Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:55:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 7:06:44 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
samrix este som sa nestretol s tym, ze by si to niekto daval uz do hotovej stavby, to je nonsens :) vsetka robota tym vyjde v podstate nazmar, nemyslis? cize je fajn si to premysliet este ked stavias, pripadne pred samotnym zacatim stavby. vsetko potom kvoli rekuperacii burat, to je nocna mora, preco by to niekto robil?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 9:44:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Jednoznacne si taku vec treba premysliet este predtym, nez zacnes vobec stavat, neviem si predstavit to buranie, to by nechcel asi nikto zazit. A vlastne pride mi to dost odveci a zbytocne :D Teraz sa uz do kazdej druhej novostavby davaju rekuperacie. Kedysi to take rozsirene nebolo, ale teraz je to uz celkom bezna vec.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 11:18:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
vsak jasne, ved ja to realne ani robit nejdem, len tak nahlas premyslam :D tak to vazne neznie dobre, to by som veru nechcel. sestra ma rekuperaciu a takisto si nevedia vynachvalit. my sme u nasich spolu byvali v jednej izbe kedysi, ked sme boli deti, byt bol stary, tlacili sme sa v dvojizbaku styria, no bola to cista katastrofa jednoducho. teraz si to absolutne predstavit neviem. predtym sme to tak nevnimali, vtedy take veci ako rekuperacie podla mna ani neboli, neviem. mozno ano, ale sme to tak nevnimali, respektive sme nemali ziadne informacie ohladom takychto veci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 9:37:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
... a sestra kedy stavala cca?...tak povedz mi, že kto tak nefungoval za detských čias:)...kedysi to bolo však všetko celkom iné... iná doba... menšie náklady na všetko...teraz keby býva štvorčlenná rodina v dvojizbáku, tak sa buď od nervov hádajú každý deň alebo o seba neustále zakopávajú :D... ja si myslím, že rekuperácie sa robia už dlho, len také tie vyslovene najstaršie domy to nemajú...inak sa to už bežne dáva, presne ako píšeš...dnes je to už akoby samozrejmosť by som povedala...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 11:01:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Podla mna takisto, kto si takyto system dal namontovat, tak nelutuje, a ti, co ho nemaju, nevedia o co prichadzaju :D Je to na kazdom jednom, to je jasne, ale ja osobne som rad, ze sme sa takto rozhodli. Taka investicia sa ti jednoducho v buducnosti vrati, o tom niet pochyb.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 31. Okt 2022 10:36:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
pravdaze vrati, ale inak - v podobe komfortnejsieho byvania. kazdy, kto si tento system dal namontovat, tak vie porovnat najma ten vzduch pred a po pouzivani rekuperacie. je to 100 a jedno. ziadne potrebne vetranie, ziadne zapachy z varenia z predosleho dna... proste myslim, ze take nieco oceni uplne kazdy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 10:39:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Lucko89 o toto primarne slo aj nam, pretoze to vidim aj u nasich - byvaju v starom dome a tie zapachy aj z varenia proste neoblafnes ani trojhodinovym vetranim. Moj otec je navyse tuhy fajciar a velakrat, ked nebola mama doma, tak si zapalil v kuchyni. To tam proste vsetko zostava, to nevyvetras len tak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 10:18:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
fuha, tak toto by som ja osobne zakazal. a ani som si nemyslel, ze by to este niekto v dnesnej dobe robi - akoze fajci v dome. to proste vsetko napachne steny. zaclony, to je podla mna absolutne nerealne vyvetrat. a sa divim, ze tvojej mame to neprekaza, zenam take veci zvyknu vadit :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 12:36:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
No my sme si davali rekuperaciu od Wolfu. A rozhodli sme sa teda na zaklade odporucani, nakolko je to rozhodne dobra investicia. Nielen teda co sa tychto vselijakych pachov tyka, ale ten vzduch je celkovo uplne o inom. Takisto aj pri alergikoch sa odporuca taketo riesenie, pretoze sa nedostanu vsetky mozne pele a prach zvonku dnu a uz len to je obrovska zmena k lepsiemu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 10:11:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
no to je pravda, co sa alergii tyka, tak to otvaranie okien je ozaj kriticke prave v tom jarnom obdobi. a kto vam odporucil tuto firmu, ak sa smiem spytat?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt