Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 10:18:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 864 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2023 10:28:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
to by som tipoval napríklad na okume?.. neviem, podľa toho vzorkovníka na nete mi to tak pripadá... ale môžem sa aj mýliť... lebo sa mi to zlieva niektoré tie odtiene...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 13. Dec 2023 8:26:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
to vies takto posudit? nebolo by jednoduchsie a asi aj presnejsie - to nie ze by som nejak podcenoval tvoje schopnosti, ale ja by som to netrafil, ani keby dve moznosti boli na vyber a nie zo 20 :D ale to som chcel, ze vsak isto maju nejaku stranku aj na fb alebo ig, nie len web.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 14. Dec 2023 8:36:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Tak to by som nepovedal, ze to niekto len takto utrafi. Som to pozeral na FB a ozaj je to ten odtien Okume, co si pisal. Ale inak sranda, ze to vedia spravit tak, ze tam vobec nie je vidno ziadne tie skrutky, spoje, proste nic. To uz ozaj treba vediet, ako na to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 15. Dec 2023 10:30:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Mne sa skôr také tie bledé páčia, tento je tak na hrane môjho vkusu. Tie tmavé si automaticky spájam nejak s tým, že sú potom v lete moc teplé, ale neviem, či to aj reálne má farba na toto vplyv.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Jan 2024 9:41:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Ale toto je tak pri vsetkom, to fyzikalne zakony neoklames proste. Tak ci bledy alebo tmavy odtien, to je podla mna cisto vec vkusu a toho, ako si to clovek zladi vsetko. Ale nie je to tak, ze by bol v tom nejaky rozdiel len na zaklade farieb. Dosky su to stale tie iste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Jan 2024 9:34:05 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 151
Bydlisko: Ružomberok
Ak ide o dosky od rovnakého výrobcu, tak potom áno. Ale aj medzi samotnými doskami sú však rozdiely. Podľa mňa každý jeden výrobca ich robí o niečo inak, čiže aj čo sa týka vlastností, tak tam rozdiely budú zakaždým.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 04. Jan 2024 8:48:01 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Už len od samotného spôsobu výroby toho veľa záleží. Tam dosky získavajú všetky tie vlastnosti. Ako dá sa to aj dodatočne potom naniesť všetko. Ale lepšie, keď je to už základu v tej doske.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 08. Jan 2024 13:58:32 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 106
Tie dodatočné povrchové úpravy a ešte ak si to má človek sám nejak nanášať, natierať a vôbec akože riešiť vo vlastnej réžií, tak si myslím, že je to dosť na zváženie, či sa to vôbec oplatí. To už ak raz treba, tak to bude treba potom aj pravidelne opakovať a udržiavať.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 09. Jan 2024 11:34:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Zalezi, kto ma kolko volneho casu a chut sa motat okolo domu a stale nieco robit :D Ak je niekto takyto kutil, tak nech sa paci, ale ja to radsej vynecham. Vsak Timbermax ma tie dosky uplne bez udrzby, cize da sa aj takato moznost zvolit ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 10. Jan 2024 8:54:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Emano tak som to myslel, ze proste tie iste dosky, ten isty vyrobca tym padom, akurat rozdielna farba. Tak som myslel, ze vyber farby nema proste vplyv na funkcnost a take to vseobecne vyuzitie pri tych doskach.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 864 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt