Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 04. Máj 2024 10:03:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 13. Dec 2017 10:44:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
tak nebudem klamať, niektorí nadšenci sa tu nachádzajú ale nie je ich veľa :D :lol: ...cena centrálneho vysávača je rôzna...lebo to najmä záleží od veľkosti domu...no pohybujú sa tak od 1 600€ a vyššie...záleží aj od toho aký budeš chcieť, či tam budeš chcieť mať aj HLS systém a iné...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 14. Dec 2017 10:07:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
borty píše:
tak nebudem klamať, niektorí nadšenci sa tu nachádzajú ale nie je ich veľa :D :lol: ...cena centrálneho vysávača je rôzna...lebo to najmä záleží od veľkosti domu...no pohybujú sa tak od 1 600€ a vyššie...záleží aj od toho aký budeš chcieť, či tam budeš chcieť mať aj HLS systém a iné...


fú no to nie je málo a dalo by sa keby sme chceli. a nebude to vychádzať menej keď my už máme to potrubie urobené? či to je cena iba za ten vysávač a ešte sa doplácajú ostatné veci zvlášť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 14. Dec 2017 17:17:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
no to je cena za vysávač a k tomu základné príslušenstvo, plus montáž a doprava...ty si mal na mysli, že máš rozvody spravené, že?..ale tie sa do tej ceny nerátajú...toto je čisto cena len za centrálny vysávač a všetko čo k tomu je potrebné..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 15. Dec 2017 8:36:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
borty píše:
no to je cena za vysávač a k tomu základné príslušenstvo, plus montáž a doprava...ty si mal na mysli, že máš rozvody spravené, že?..ale tie sa do tej ceny nerátajú...toto je čisto cena len za centrálny vysávač a všetko čo k tomu je potrebné..


hej hej tie rozvody som myslel, sorry. tak aspoň, že je tam tá montáž a dovoz lebo to väčšinou býva tiež zvlášť. a vy ho máte prosím ťa od koho? aby som si to vedel zaradiť, poprípade si niečo pozrieť aj na internete


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 15. Dec 2017 11:12:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Pepr: No pokial mate rozvody, tak sa vam to oplati. Tak ako napisal aj borty. Mam presne taky isty nazor ako on!
Samiska: Dobry majster by mal taketo veci ovladat! Skus im povedat a uvidis ako budu reagovat. No kludne mozes aj firmu oslovit. Oni ti taktiez vedia spravit projekt, podla ktoreho ti potom tie rozvody majstri spravia. Oni ti presne zadaju, kde sa ti oplati mat zasuvky, aby si to mala co najlepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 18. Dec 2017 11:08:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko pytala som sa tych mojich majstrov a povedali mi, ze s tym nemaju problem...Spominali len nieco, ze by mi firma mala dat nejaky projekt, kde by boli naznacene zasuvky a podla toho by oni spravili rozvody...Dobre mi povedali?..Ktora firma na Slovensku je v tomto najlepsia?..Ta profivac??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 19. Dec 2017 9:49:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Už dlhšie čítam túto diskusiu lebo rozmýšľame nad centrálnym vysávačom a asi by sme tiež chceli od toho profivacu ale majú ich na stránke dosť veľa. Viete mi povedať tí čo ho máte, aký konkrétne máte a na základe akých kritérií ste si ho vyberali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 19. Dec 2017 16:22:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Samiska: Dobre ti povedali. Je lepsie, ked ti firma napriklad ako Profivac da stanovisko, ako by bolo najlepsie mat zasuvky a uz majstri by ti ich tak spravili. Konzultuj to s nimi. Ved predsa potrebujes vopred vediet aj celkovu cenu, kolko ta to bude stat. A co sa tyka tej firmy, tak ta je dobra!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 20. Dec 2017 11:33:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko vsimla som si, ze o tej firme sa tu dost bavite tak je potom asi fakt dobra. Vdaka ti za vsetky informacie a za cas! V januari sa do toho pustim a aj ich oslovim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 21. Dec 2017 14:24:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Hlavak: Sorry, ze pisem az teraz, no predtym som si vobec nevsimol tvoju spravu:-( Mohol by som ti osobne akurat tak napisat, aky mame doma my. Ale v kazdej domacnosti je iny CV lebo pri vybere zavisi od velkosti domu a od rozvodov (pokial ich clovek uz ma spravene).


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt