Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 15:14:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 6:26:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Olo39 ako niekedy si myslím, že to robia len podľa toho koľko majú dostupných financií nič viac nič menej. Lebo ako čo si budeme hovorí a klamať, išlo to hore, ale tak keď už sa raz niekto rozhodne, že ide stavať dom tak asi chcem aby bol použitý najlepší dostupný materiál no nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 7:28:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 13. Júl 2017 8:34:11
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
mattiass asi hej a zase ja k akym informaciam sa dostanes, kto je ochotny ti poriadne a zodpovedne poradit, ale zase cim dalej tym viac aj ja uz vidim stavat domy s tehlou, co je super.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Jún 2022 6:16:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Grogo a s tebou to teraz ako vyzera? Uz ste vybrali vhodny material pre vas pripadne uz staviate? To by ma celkom zaujimalo, ze ako ste pokrocili, pripadne ak mas aj fotku ako napredujete bude to fajn :)

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 6:07:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Ale tiež ste zachytili, že koľko ľudí sa rozhodlo stavať? Neviem či je to spôsobené alebo ovplyvnené aj nárastom hypoték, že to nejako ľudia chceli postíhať alebo čo. No ale tak čo mám v okolí niekoľko známych a kamošov tak tí sa do toho vrhli.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 5:36:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Zenor tiez mas ten pocit? :D Hej bud stavaju alebo kupuju ale tak co. Nemyslim ze je to ovplyvnene len hypotekami ale tak to asi aj touto dobou prislo, ze proste sa ludia rozhodli ze sa chcu mat asi aj lepsie a rozhodli sa stavat. Bejvak ved pokial firma poskytuje poradenstvo tak to je asi najlepsie, predsa len neviem ci bezny clovek co sa do toho az tak nevyzna a nevidi ti vie presne povedat napriklad ake druhy bude potrebovat na hrubu stavbu len.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 7:35:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
pri výbere materiálov na stavbu domu, ste sa rozhodovali podľa čoho že typ aký konkrétne zvoliť? brali ste do úvahy následnej aj aký spojovací materiál budete voliť alebo to ste dodatočne?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 5:33:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
minoro podla toho ci si rozhodnuty a vies ze chces mat dom postaveny z niecoho kvalitneho. u mna to bola palena tehla a super. jasne, ze ked som isiel stavat som sa radil co to ale aj tak som vedel, ze proste kedysi ked sa stavali domy z tehal a ako vydrzali tak to teraz nebude inak a este aj doma ked isla do predu a stale sa to nejako zdokonalovalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 06. Júl 2022 6:35:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
To pri stavbe domu riešite že kvalitu materiálu? Ako chápem že človek chce mať asi postavené aj čím skôr aby mohla stavba ,,sadnúť" ale podľa čoho ste sa rozhodovali, ako ste vedeli zhodnotiť alebo posúdiť či taký alebo onaký materiál je v poriadku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 6:43:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Lmarek tak ono veľa za dozvieš ešte len keď povieš že chceš stavať, to ti poviem že budeš mať všetkých "odborníkov" pri sebe. Ale tak vidíš podľa mňa aj ty čo je dostupné na trhu a hádam vieš posúdiť čo je najkvalitnejšie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 5:41:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
lmarek vieš čo u mňa to bolo tak, že som fakt netušil, nevedel som čo sa oplatí keď by som si mal porovnať cenu a kvalitu vieš, takže som si nechal poradiť a potom som sa rozhodol. ako myslím si že som nebol ani prvý ani posledný čo fakt nevedel, lebo predsa len milión ľudí a milión rôznych názorov.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt