Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:52:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2021 8:36:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano presne presne, radšej si takto dopredu pozisťujem a povypytujem sa, aby sa mi nestala nejaká podobná situácia. Hej potom mi napadlo, že vlastne na zberný dvor sa vozia takéto staré ploty a stavebný odpad. Len presne, nemám to tam ako zaviezť. Auto mám len osobné aj žena a požiavať si dodávku kvôli tomu. No neviem, to ma vyjde cenovo asi rovnako. Tak sa dohodnem s nimi. Však to by mi zobrali, keď prídu na zameranie, či nejak inak sa to dohaduje?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2021 11:56:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir mne ich spominal jeden sused, ze ci som pozerala aj ich ponuku, co sa tyka zabradli. dovtedy nie, lebo mi nenapadlo, ze robia aj taketo nieco, nedala som si to do suvislosti. ale uz prvu webovu obhliadku mam za sebou a budem mat teda z coho vyberat. tak vies jak, my zeny predsa len mame taky iny vztah k tomu. pozerame aj na to, aby sa to celkovo hodilo vsetko dokopy. preto som si povedala, ze si skusim toto sama povybavovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 9:20:07 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
majcich ale jasne, ze hej. tych farieb je na vyber habadej. neverim tomu, ze by si si nedokazal vybrat taku, ktora by ti presne vyhovovala. https://ploty-elmar.sk/ploty-a-brany/kl ... temy/lima/ skus si toto pozriet. myslim, ze tento by mohol splnat tvoje poziadavky. su tam na ukazku aj fotky v roznych farebnych prevedeniach. tak ti to mozno pomoze aspon si nejaku predstavu utvorit. tiez si davam robit u nich plot aj branu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 9:23:29 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar moze byt, maju svoju stranku aj na facebooku, tak je dost mozne, ze si na nich tam natrafil, ak sa pohybujes na takychto socialnych sietach. co je to za firmu? na trhu su uz vyse 10 rokov a venuju sa vyrobe plotov, bran, braniciek pripadne nejakeho zabradlia a inych doplnkov. pouzivaju kvalitnu hlinikovu zliatinu. to mas proste istotu do buducna, ze nemas ziadne starosti, lebo hlinik je trvacny a znesie. z tohto dovodu som si ich tiez vybral.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 9:37:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Zbežne raz za čas si to prebehnem, že čo je nové vo svete, kto má čo nové atď. Teraz sa mi marí, že sused odvedľa z ulice zdieľal nejaký ích príspevok. Tak zrejme odtiaľ mi to utkvelo v pamäti. Hliník hovoríš teda. No pôjdem si to bližšie pozrieť. Skúsim sa prípadne aj toho suseda popýtať, že či od nich niečo má. By som to mohol mať rovno aj s prehliadkou tým pádom. Akú záruku poskytujú, normálne len tú klasickú zákonnú dvojročnú? Niektoré firmy to majú navýšené, tak preto sa pýtam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 10:42:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka to ja nepopieram, preto sme si to takto aj so zenou podelili. Kazdy bude mat nejaky svoj podiel na tom. Aj ked mam toho viacej ako ty, tak by som povedal, ze som vo vyhode z toho hladiska, ze to viem naraz vsetko vyriesit rovnakym modelom. Ty budes musiet dopasovavat k oploteniu, nie? Alebo to mas tiez od nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 7:29:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon tak to si trafil ale ze uplne presne, ked ti to mam narovinu povedat. taketo nieco som mal presne na mysli. aj tie farby, co tam maju na fotkach vyzeraju dobre. musim sa tam pozriet, aku maju kompletnu ponuku farieb. nieco take ako je ta bleda hneda by som si vedel predstavit aj doma mat. a ty si vybral, ktory model. tipujem, ze to bude nieco diametralne odlisne od tohto mojho. este mi napadlo. niektore firmy, co mi v praci spominali, robia aj take vizualizaci. aj tu mi to vedia zhotovit? lebo jedna vec je, ze sa mi to paci a splna to predstavu, ale rad by som aspon priblizne videl ako to bude vyzerat ako celok a ako bude pasovat k domu a okoliu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 8:17:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir bohuzial plot nie, ale tiez by som ho casom chcela vymenit. tento rok nam to uz nevyjde casovo ani financne, tak aspon to zabradlie by som chcela a plot potom buduci rok pripadne. akoze mrzi ma to, ze sa to neda vsetko naraz, ale niekedy s tym nic nenarobime, tak takto pomalicky. takze skor budem potom dopasovavat oplotenie k zabradliu by som povedala. chcem preto vybrat nejaky taky model, ktory sa bude hodit tam aj tam. nejaku predstavu mam, tak uvidime, co vyberiem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 6:35:24 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Galadriel v podstate áno, aj keď lepšie by bolo sa dopredu dohodnúť. Nieže oni prídu s tým, že idú ti len na zameranie a potom na nich vyblafneš, že chceš, aby ti starý plot zobrali so sebou. Nemuseli by mať miesto v aute alebo niečo podobné. Možno prídu na inom aute, ak aj takéto niečo budeš chcieť. To ti neviem teraz povedať, ale jednoznačne by som to konzultoval dopredu. Potom aj cena sa odvíja vlastne od náročnosti. Ty by si to mal demontované vlastne, či aj to by si chcel, aby oni spravili? Či len odvoz?

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 7:39:55 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
majcich co sa farieb tyka, tak Elmar ma uvedenych takych 8 zakladnych farieb od bielej po tmavu sivu, hneda je tam nejaka a zelena. ale da sa vybrat aj ina farba podla tvojich predstav, ktora v ponuke nie je. staci sa len dohodnut. videl som aj rozne farebne variacie, ze plot bol tmavy a napriklad par lamel bolo cervenych alebo oranzovych. da sa to nakombinovat rozne. nie je striktne dane, ze si vyberas len z toho, co maju na obrazkoch. jasne, vizualiziu robia bezne, ked uz mas po zamerani, aby ju vedeli spravit podla rozmerov co najvernejsie realnemu oploteniu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt