Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:52:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 12:16:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
nedavno som bol u nich v showroome pozriet... mal som dohodnute dopredu stretnutie, podebatili sme a aj som zajednal dosky a aj montaz... cize vlastne tak, ze to dovezu a rovno aj pridu spravit.... akurat este sa musime dohodnut na termine... nechcem sa do toho teraz este pustat... este by som rad trochu upravil ten pozemok okolo a to sa nie v kazdom pocasi chce cloveku, co si budeme hovorit... ale tak predbezne to mam vybavene takto... co sa tyka rozdielu, tak to mi bolo nedavno vysvetlovane, ze tam je rozdiel v tom vyrobcom procese... tieto spominane sa vyrabaju dvojitou extruziou... neviem preco si zrovna toto pamatam a viem to aj o pol noci... no ale to je vlastne tak, ze vsetky tie ochranne prvky a upravy sa nanasaju uz pocas vyroby a nie potom dodatocne... cize vdaka tomutom maju lepsie vlastnosti...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 11:19:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Sakxia podla mna ano, teda neviem, ze ake znacky ponukaju v marketoch, ale nemyslim si, ze kvalitou budu na takej urovni ako ked ich kupis priamo do spolocnosti, ktora sa tomu venuje tak vo velkom. Ze toto je ich zameranie, predaj a praca s tymito doskami. Mne sa zda, ze uz tu aj padol nazov jednej spolocnosti, co by som ti aj ja poradil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 11:10:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- prosim ta, co spominas ten showroom, tak to kde ste boli pozriet? nejak som nezachytila, ze kde by sa mal nachadzat. chcela by som si pozriet na vlastne oci, ze ako tie dosky vlastne vyzeraju a aj si to pochytat, ci je to prijemne na dotyk tak, ako sa hovori.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 13:24:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Ahojky, tak ti môžem poradiť, tak my sme boli pozerať a aj sme objednávali drevoplastové dosky v shoowroome v Šamoríne, tam sídli Timbermax. Neviem, či ste tieto spomínali, ale tak môžem napísať aj svoju skúsenost, no nie? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 08. Mar 2022 12:51:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
viete mi poradit, ci tieto wpc dosky sa mozu pouzit aj ako podlaha na balkon? viem, ze na terasu je to dobre riesenie, to by som popravde chcel riesit tymito doskami, len teda ma zaujima, ci sa mozu pouzit aj na balkon, alebo tam mam hladat nejake ine riesenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 14. Mar 2022 11:13:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
alma121 to je u mna normalka, ze zacnem o niecom hovorit a akosi vynecham takuto podstatnu vec... ale anezka ti to tu dopisala, ako pozeram... presne tento showroom som myslel... vyplati sa tam ist pozriet, ak uvazujes teda nad tymi drevoplastovymi doskami...
stavbar nevidim v tom problem, ze preco by na balkon ist nemohli... ostal by som kludne pri tomto rieseni a nehladal nic dalsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 12:02:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Stavbar podľa mňa by boli fajn aj na balkón. To aj keď naboso vybehneš len tak nachvíľu, tak sú tie dosky prijemné aj takto bez obutia a nie sú ani nejak studené ako to je pri dlažbe. U našich v rodičovskom dome je takto dlažba na balkóne a to keď som tam vybehla, tak som len prestupovala, čo ma to chladilo od nôh.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 17. Mar 2022 10:46:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Tonak som sa chystal rozpisat ti to vsetko a potom citam tu druhu spravu a ze uz teda ani netreba :D Aj si nejak ted pokrocil? Ono sa da aj dohodnut s nimi, ze by ti to prisli pozriet domov, alebo im zasles fotky a podla toho sa nejak dohodnete. Ale teda ano, aby som to aspon nejak zhrnul, da sa aj tak spravit, ze rovno vsetko oni porobia a nemusis ty nic tym padom riesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 11:51:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- misiaak ale vsak to nevadi, ved som sa ozvala, ked potrebujem doplnit nejake info :) to som si vsimla, ze anezka spomina nejaky showroom, len som teda nevedela, ze ci to je to iste alebo to bude nejaka ina spolocnost. tak si len najdem adresu, zadam do gps a moze sa vyrazit. len teda pozriem aspon, ze kedy tam su, nech sa zase neprezenieme zbytocne nahodou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 12:43:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Marrrek no ale pravda, už je všetko na poriadku, nakúpené, doručené a aj namontované. Reku keď som sa už na to dal, tak to nejdem zase zbytočne odkladať. Tak mi aj odpísali, že nech im to presne nafotím a rozpíšem, čo a ako. Ale že ak by sme sa nedohodli a nepochopila nejak takto cez emaily, tak že nie je problém, že chodia na zamerania. Ale tak si hovorím tiež, že načo sa budú preháňať, keď sa to takto dá poriešiť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt