a podľa hodnôt a všetkého ostatného ti stanoví, či je tvoj dom A alebo B. našla som tú cenovú ponuku a faktúru. nás to vyšlo 6 544,80€

vavrino asi na predchádzajúcej strane som spomínala, že vetranie s rekuperáciou sme riešili cez firmu Wolf. keby si si bol aj zadné strany prečítal, tak by si to tam istotne všimol!


OCH SORRY, AJ SOM SI POZERAL TU PREDCHADZAJUCU STRANU ALE AKOSI SOM SI TAM TENTO NAZOV VOBEC NEVSIMOL:/ VDAKA, ZE SI MI TO NAPISALA ZNOVU. PRECO STE SA ROZHODLI PRAVE PRE TYCHTO? DALI VAM NAJLEPSIU CENU ALEBO CO? HM?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 13:31:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
A prosím Vás oni robia cenové ponuky zadarmo alebo je za to nejaký poplatok??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt