Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:24:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 13:15:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
specialny program? - vies mi o tom aj nieco blizsie napisat aby som hned vedel sa firmy nejakej hned na to popytat? alebo typ, ze kto nieco taketo robi?
lebo podla mna to dost pomoze a toto co pises to by bolo presne pre mna :mrgreen: :mrgreen: nerad to priznavam ale v tychto veciach som trochu strateny :mrgreen: chcel som napisat nepouzitelny, ale tak az tak sa podcenovat nechcem :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 15:24:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
domihike si robis srandu nie??? :evil2:
toto neviem ci sa smiat ci plakat az mi rozum nad tym zastava :|

lmarek niektore firmy to vedia urobit kamarat si to tiez tak daval ze skor ale ci to robi kazda firma to ti nepoviem - on si vyhliadol firmu Drevar a ti mu to urobili ti na to maju program a su ochotni s tym pomoct ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 17. Júl 2020 13:19:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
borcan mne sa to tiez nejako nevidi ako taketo nieco mozu urobit to potom by som tej firme nezaplatil, lebo to je vec na ktorej sme sa predsa nedohodli.
tato firma co ty si pisal to je len nejaky dodavatel okien z niekade alebo je to vyrobca? lebo z toho, co si pisal som to celkom nepochopil


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 19. Júl 2020 15:33:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..burak myslim ze nejaka seriozna firma by si nieco take nemohla dovolit, predsa okna sa nemenia kazdu chvilu a toto by bol riadny fail..to byvat v takom dome s takym oknom to by som asi neprezil...by ma ten pohlad iritoval.. :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 19. Júl 2020 15:49:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
aky program prosim ta? vsak to nove okna to nie je lacna zalezitost na to, aby ich clovek menil kazdu chvilu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 24. Júl 2020 16:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
borcan a to len si o tom cital, ale si predstav, ze by si to zazil a by tie peniaze tebe odisli, to teda je na nervy, pretoze to zase bude nejaky cas trvat, kym to daju do poriadku, hadam sa nebude natahovat, ale uznaju si chybu, preto je podla mna velmi podstatne si starostlivo vybrat firmu, ktora je seriozna a spolahliva, ze vies, ze im mozes doverovat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 12:05:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
borcan toto je firma, ktora viem, ze ma takyto softver a ze technici vedia v nom zakreslit detaily osadenia okien, detaily pripravy a vsetko potrebne :)
a vie firma komunikovat priamo s architektom alebo stavebnym dozorom, aby vlastne teba odlahcili a dohodli vsetko nech je to ako ma byt!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 21:23:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Ahaaa a to sa dá akože riešiť ešte v prípravnej fáze projetu? Celkom ma to zaujíma, lebo ako ak by to šlo ruka v ruke, isto by to vyriešilo hneˇnejaké tie problémy, čo by mohli časom nastať? čo je to prosím ťa za firmu a čo všetko vlastne ponúkajú?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 14:15:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Booter dik za tvoju vseobecnu radu, ze ake chceme, nejaku tu predstavu mam akoze o materiali a tak, ale tam moja predstava aj konci lebo neviem ako odhadnem firmu, ktora bude spolahliva, ze aj okna kvalitne aj sluzby, servis a pod.
Flipio dakujem za tip na slovenskych vyrobcov, len tam potom mozem ratat asi aj s vyssou cenou oproti nejakym poliakom napriklad co? Ale zase je to asi vacsia istota. To teraz si mi s tymto dal tak trochu chrobaka do hlavy.
Domihike to realne sa toto stalo? To uz akoze ozaj svet sa kadejako obracia :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 17:08:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
stalo stalo, tam nastala chyba zrejme niekde pri vyrobe okien, ze dosli ine rozmery ako mali, no neviem keby som to zazil, tak asi by som z koze vyletel a to este sme sa predtym o tom rozpravali a som mu hovoril, ze nech nesetri, nech skor si vyberie slovenskeho vyrobcu okien, ale komu nie je rady tomu nie je pomoci a takto to dopadlo no


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt