Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 14:50:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 7:08:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
galadriel no ved jasne, aspon niec, ze? :D ano viem aj o tejto moznosti, len k tomu som sa nejak nedostal a nemam s tym popravde zatial ani moc skusenost, ze by sme nieco skusali takto prepajat cez aplikacie. ale asi je fakt, ze sa tomu nevyhneme. co myslim, ze nebude na skodu, len je to v podstate take nieco nove a to vie byt narocne na pochopenie, heh. vyhody to ale ma, to uznavam akoze.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 11:26:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Balac ja by som to praveze hned takto brala mat vsetko poprepajane a moct ovladat vsetko cez mobil. Lebo si zober, ze ten mas v podstate stale pri sebe. Co sa napriklad o dialkovom ovladaci povedat neda, to sa niekam zalozi a potom kym sa najde, tak ajajaj.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 9:08:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
pozdravujem vas vospolok... mame na oknach exterierove zaluzie... s tym akoze problem nemam.. vsetko vyhovuje, funguju ako maju, vyzeraju dobre... len nejak sme pozabudli na stresne okno... a cil neviem, ze ci tam tiez dat dorobit tie exterierove zaluzie nejak alebo zvolit nieco ine... na zaciatku sa to neriesilo, lebo hore v izbe nic nebolo, ale casom sa uz nejake veci pomenili a teda v hornej izbe sa moc vydrzat neda v lete, ked tam pecie.. tak hladam nejake riesenie a alternativy...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 21. Apr 2022 10:42:58 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
shippi najskor som sa chcel opytat, ako ste mohli na nejake okno zabudnut, ale potom si to tak premietol a reku, mne by sa to prihodilo isto tiez. no neviem, tam mozno zalezi aj od toho, ze aky je sklon streny a takto, ci by boli vonkajsie zaluzie vhodne na to okno. neviem presne podla coho sa to posudzuje. a len taketo vonkajsie by si chcel, ci aj vnutorne moze byt nieco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 22. Apr 2022 12:35:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
samiska ved jasne, co sa tyka takeho nejake praktickeho vyuzitia, tak ma to nieco do seba. mi akurat kamos ukazoval, ked sme cez vikend boli sadnut na jedno, kolko ma tych kadejakych aplikacii v mobile. na rolety, na vysavac, na telku, na pracku, na neviem co vsetko este dalsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 25. Apr 2022 9:00:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Losadamos my už bývame normálne, aj máme ako tak porobené, takže to jedine tie priznané potom si myslím. Však dobre to vyzerá aj tak aj tak. A teda asi skôr žalúzie by sme chceli než rolety. Dávali sme si spraviť aj nejaké dve ponuky, ale tak neviem no, mne sa ti to nejak nezdá. Rada by som dala ešte aspoň zo dve spraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 28. Apr 2022 7:14:58 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Musketier ohladne toho cistenia a udrzby, co si sa pytal, tak nemyslim, ze by bolo nutne nejake cistiace prostriedky pouzivat. Podla mna vystaci v pohode vapka. Ale tak keby si velmi chcel, tak nieco take obycajne, ziadne chemicke alebo agresivne prostriedky. V pohode ti postaci aj mydlova voda napriklad, keby uz bolo treba nieco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 02. Máj 2022 10:11:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Balac ono sa moze zdat, ze je toho vela takto, ale treba sa pozerat na to hlavne z toho praktickeho hladiska. Myslim si, ze to prevazuje. Zo zaciatku to asi tak nejak vacsina vnima ako zbytocnost, ale potom po case uz si len tazko predstavit fungovat bez niecoho takehoto. Ja som to tak napriklad mala len pri obycajnej umyvacke. Akoze tak to myslim, ze vlastne mi dokazala zjednodusit v uvodzovkach zivot a hlavne usetrila kopec casu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 03. Máj 2022 7:54:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Balac vyskúšaj si pozrieť, čo má Isotra popísané o tomto poprepájaní, jak si to pomenoval. V podstate sa bavíme o tej inteligentnej domácnosti, nie? Oni na toto majú systém Tahoma napríklad. Cez to vieš ovládať tienenie v celom dome, vieš si nastaviť, kedy sa má zastrieť, odostrieť a podobne. Ráno to môže byť ako taká forma budíčka, že si nastavíš, kedy sa majú žalúzie otvoriť a zobudí ťa slnko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 8:04:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Galadriel my sme dávali ovládanie na diaľkový ovládač, ale už dlhšie uvažujem nad tým, že či by sa to dalo porobiť aj na takéto ovládanie cez inteligentnú domácnosť. Som si hovoril, že však aj ten ovládač je už aká fajnotka, ale tak toto ti ma začalo lákať.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt