Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 17:28:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 864 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 25. Jan 2024 10:28:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Zloženie tých dosiek? Však to sú samé cudzie slová pre mňa. Kadejaké tie názvy odborné a zlúčeniny a neviem čo :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 29. Jan 2024 11:33:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- zase na ich obranu, tak tie dosky prechadzaju aj roznymi skusaniami, aby ziskali normy, ktore potrebuju a ked ti niekto povie oznacenie tej normy, tak tiez nebudes vediet, ze co to presne je. ale ved na vsetko sa da opytat, vsetko si vies pohladat na internete, takze sa vies k tomu dostat roznymi sposobmi. jasne, ze ani ja tie zluceniny, zlozenia, skratky a neviem co nepoznam, ale zakazdym vies ist niekam, kde ti to objasnia, ci uz je to predajna, showroom, alebo ziskas info z eshopu napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 31. Jan 2024 11:23:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Tak áno, to je všetko pravda, čo píšeš, len to ten prvý dojem, keď som si to prečítala, tak mi to tak napadlo. Že aj keby som si toto prečítala, tak neviem, či mne osobne by to v niečom pomohlo :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 01. Feb 2024 9:41:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Jozki tak potom je to ešte komplikovanejšie, ako som si myslel :D Niekedy mám pocit, že táto doba, keď máš pri všetkom toľko možností, že mi to neprospieva :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 02. Feb 2024 11:24:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
Bud rad, ze je to este takato doba, ako je. Mozno ani to uz dlho nepotrva :D Mna to praveze bavi, ked si mam co porovnavat a vyberat si a tie prieskumy, kym si nieco vyberieme a kupime, tak to je moja oblubena faza. Pri tej terase je podla mna nekonecne moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 05. Feb 2024 8:36:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Ale veď to som, to som samozrejme. Ale tak vieš, ako som to myslel. Že keď je toho viacej, tak človek potom dlhšie vyberá a dlhšie sa rozhoduje. Alebo to tak je možno len u mňa, to už neviem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 06. Feb 2024 8:52:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
Ale nie, neboj sa nič, je to tak podľa mňa u každého. My sme si vyberali z ponuky Timbermax. A tam je toho veľa. Aj viacero druhov dosiek, podľa tvarov, veľkostí, ale aj podľa zloženia a potom sa už zase menia aj vlastnosti. A to som ešte nepovedala, že je tam asi milión farieb na výber :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2024 9:35:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
tak kazdy chce hadam to najlepsie, nie? ked hovoris o tych vlastnostiach, na to narazam. len potom druha vec je to, ze kolko dovoli penazenka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 08. Feb 2024 10:44:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Trenčín
Radšej našetriť, ak to nedovolí momentálna situácia, ako keby mám kúpiť niečo lacné a nekvalitné. Však to by som si ako s tým pomohol. Sused bol takto zgrloš, kúpil nejakú lacnú dlažbu a čo sa stalo? Popukala mu. Takže moc s tým nepomohol. Peniaze vyhodené, robota zbytočná. Môže zase začať šetriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 09. Feb 2024 8:46:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
popukala dlazba? to tam robil co? alebo dal vnutornu dlazbu dovonka? :D to by potom vsetko vysvetlovalo. akoze celkovo nie som zastanca dlazby, ked ma byt ako podlaha vonku na terase alebo pri bazene alebo kdekolvek.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 864 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt