Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:46:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 28. Aug 2018 13:32:08 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Buduci rok uz budu vacsie vydavky na dom, co? Dobre ste si to premysleli a som rad, ze konecne niekto rozmysla rozumne :) 8-) Co sa tyka toho cisla, tak ti sem pridam link na ich kontaktny formular a ten si vypln a oni ta nasledne budu kontaktovat. Tak som postupoval aj ja a vyhovovalo mi to. Tu je ten spominany link: https://www.profivac.sk/kontakt/kontaktny-formular/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 29. Aug 2018 23:56:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Haló haló, čaute, chcel by som sa spýtať čo vás vyšiel takýto vysávač a v akom štádiu stavby domu vám ho začali montovať. Musí sa na to urobiť aj nejaká predpríprava či si to všetko vedia urobiť z firmy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 11:30:41 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
serus sony24. no nas napriklad centralny vysavac stal 2 540€. hned pri cenovej ponuke nam poslali taky popis kde bolo napisane, ze idealny cas pre instalaciu potrubia je v stadiu hrubej stavby, ked su hotove vsetky priecky a dokoncena hydroizolacia podlahy. ale mali moznost instalacie potrubia aj v 2 krokoch a to v tom pripade, keby sme chceli najprv zrealizovat interierove omietky a potom skladbu podlahy. ale to sa nas netykalo, kedze sme to tak nerobili. a jasne, ze predpripava je nutna, lebo vlastne ti potrubie instaluju do rozostavaneho domu (bud do stien alebo do podlahy) ale vsetko si to robi firma - teda aspon u nas to tak bolo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 11. Sep 2018 6:08:37 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
@stupjakrado jo, buduci rok uz ratame s tymto takze tento rok to bola asi na dlhsie obdobie posledna dovolenka ale ked dame vsetko do poriadku tak zase nieco vymyslime, nemusi to byt zrovna nejake grecko alebo co. chcel by som ist napriklad aj do slovinska pri nejake jazero alebo tak, to moze byt tiez v pohode dovolenka. A dik za ten link, ja som to tam aj videl ale reku ak tam mas na niekoho priamo kontakt tak si ho vypytam. A za kolko sa mi tak cca ozvu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 7:38:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
duflo píše:
serus sony24. no nas napriklad centralny vysavac stal 2 540€. hned pri cenovej ponuke nam poslali taky popis kde bolo napisane, ze idealny cas pre instalaciu potrubia je v stadiu hrubej stavby, ked su hotove vsetky priecky a dokoncena hydroizolacia podlahy. ale mali moznost instalacie potrubia aj v 2 krokoch a to v tom pripade, keby sme chceli najprv zrealizovat interierove omietky a potom skladbu podlahy. ale to sa nas netykalo, kedze sme to tak nerobili. a jasne, ze predpripava je nutna, lebo vlastne ti potrubie instaluju do rozostavaneho domu (bud do stien alebo do podlahy) ale vsetko si to robi firma - teda aspon u nas to tak bolo


Dik za odpoveď. To ste mali ešte celkom v pohode cenu nie? Ja som myslel, že to stojí viac. A vy ho máte v stenách alebo v podlahe? To sa rozhoduje podľa toho v akom štádiu stavby sa ide vysávač montovať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 12:16:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@duflo a kolko im to cele trvalo?? nejaky tyzden ci kratsie??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 13. Sep 2018 13:15:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@frlo8 väčšinou im to trvá týždeň čo som počula aj od iných ľudí, ktorí majú od nich centrálny vysávač...aj pri nás im to tak trvalo...ale dá sa s nimi aj dohodnúť že kratšie ale to musí byť na to nejaký vážny dôvod...lebo ani oni nie sú predsa stroje a trvá im chvíľu, pokiaľ to všetko spravia a nahodia...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 13. Sep 2018 15:02:07 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
sony24 co ja viem taka normalna cena pre centralny vysavac. skoro vsetky takto stoja a niektore dokonca aj menej. kedze profivac patri medzi tie drahsie vysavace ale zase kvalitu ma o vela vyssiu ako ostatne! ale tak my sme dbali hlavne na kvalitu a teda nam nevadilo, ze sme platili vyssiu sumu. my mame potrubia v stene. ano od toho to zavisi a od ludi ako to chcu a ako to odbornici navrhnu.

frlo8 tyzden im to trvalo, ako ti uz napisala Karinka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 8:18:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
cwaldo píše:
@stupjakrado jo, buduci rok uz ratame s tymto takze tento rok to bola asi na dlhsie obdobie posledna dovolenka ale ked dame vsetko do poriadku tak zase nieco vymyslime, nemusi to byt zrovna nejake grecko alebo co. chcel by som ist napriklad aj do slovinska pri nejake jazero alebo tak, to moze byt tiez v pohode dovolenka. A dik za ten link, ja som to tam aj videl ale reku ak tam mas na niekoho priamo kontakt tak si ho vypytam. A za kolko sa mi tak cca ozvu?


tak Slovinsko je velmi pekne a hlavne tam mozete ist aj splavovat nejaku rieku, co je perfektny zazitok :) bol som tam uz, tak viem co hovorim :) vsimol som si, ze ti Rado este neodpisal a kedze sme CV tiez riesili cez tu istu firmu, o ktorej sa tu bavite, tak ti chcem napisat, ze oni sa ti po odoslani formulara hned ozvu. mne hned na druhy den volali ;) vobec som dlho nemusel cakat ako pri inych firmach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 9:01:20 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
duflo píše:
sony24 co ja viem taka normalna cena pre centralny vysavac. skoro vsetky takto stoja a niektore dokonca aj menej. kedze profivac patri medzi tie drahsie vysavace ale zase kvalitu ma o vela vyssiu ako ostatne! ale tak my sme dbali hlavne na kvalitu a teda nam nevadilo, ze sme platili vyssiu sumu. my mame potrubia v stene. ano od toho to zavisi a od ludi ako to chcu a ako to odbornici navrhnu.

frlo8 tyzden im to trvalo, ako ti uz napisala Karinka.


Tak ja som mal potom asi úplne inú predstavu o cenách takých vysávačov :D Ale tak aspoň si ma potešil tou cenou. To vám oni poradili, že vo vašom prípade by bolo lepšie ho mať v stene?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt