Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 22:34:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 06. Aug 2020 12:10:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Romko skor kvalita a zivotnost by mala byt smerodajnym udajom a firmu napriklad ja som vybral na zaklade komunikacie. To sa stala priorita pre mna pri vsetkom.
Ale v dnesnej dobe by som sa plastovym uz vyhol nadobro. Nie su tak kvalitne ako hlinikove okna. Tie ovela lepsie tesnia, aj hluk cez ne neprejde tak.
A co by ti povedala moja manzelka, tak lepsie to vyzera ked je hlinik na oknach, lebo vyzera luxusne, da sa pomerne lahko k nemu aj fasada zvolit ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 06. Aug 2020 16:22:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Mejuro toto všetko je fakt, že sú také veci, čo sa často nemenia a k tomu treba aj výber prispôsobiť. Ja už druhý mesiac pozerám firmy, čo majú okná, aj len dodávateľov, aj výrobcov, hľadám kto má aj svojich montážnikov a už začínam mať z toho hlavu ako balón.
Najskôr kým sme projekt dali dokopy, aby to bolo dobré aby nám vyhovoval vo všetkých smeroch to sme xkrát prerábali, špekulovali, vyberali sme aj firmy na stavbu, kto by nám pri čom vedel pomôcť a fakt je toho toľko, že neviem či sme sa vôbec mali dať na stavbu :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 06. Aug 2020 17:57:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
renilo diky.chcel som vediet ci nejako treba osetrovat,natierat niecim alebo co robit s nimi.ci si to vyzaduje nejaku to starostlivost.hobbo pokial je toto vsetko tak je to parada.okna su nejako osetrovane od vyroby teda aby boli bezudrzbove?cenovu ponuku ked ste si ziadali tak ta vam dosla na mail a takto ste si brali od viacerych firiem,ci ako to prebiehalo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 07. Aug 2020 11:56:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
osobne si myslim, ze uz budu bezudrzbove. teraz je to najziadanejsia volba, aby s tym clovek nemal vobec ziadne starosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 10. Aug 2020 12:56:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Atlasko ty si sa aj niekam posunul?,,Vymyslel si dačo?,,Pozeral som rôzne články a teda rozhodol som sa že by sme išli do hliníka,,Ak teda cenová ponuka bude pre nás prijateľná,,Len chcel by som si nejaký ten prehľad urobiť ešte predtým ako definitívne sa rozhodneme,,Už teraz aby som mal predstavu aj o cene aj o kvalite a spoľahlivosti firmy,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 11. Aug 2020 17:04:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
ked ste vyberali nejaku tu firmu tak ste aj prizerali nejakym sposobom na to aby ste firmu mali nadosah?
aby nebol nejako problem s dodanim, s dopravou a pod?? alebo toto nie je vobec nejako podstatne, ze nevenovali ste tomu pozornost?
poviem vam ze je toho na trhu ozaj vela a jeden by sa z toho aj zblaznit mohol


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 11. Aug 2020 19:19:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
viktor to nie je normálna vec?
či to len pre mňa?
mne záleží na tom odkiaľ je firma, či ju mám akoby na dosah, že keby som niečo potreboval doriešiť, prípadne dokúpiť alebo by nedajbože nejaký problém vznikol, tak aby som sa mal na koho obrátiť a najmä aby som kvôli tomu nemusel cestovať cez celé Slovensko...
nehovorím, že musí byť firma do 20km odo mňa alebo tak, ale aby to nebola ozaj nejaká veľká diaľka...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 12. Aug 2020 12:52:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Viktor problém s dopravou nemá byť prečo...Každá firma myslím, že si zabezpečuje dopravu predsa len ja napríklad preferujem aj to aby firma mala vlastný montážny tím aby som si na to nemusel hľadať ešte niekoho ďalšieho...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 13. Aug 2020 8:06:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
ja neviem, podľa mňa to nie je až taký problém aj keď je firma možno ďalej. raz keď si proste vyberieš nejakú firmu lebo inde to čo majú oni nemajú, ide o kvalitu tak proste už si za tú dopravu priplatíš si myslím. zase okná sú investícia na veľmi dlhý čas, ideálne na celý život :D aspoň teda ja to tak beriem a podľa toho sa budeme aj rozhodovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 13. Aug 2020 8:23:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..aku zaruku ste dostali na okna ked ste si davali?..klasicky mam ratat s dvomi rokmi ci je niekto kto poskytuje viacej?..nemam v tomto prehlad preto by som bol rad keby ste mi z vlastnej skusenosti popisali ako to je..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt