Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 21:28:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 13:20:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Takym treba dat podla mna hned najavo, ze len tak sa zlomit nedate a radsej zo stretnutia odist. Tiez to nemam rad, ak ma niekto tlaci do niecoho, s cim proste stotozneny nie som a pri niecom takom akym je napriklad rekuperacia,ktora stoji nemale peniaze, nie je na mieste sa nechat do niecoho len tak dotlacit


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Aug 2022 7:06:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Neraz sa mi stalo, ze som fakt odisiel. Predajca by ta mal hlavne pocuvat a vediet najst riesenie na mieru, mal by mat snahu, no nie ta presviedcat na silu. Aj to ukaze profesionalitu firmy. Proste zakaznik potrebuje aby sa mu s nimi dobre komunikovalo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 12:14:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Zaujímalo by ma, či má niekto z vás skúsenosti s rekuperáciou ako takou, pretože zvažujeme, že by sme si ju do nového domčeka dali aj my. Nevieme však, či nie sú tieto vetracie systémy príliš hlučné, nakoľko plánujeme mať len takú malú technickú miestnosť, ktorá sa nachádza v blízkosti spálne.

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 9:24:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...je množstvo druhov vetracích systémov, ktoré firmy ponúkajú a väčšina z nich sú navrhnuté tak, aby ťa nerušil nijaký hluk, či už sa nachádza v miestnosti vedľa spálne alebo nie... švagrovci sa nedávno nasťahovali do nového a bola som prekvapená, pretože predtým spomínali, že idú investovať do rekuperácie a pri našej návšteve som nepočula absolútne nič :-D... no a keďže my tiež staviame, nebola som spočiatku príliš nadšená nápadom riešiť ešte aj rekuperáciu, lebo veď ďalšie financie navyše atď...ale teraz reálne uvažujeme, že do toho pôjdeme tiež, ten vzduch sa totiž nedá porovnať...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 14:13:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
Tak to som milo prekvapená, myslela som si, že ten hluk nejak nevyhnutne patrí k tomu :smile: Samozrejme, že aj nás odrádzalo presne toto od kúpy, ale chceme mať doma vzduch, ktorý bude neustále cirkulovať bez toho, aby sme museli otvárať okná. Ja napríklad leto milujem, ale ten hmyz, ktorý sa s týmto obdobím spája, mi neskutočne vadí. A neustále to vo vnútri zabíjať, no nemám na to jednoducho nervy, je to hrozne otravné. Ja si napríklad nechcem dávať sieťky na okná, nepáči sa mi to a toto je pre nás ideálne riešenie.

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 11:25:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...rozhodne to nie je vlastnosť každej rekuperácie :-D... ale pravdepodobne závisí aj od cenovej hladiny, v ktorej sa rozhodneš pohybovať...ja osobne si myslím, že keď už staviaš dom, tak tých pár tisíc navyše ti nijako neublíži, no je to však na Vašom uvážení, samozrejme...a čo sa týka toho hmyzu, ja takisto neznášam to naháňanie sa s placačkou za muchami, takže u nás je tiež v podstate rozhodnuté... :-D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 14:49:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Ja zase pracujem veľakrát z domu a keď sme v minulosti vetrali len tak akože otvorením okna, tak ma išlo poraziť z toho hluku, ja mám totiž problém so sústredením sa, a to celkom veľký :D No jednoducho, tie vetracie jednotky majú množstvo výhod, nejde len o ten samotný vzduch, aj keď to je úplne najväčšie pozitívum.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 9:47:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...tak v tomto sme celkom rovnaké, mne vadia napríklad aj slúchadlá, pri nich sa neviem sústrediť už vôbec, takže to vidím ako jediné riešenie :D... dáme si spraviť viacero cenových ponúk, máme nejaký ten rozpočet, ktorý nechceme prekročiť. potrebujeme nájsť aj niečo s dobrou zárukou, na toto si dosť potrpíme, netuším, či majú tieto veci nejak tendenciu sa kaziť, ale nechceme riskovať... :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 13:10:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
tu sa rozprudila zenska debata, tak sa pridam aj ja :D co sa prace z domu tyka, s tymto skusenosti veru nemam, ale s rekuperaciou ano. pochvalim sa, lebo vazne nie je nic lepsie ako prist domov z roboty, vylozit si nohy na stol, vychutnavat si chut dobrej kavy a pekne vyvetrany vzduch. ziadne zapachy po vareni z predosleho dna, co si myslim, oceni kazdy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 11:43:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Stranilka, to je na tom to najviac super, tiež ma teší, keď prídem domov a ako prvé nemusím urobiť to, že všade pootváram okná :-D je to veľká výhoda. Ale ako to máte vy s ovládaním napríklad? Viem, že sú rôzne možnosti, zaujímalo by ma, ako to funguje práve u vás.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt