Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:50:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 8:30:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Branikess súhlasím s tebou :) Porotherm sme použili aj my. Borcan ako áno, zrejme záleží aj na tom kto ti stavia dom. Sú šikovní majstri o to pokoj, vedia, majú prax čo a ako postaviť, aj v rámci teda samotného stavebného materiálu vedia ako s ním pracovať. To by som sa neobával, že by si nezohnal. A teraz ako fakt, mám pocit že sa s tým roztrhlo vrece a stavia veľmi veľa ľudí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 6:55:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Ale je teda pravda, ze vela ludi sa rozhodlo stavat, neviem ci je to ovplyvnene tym ze isli ceny hore a ludia sa obavaju ci to bude este narastat alebo kvoli hypotekam, tazko povedat co je vsetko za tym. Tak ale ked uz sa niekto rozhodne, nech to aj dokonci, lebo mam znameho ktory dom zacal stavat roky dozadu a stale nie je uplne na finale hotovy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 06. Apr 2022 8:20:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Ale nemyslim, podla mna ludia stavali stale, len sa o tom asi az tak nehovorilo. Teraz je to taky boom asi aj kvoli informaciam o narastajucim cenam vsetkeho a podobne. My ked sme stavali, to bolo ok vsetko, dokonca sme riesili popri stavbe aj zahradny domcek to bola riadna zabava :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 8:42:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
jasne chapem, ale tak super, ste mi to vsetko aspon ozrejmili. to si ja uz teda poriesim nejake stavebniny a zistim ako by to bolo aj s dodavkami naslednymi na stavbu :)
rudkoko zahradny dom? :D a to ste ho fakt stavali alebo kupili hotovy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 7:40:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Rudkoko tak to ale predpokladam, ze ho mate aspon kvalitne postaveny, ked si napisal ze bola sranda :D Hadam nie vacsia ako pri stavbe dome, tam ma clovek niekedy az sediny, co vsetko treba riesit :D A aky material ste pouzili? Lebo presne teraz je skor moderne, si uz radsej kupit hotovy a mat vystarane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 6:51:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
a dufam ze ako pri dome tak aj pri tom zahradnom domceku ste pouzili tehlu :D nech to stoji uz za to co? :D borcan co sa tyka dodavok materialu, podla mna nebudes mat problem, zistit si v stavebninach ako su na tom, a dohodni si dodavky.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 8:33:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Borcan a aj si sa niekam posunul? Si písal ohľadom stavebnín, že oslovíš ako sú na tom. Tak ma to tak informačné zaujíma. Lebo veď teraz čo som zachytil aj vo svojom okolí, aj z rodiny pár chalanov stavia dom, reku ako je to s materiálom a tak chápeš.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 9:03:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
mna by zaujimalo, ti co ste sa rozhodli stavat dom, riesili ste sami pred tym aj nejake porovnavanie materialov, ze ci pouzit taky alebo onaky, v com je lepsi a podobne? alebo ste hned vedeli, ze toto ano a toto nie? lebo ako potom sa to samozrejme aj odvija od spojovacich materialov a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Apr 2022 7:01:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
kresko tak porovnanie, skor take tie diskusie medzi znamymi ktori uz stavali dom a rodinou, nejakymi vacsimi odbornikmi. to je lepsie ked tak pocujes z viacerych stran nejaky nazor. a pokial teda stale nevies tak len oslovit firmu ohladom poradenstva, to budes mat najistejsie asi. ty ides stavat teraz niekedy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Apr 2022 6:06:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@kresko no co ja viem, asi zalezi na tom, ci sa do toho nejako vyznas alebo mas prehlad :) pokial ides stavat dom, asi by si chcel pouzit co najlepsi material no nie? ty ides stavat? to by ma zaujimalo pripadne medzi akym materialom sa rozhodujes.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt