Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:00:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 12:52:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
hej hej nakoniec som si k tomu vecer sadol a hned mi to udralo do oci. dokonca sa tam dali najst aj projektanti s ktorymi tak nejak spolupracuju - to som akoze ani necakal napriklad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 8:06:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
toto vie vela pomoct, ked sa tomu clovek trochu povenuje... zase toto nie su take informacie, ze staci pozriet nejaky clanok alebo co a hned si v obraze... kedze je viacero materialov, s ktorymi sa da stavat a aj medzi jednotlivymi vyrobcami tehal su dost velke rozdiely, tak stoji za to sa tomu povenovat... pokial vies takto informacie najst aj priamo na webe vyrobcu, tak to je velke plus...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 13:16:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Niekedy je fajn si takéto informácie pred kúpou aj niekde zapisovať a potom to ešte osobne rozobrať s predajcom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2023 8:12:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Akože myslíš, čo zapisovať? Keď ťa niečo osloví alebo také niečo? To som si ja napríklad zvykol si ukladať v mobile do záložiek alebo do poznámok, telefón mám proste stále so sebou, takže to je poruke hocikedy, aj u toho predajcu. Keď si mám písať lístočky, tak to už dopredu viem, že ho zabudnem doma vtedy, keď ho budem potrebovať. Ale s tou druhou časťou súhlasím, že rozobrať to s predajcom, predajca by mal mať aj takú tú funkciu poradcu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 29. Mar 2023 16:01:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Nooo veď to je jedno kam si to zapíšeš, ja tiež zväčša využívam telefón. Myslel som to tak, že človek keď potrebuje, tak nezabudne tak na nič, čo ho zaujíma a potrebuje


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 7:17:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Veď jasné, už žijeme v takej dobe, kedy bez toho telefónu je ťažko aj fungovať. Tam ma človek všetko uložené, poznačené a hocikedy to vie využiť. Aj keď som bol u predajcu, tak som mal toho naotváráného v mobile a len sme išli rad radom to, čo som si nachystal, že ma zaujíma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 7:49:11 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
čo si mal akože pootvárané, čo si mal nachystané? že nejaké stavebné materiály dajme tomu alebo takéto niečo a si sa ho pýtal na názor, na dodanie a podobne? zaujímavá taktika veru, s takou som sa ešte nestretol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 7:00:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
tak to by si mal vidiet, ako vyzera moj telefon potom :D vsak to mas uplne jedno, ci to mas na papieri napisane, vytlacene, alebo to mas v mobile. kazdemu sa orientuje lepsie v niecom inom. hlavne je, ze sa podarilo vybavit, teda predpokladam, ze sa podarilo, to uz americano nezmienil, ze ako to bolo dalej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 11:06:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... ale pozri, pokiaľ tam ty nájdeš, čo potrebuješ, tak je všetko v úplnom poriadku haha... však čo si myslíte, že tí predajcovia inak fungujú?... však sú to tiež len ľudia... a na nete jej teraz proste všetko... keď už sme v téme o stavaní, tak si pozri Heluz, ako má spravený web napríklad... takto by to malo podľa mňa vyzerať, aby sa tam vedel človek jednoducho zorientovať a dozvedel sa, čo potrebuje...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 19:33:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
asi tak nejak, no je dobré sa pripraviť, lebo človek veľmi ľahko na niečo zabudne ak má toho v hlave veľa. niekedy je fajn, ak ťa aj samotný predajca vie naviesť na niektoré veci, aby si na nič nezabudol a všetko objednal naraz, keďže tak si ušetrí ako čas, tak aj peniaze


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt