Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:05:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 64  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 8:05:41 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Tak by to malo podľa mňa byť, proste nie len, že ti ten predajca objedná, čo ty budeš chcieť, ale proste, že ti aj poradí a usmerní. Takto by to malo všade fungovať, hádam sa raz aj toho dožijeme :D

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 6:47:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
uz z toho, co si pisal je zjavne, ze nie vsade to tak veru funguje... preto odporucam hladat si konkretneho predajcu... takeho co sa orientuje proste na jednu dve, par firiem a nie nejake stavebniny, kde maju v ponuke vsetko od vymyslu sveta... potom nemozno od toho cloveka ani cakat, aby vedel o vsetkom vsetko, vsak to je nerealne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 8:36:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Priznavam, ze ja som v tomto isiel aj dost po cene, ked sa kupoval material. Ale tak je pravda, ze sa objednavalo dost dopredu a podarilo sa mi vyuzit akciu, co mal Heluz vlani. Takze za mna paradna vychytavka, vsetko nam to casovo vychadzalo aj vychadza a este sme aj usetrili a objednali kvalitne tehly za vyhodnejsiu cenu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 13:22:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
Ako po cene by sa nemalo ist zakazdym, no takyto pripad, to je zas nieco o inom, ked je teda nejaka akcia a este aj na nieco kvalitne. Heh tak vravis, ze si to teda v celku vychytal. To si musel dost usetrit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 9:09:14 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
kvalitu si vies velmi jednoducho zistit dopredu, na to je dost vela zdrojov, podla coho sa vies riadit. kazdopadne aj na nete vies najst ponuku, ktory vyrobca ma aku a normalne mas uvedene parametre pri vsetkom. takze toto sa da. co sa tyka ceny, to by som povedal, ze sa viacej oplati dat si porobit cenove ponuky. akoze cenu tiez najdes na nete, ale tak ked kupujes toho viacej, tak kolkokrat ti vedia potom dat lepsiu ponuku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 14. Apr 2023 7:36:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Predajcovia nemajú všetci rovnaké ceny, takže aj tohto hľadiska nie je na škodu si dať spraviť viacej cenových ponúk. Ono zaberie ti to čas, ale potom to oceníš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 7:05:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
ked hovoris, ze nemaju vsetci rovnake ceny, tak potom ani dodanie nemusi byt vsade uplne take iste, nie? to mi len tak napadlo, ked moze byt rozdiel v cene, tak asi aj v tomto teda. to potom najlepsie si najst takeho predajcu, co priamo spolupracuje s vyrobcom, ze to nejde cez dalsich sto ludi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 17:29:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Kludne to tak moze byt. Co sa tyka dodania, je podla mna fajn si potom skor najst predajcu, ktory na s vyrobcom vies zmluvu alebo taku podnikovu predajnu, tam vies, ze by malo byt zasobovanie dobre, bez nejakych zbytocnych zdrziavaciek


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 6:27:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
hovoril som predtym o stavebnych materialoch, ze toto sa da zistit dopredu vsetko, co sa tyka vlastnosti a nejakych parametrov. vsak rovnako je to aj s tymito ostanymi zalezitostami. len sa treba tomu povenovat a netreba cakat, ze ti rovno tehly pristanu na pozemku. chces stavat, tak sa tomu venuj, zisti si, porovnavaj. ked niekto stavia, tak predpokladam, ze s tym cielom, ze ten dom bude mat na dlhe roky, tak sa neoplati na tom setrit ani cas, ani nejak financie podla mna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 15:07:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
myslim, ze pri stavbe domu sa tomu venuje kazdy, ci uz si stavia dom svojpomocne alebo cez firmu. vtedy moze byt akurat ta vyhoda, ze firma uz ma svojich dodavatelov a tam moze byt ten proces o cosi jednoduchsi


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 64  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt