Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:56:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 9:58:15 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Ano, 10 rokov na cely centralny vysavac. Je to neuveritelne, ze? Ale firma Profivac to tak ma a my sme si aj vdaka tomu vybrali prave ich. O inych firmach neviem, kedze my sme sa dost rychlo rozhodli pre tychto. Dali nam v pohode cenu a aj celkovy osobny pristup bol fajn. Nemali sme nad cim rozmyslat!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 30. Júl 2018 8:47:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Pauliara ano, my v dome mame centralne vysavanie a preto viem, kolko to cca stoji. Samozrejme zalezi aj od velkosti domu, od doplnkov a vyvodov. Ale okolo tych 2 000€ musis isto pocitat, ze ta to vyjde. Nas to vyslo o nieco viacej, kedze mame vacsi a hlavne poschodovy dom. No ak ti smiem poradit, tak najlepsie budes mat, ked si das vypocitat cenove ponuky. Staci ti k tomu podorys domu. Ten uz mas, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 30. Júl 2018 12:54:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Renka..A koľko m2 máte obytnej plochy?...Lebo my staviame iba bungalow, takže tým pádom by nás to vyšlo menej?..Správne som to pochopila?..Áno, pôdorys domu mám ale vôbec neviem, ktorým firmám ho mám zaslať..Všetky robia cenové ponuky zadarmo? Asi nie, či?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 8:25:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Centrálny vysávač, uffff :/ O tom sme mali včera s manželkou akurát debatu a bola dosť dlhá. Ona ho totiž do domu veľmi chce, no ja som s tým neni moc nadšený. Neviem, čo budeme robiť ale upokojujem sa tým, že mám ešte dosť času. Veď on sa montuje až keď sa vo vnútri začína robiť, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 03. Aug 2018 11:24:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Pauliara my mame dole okolo 100m2 obytnej plochy a hore nejakych cca 80m2 (kedze to je podkrovie). Jasne, ked staviate iba bungalow, tak je dost mozne, ze vam bude stacit mensi vykon potrubia a tym padom ta cena bude o nieco nizsia. Ale to zistis tym, ze si das spravit cenovu ponuku. Neviem, ci vsetky robia zadarmo, ale nam firma profivac spravila zadarmo a dokonca aj dost rychlo. Do nejakych 3-4 dni sme ju uz mali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 07. Aug 2018 15:02:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Renka...Budem dúfať, že to bude menej peňazí..Lebo keď som hovorila túto tvoju sumu mužovi, tak nebol moc nadšený...No verím, že sa mi ho podarí presvedčiť, aby sme si CV dali zaviesť do domu...Máš niekde uloženú ešte tú cenovú ponuku?...Ak áno, mohla by si mi ju prosím poslať??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 10. Aug 2018 8:09:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
rebica prepáč, že až takto neskoro odpisujem ale skôr som vôbec nestíhala. veď vieš, ako to chodí cez leto:-/:-( nás centrálny vysávač so všetkým stál 2 050€. inštaluje sa pri hrubej stavbe a čo všetko potrebuješ, to ti už daná firma pre ktorú sa rozhodneš nacení. oni aj nám všetko zadali do cenovej ponuky, pri všetkých úkonoch sme mali čiastku koľko to bude stáť a potom výslednú cenu. len treba poslať firmám tvoj projekt domu (ak teda máš záujem o takéto vysávanie) a oni ti už pošlú spätnú väzbu so všetkým, čo k tomu treba!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 9:56:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Pauliara ved uvidite, ked si date spravit cenove ponuky. Neslubujem, ze budete mat o vela nizsiu cenu ale tak myslim si, ze ked je mensi rozlohovo dom, tak netreba tolko materialu ako napriklad na nas. Noo mala by som ju mat ulozenu. Ale su na nej aj moje udaje a nechcem to tu moc zverejnovat. Nebude ti stacit, ked ti len vypisem konkretne polozky a ceny??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 10:01:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
@stupajkrado sorry, ze som sa sem tak dlho nedostal. Boli sme na dovolenke konecne, cely rok na to clovek caka a potom zmurkne a uz je po nej. Este by som nejake dva tyzdne zniesol ale kedze riesime ten dom tak musime aj trochu sanovat tie eurace :D U vas teda pri vybere zavazilo hlavne toto? Aj ste si davali aj inde robit cenove ponuky?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 15. Aug 2018 7:40:05 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Vsimol som si a aj mi to bolo podozrive, ze co sa tak zrazu neozyvas ale teraz uz chapem, ked ste boli na dovolenke. Kde ze ste boli? Pochval sa 8-) 8-) To ti verim, my ked sme stavali, tak sme vobec nechodili na dovolenky! Az tento rok po dlhom case planujeme ist a to sa uz tiez nesmierne tesime :) Tak zavazili samozrejme aj ine veci, nie len cena a pristup ale aj vykon, kvalita a podobne. Vsetko som si predtym zistil. Aby si si nemyslel, ze som kupoval "macku vo vreci" :lol: Ano, okrem tejto firmy nam pocitali cenove ponuky este dalsie dve. Ale ako som uz spominal, ked sme si to vsetko porovnali, tak profivac nam prisli najlepsi po vsetkych strankach.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt