Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:58:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 9:27:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
my mame normalne centralne vetranie. my sme si to nastavili tak, ze si to mozeme regulovat a ovladat z pohodlia gauca pekne cez mobil, je to velka vyhoda. samozrejme ak nechces, nemusis to vyuzivat, ale bola by to skoda. moju maminu si napriklad neviem predstavit, ako tuka do smartfonu, je to stara skola :-D ale mladsej generacii to rozhodne ulahcuje zivot. treba si pomoct, ked sa da.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 12:15:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...vidíš a to je napríklad škoda, prichádzajú o veľa, je to veľké zjednodušenie :smile:...
...ja sa napríklad našim snažím zakaždým priblížiť novinky, čo sa tých novších technológií týka...už aj sami chápu, že sú to vychytávky, ktoré im výrazne vedia zlepšiť život...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 11. Sep 2022 13:35:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
tiez si myslim, ze taketo veci treba vyuzivat, ked sa da. system vies ovladat pravdaze aj manualne, v tomto je to fajn, ze mozes vyuzivat aj aj, ako ti to vyhovuje. my mame vetranie od Wolfu a cez ich aplikaciu si vieme nastavovat a regulovat vsetko ako potrebujeme, je to velka pomoc, ked sme napriklad na dovolenke alebo proste niekde mimo domu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:06:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
takze si vies pekne vsetko ovladat sama? sestra ma tiez rekuperaciu, ale pochybujem, ze vobec o tejto moznosti vie, musim sa jej na to spytat :-D predsalen sa ti hodi, ked si prec a nahodou nieco zabudnes vypnut, tak hned nepobezis domov. znie to velmi prakticky.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 14:04:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...áno, všetko si ovládaš ako potrebuješ aj na diaľku... už by som to inak ani nechcela, nie je nad to, keď máš kontrolu nad technológiami aj mimo domu...človek nemusí tým pádom neustále premýšľať, čo zabudol urobiť, vypnúť...ešte by mali vymyslieť aj žehličku na vypnutie zo zástrčky cez telefón...už sa mi raz podarilo nechať ju tak a musela som utekať z práce domov :D...
...myslím si, že sestra o tejto možnosti vie, neviem teda, od koho má rekuperáciu, ale myslím, že takéto veci diskutujú so zákazníkom ešte pred samotnou montážou...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 11:07:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Jasne, ze ti to povedia este pred montazou vsetky potrebne veci, ovladanie je to najdolezitejsie hadam. Ale teda asi zalezi aj od akej firmy ten system mas, kazdy ma ine predpisy :) Len to potom asi nie je dobra vizitka, ked neinformuju svojich zakaznikov. Nam pekne vsetko vysvetlili u nas doma a teda som za to vdacny, keby mam potom sam spekulovat nad nejakym manualom, tak sa asi zblaznim, nemusim take veci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 10:30:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
my máme takisto od nich rekuperáciu. už ju máme cca tri roky, dávali sme si robiť centrálnu a teda čo sa týka cien, vtedy nejak veľké rozdiely oproti iným firmám neboli, neviem ako je to teraz. ale ešte s mužom sme si hovorili, že sme dobre obišli a neľutujeme vôbec.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 9:05:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...takže ste spokojní?...a už ste niekedy využili servisného technika?...neviem teda, ako dlho sa naňho čaká v prípade nejakej poruchy, ale radšej sa tomuto snažíme vyvarovať...práve preto treba robiť tie občasné kontroly, aby sa nestalo, že zrazu niečo odíde alebo sa pokazí...dá sa tomu predísť...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 7:33:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
No nam sa stalo raz, ze sme si s niecim nevedeli dat rady, ale vyslovene porucha to nebola, to sme vsak nevedeli :-D Islo tam o to, ze nieco len nebolo nastavene spravne. No a netrvalo to dlho, technik prisiel hned na druhy den. Cize v tomto musim povedat, ze su svedomiti, nenechali nas v stichu :) Nevedeli by sme si sami asi poradit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 12:44:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
cirkom, tak by to malo fungovat vsade :D a pri takychto technologiach obzvlast. predsalen to nie je najlacnejsia zalezitost a clovek to chce mat na poriadku. co sa tyka vymeny vzduchovych filtrov, ako casto je to treba? u nas to robi samozrejme moj muz, ale tak zaujimam sa, chcem vediet co najviac.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt