Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 12:15:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 10:47:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka dobre robis, kiez by bolo takych ludi viac. tak by to malo byt, preto su rozni odbornici na rozne veci. len potom su aj taki majsterkovia kutili, ktori ani za svet sa nenechaju presvedcit, ze je lepsie nechat opravy alebo montaze na inych. zbadaju sa, ked je neskoro. potom uz su im odbornici dobri, aby zachranili, ked nieco pokazia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 29. Júl 2021 8:39:55 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Eriicca ano ano, mas pravdu. dosky od timbermaxu pripominaju vzhladovo drevo, ale takym modernym sposobom. zamerali sa na europske dreviny, aby to tak nejak pasovalo do nasich podmienok. kazda doska je inak zafarbena, teda sa nestane, ze by boli vyrobene dva rovnake kusy. ako je to aj pri dreve. nikdy nebudu dve dosky totozne. ale maju v ponuke aj take kikiriky farby, ako si to nazvala, tak by si prisli na svoje aj tvoji susedia :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 05. Aug 2021 14:56:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
vlocka chcem to tak spraviť, že sa pôjdem pozrieť, veď budem to mať na dome ako fasádu, tak by bolo asi divné aj keby som nevedela dopredu, že čo to vlastne bude. To sa nebojím, že by som si nevybrala. Nemala som doteraz pri ničom problém, že by som sa nevedela rozhodnúť. Aj keď človek nevie :)
JurajG len to nie preboha, žiadne kikiriky farby nechcem. Pekne si vyberiem z tých prírodných. Nevolá sa to tuším RAL? Tie farebné odtiene, ktoré majú pripomínať prírodné motívy, alebo ako by som to.
deden akože bezúdržbové? Nič s nimi nebude treba za celý čas robiť? Dobre to chápem?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 8:23:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@burak som sa poučila, chvalabohu to nemuselo byť z mojej vlastnej skúsenosti. Takže som v tomto taká opatrnejšie. Tak hej no, niektorí ľudia si nenechajú povedať. My sme si domov dávali robiť podlahu z týchto dosiek, čo eriicca pridávala, že natrafila, že robia aj takto fasády. Keď nám prišli pokladať dosky domov, tak to bola rýchlovka, keď pracovali. Bolo vidno, že to nerobia prvý raz a vedia čo a ako. To je tiež dovôd, prečo nechávam veci na odborníkov. Nebudeme sa my s mužom s niečím prplať týždeň, keď oni to majú hotové za deň, za dva.
@eriicca nemusí ísť ani o to, že by si sa nevedela rozhodnúť. Aj pri kúpe iných vecí som bola rozhodnutá, ale chcela som proste si to pozrieť naživo. Preto aj menej využívam nakupovanie online. Ešte patrím do starej školy. Ale len v tomto asi, inak mám rada nové a inovatívne veci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 14:25:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka ved to nie, ked sa tomu ani nerozumiete, tak to by nebol dobry napad sa do toho pustat. uz davnejsie ste si davali robit podlahu, ci teraz niekedy? by ma zaujimalo, ci ozaj sa na tych doskach nesmyka. mi to nejde dokopy, ze su hladke a nesmyklave. lebo tvrdi sa to aj o dlazbe a pri tej nemam taku skusenost, ze by ozaj bola protismykova.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 15:01:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
vlocka to lepšie vidieť naživo. A to sa treba aj nejak objednať do toho showroomu, alebo ako to je? Nieže tam ja prídem a nikoho tam nebude. Lebo najbližšie to nemám a nerada by som merala cestu dvakrát, tak radšej sa opýtam na to. Povedala by som, že tá moja fasáda bude patriť do tej kategórie nových a inovatívnych :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 8:53:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Eriicca to nie, to je oznacenie pre niekolko neviem presne vyse 200 farieb asi, co sa pouzivaju takto vo vyrobach a priemysle. Sa odporuca pozriet si nazivo aj tie farebne prevedenia ak sa da, pretoze ked to takto cez monitor pozeras, moze to skreslovat. Nieze by mali na strankach zle uvedene farby, ale mozes mat inak nastaveny monitor a uz to nie je to co v reale. Ale mam predstavu, ake farby si myslela, take tie co posobia ako drevo vzhladovo. Aj mas uz nieco vybrate? Skusala si si davat robit aj cenovu ponuku uz, ci v akej si teraz faze riesenia?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 12:12:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
JurajG vidis, ja som si myslela, ze to su uplne nejake ine farby. Tak som sa dozvedela nieco nove aj o tomto. Neviem, preco ma to takto zmiatlo. Mam vybrate a bola som sa pozriet aj v Samorine na ponuku Timbermaxu. Vysla nam cesta okolo, tak sme sa zastavili pozriet. Lepsie to bolo vidiet nazivo. Ako jasne, aj na webe je to fajn. Ale mam to mat na dome, tak radsej takto. No mam aj cenovu ponuku vypracovanu, len ju musim potvrdit, aby sa to pohlo dalej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 6:34:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@burak už to bude nejaký ten rok dva. Neviem si teraz presne spomenúť, kedy sme ju dávali. Všetko si spájam s nejakými inými udalosťami, aby som si lepšie pamätala, ale toto ani za svet si nespomeniem. Ale tak nie teraz čerstvo. Asi tak si to myslel, nie? Nešmýka sa na nich vôbec, ani keď sú mokré. Viem, že pri dlažbe je s tým problém najmä, keď poprší, alebo ráno, keď rosa padne. Naši majú dlažbu na terase a to som si povedala, že nehrozí, aby sme to dávali aj my. Aj to bol dôvod, prečo sme sa pozerali po drevoplastových doskách.
@Eriicca v podstate sa nemusíš. Ale tak keď sa ohlásiš dopredu, tak máš istotu aspoň, že sa nepreženieš. Na stránke majú uvedené aj otváracie hodiny, keby si sa aj nenahlásila, tak sa riaď podľa nich a vieš, že tam natrafíš na niekoho v tom čase. To rozhodne bude si myslím. Najčastejšie vídam také obyč fasády len omietkové, takže toto bude zmena istotne. A to chceš dávať na celý dom, či len na nejakú časť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 14:46:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Vlocka pisala som tam mail a dohodli sme sa na buduci tyzden. Tak som zvedava na to a aj sa tesim. Rovno by som to aj zajednala tym padom. Sice mozno bude potrebna nejaka obhliadka mi aj napadlo. Vies co nechcem to na celu fasadu. Potom by to asi tak nevyniklo, len na jednu cast, na na roh aby to prechadzalo aj na dalsiu stenu. Ale tak uvidime, mozno mi poradia nieco ine, ze by bolo lepsie to inak spravit. O tyzden budem mudrejsia a dam vediet.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt