Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 4:37:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 22. Máj 2023 9:40:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Chlapci, ale však ak viete, aké dosky idete riešiť, tak si rovno pozrite, či sú aj tie návody dostupné. Alebo sa proste priamo vo firme na to opýtajte. Jasné, že to je k dostaniu, veď musíš vedieť podľa čoho máš robiť, nie? Či čo len kúpiš dosky a už si s tým máš nejak poradiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2023 8:33:46 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Ale však za tým zase netreba hľadať neviem akú vedu. Však stále sú to len dosky. Ako by ste robili s drevenými doskami? Tiež by ste potrebovali návody a videá? Akurát v čom môže byť rozdiel, tak že by sa použili nejaké iné šróby na to, ale to už asi logicky rovno dostať kúpiť s doskami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 01. Jún 2023 8:38:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Konecne niekto, kto ma na toto podobny nazor ako ja. Netreba hladat zbytocne zlozite riesenia tam, kde ich netreba uplatnovat. WPC dosky su sikovnym riesenim, ci uz na montaz alebo udrzbu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 10:11:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
predpokladam, ze ich mas doma, ked si napisal taketo tvrdenie. az hej, tak ako ich mas? alebo teda v podstate hocikto z tu pritomnych? ocenil by som pripadne nejake fotky, ze ako to vyzera aj po rokoch. ako vyzera drevo po case to viem, ale prave s drevenymi doskami sa najcastejsie porovnavaju, preto ma to zaujima, aby som si to vedel lepsie predstavit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 8:42:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Vidis, to by som ani ja nebol proti. Akoze som rozhodnuty pre WPC dosky, ale este to potrva asi nejaky cas, kym sa to aj zrealizuje. Nejaka inspiracia by sa hodila. Planujem, ze dosky sa budu davat klasicky vodorovne. Teda neviem, ci je to klasicky u kazdeho, ale akoze u mna hej :D Ci ste ich davali aj opacne? Medzery ste ake davali velke medzi nimi ci nadoraz?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 9:46:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Preco to potrva? Predsa ta montaz je rychla. Aj keby si to robis sam s niekym, ze by ti aspon dosky podaval a pridrzal, kym ich budes uchytavat. Dosky su lahke, takze ani sa pri tom nejak nedorobis. Osobne by som volil vodorovne tie dosky, ale je to ovsem vec vkusu. Medzery podla toho, kolko chces mat sukromia, nadoraz asi uplne nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 08. Jún 2023 7:50:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Možno na to ešte nedozrel čas si myslím :D Neviem, či nepísal niekde, že ešte len začínajú stavať dom alebo stavajú, tak v tom prípade má plot ešte ozaj čas. To by si moc nepomohol, keby ho teraz začal robiť. Jasné, že robota ide rýchlo, nie je to nič komplikované.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 9:07:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Na plot sa to bude este jednoduchsie davat, nez ked sa davaju na podlahu. Pri plote nepotrebujes v podstate ziadnu pripravu na to, ziadna podkonstrukcia sa nemusi davat. Alebo aj ked sa davaju na dom, tak tam tiez to musi byt spravene poriadne. Ako nie ze by som radil teraz pri plote to nejak odflaknut, ale tak je to predsa len o nieco lahsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2023 7:43:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Napriklad Timbermax nema k tomu nejake navody? Mne sa nieco mari, ze som take nieco videl niekde, ze ako na to. Alebo z montazi nieco. Proste k tomu sa isto da dostat, vsak nemozes objednat len dosky a potom nic viac k tomu sa nedozvediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2023 8:01:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
co som prebehol, tak pise sa tam o systeme kotvenia, o napajani dosiek, aka ma byt vzdialenost medzi doskami, ohladne upevnenia aj o upevneni a montazi podkonstrukcie, ked je potrebne ju davat, ked sa robi podlaha alebo fasada... vsetko sa da najst...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt