Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:27:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 12:46:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka toto by aj mna celkom zaujimalo. Ale v mojom pripade by som to rovno s plotom zladil, keby bola taka moznost. Balkony mame dva take prepojene a oba su otocene do ulice. Tak by bolo fajn, keby boli rovnake aj s plotom, no nie? Nech maju ludia co obzerat. Mam v hlave aj nejaku predstavu, ako by to mohlo cele vyzerat. Len podla nej si to tazko vyhladam niekde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 7:23:35 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
zabkara ale pravda, tak to je jasne, ze ked som si raz tym procesom presiel, teraz to uz bola malina. uz som vedel, kde mam co hladat, kam pisat, takze to bola pohoda. ozaj? na take drobnosti sa viacej tesis? by som bol skorej zvedavy, ze ako to bude spravene. ale podla toho co maju fotky na webe, tak vyzeraju dobre tie doplnky. mna tam najviac zaujala ta schranka. vsak to sme sa uz bavili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 7:27:57 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
majcich si si toho nalozil celkom dost teraz koncu roka. viem viem, ze teraz este len leto skoncilo, ale tak pocitam aj s tym, ze chvilu bude trvat, kym vyberies, kym vyrobia, kym sa namontuje. to uz sa moze schylovat pomaly k zime, ked bude vsetko hotove. to mi ale nehovor, ze by si tiez chcel mat ten plot dreveny, ako to bolo kedysi. to by nebola najstastnejsia volba. v dnesnej dobe, ked je uz tolko inych moznosti, tak by to bol krok spat by som povedal, keby si sa takto rozhodol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 12:00:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Oni sú čo za firmu? Už som niekde zachytil, že ich spomínal niekto. Neviem si vybaviť situáciu, ale keď si ich spomenul, tak mi docvaklo. Alebo som ich niekde na fb videl? Môže byť aj to? No ale to je vlastne teraz jedno. Pozriem si ich na webe, čo ponúkajú. Keby som ich chcel kontaktovať, to si tiež asi tam nájdem nejaký kontakt tipujem, či ako? Veď počítam s tým, že to ešte zaberie nejaký ten čas, kým bude všetko na hotovo stáť pred domom. Tak by som sa chcel pohnúť a dať si aspoň cenové ponuky vypracovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 9:19:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon no ved toto, to ja viem. preto by som chcel co najskor vybrat firmu, ktora mi to vsetko bude realizovat. nech sa pohnem nejak. aspon viem, co chcem. lebo niektori sa pustia do roboty a nakupovania a nevedia, co poriadne ani chcu. tak aspon v tomto som vo vyhode. tak to ja netrvam na tom, aby bol ten plot dreveny. teraz sa pouzivaju uz kadejake materialy a technologie, tak by som povedal, ze by nemal byt problem, aby ten moj akoze dreveny plot bol aj z ineho materialu. vsak kto stoji o to neustale rok co rok sa starat potom o ten plot, aby aj vyzeral stale dobre.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 11:22:04 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir akoze by si aj plot aj branu aj zabradlie daval robit? tak to si si celkom slusne nalozil ti poviem. ale zase na druhej strane, to budes mat vsetko jednym vrzom hotove, takze to je fajn. mne hovoril stryko, ze by som mala pozriet nejaku firmu, co pracuje s hlinikom. ze to je fajn material na taketo veci. ze dlho vydrzi, co je fajn. ale este viacej sa mi pozdavalo, ked povedal, ze nie su pri nom nutne dalsie upravy povrchove nielen ked je nove zabradlie ale aj potom casom. ved to je aka parada, ked nemusis behat pol dna okolo toho a malym stetcekom to natierat z kazdej strany.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 13:02:42 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Galadriel jasné, to znie logicky to porobiť takto všetko naraz. Nech nemusíš potom zase robiť stavenisko kvôli niečomu. To si dobre vymyslel. Čo sa tej zálohy týka, tak zatiaľ sa k nej nedostal. Preto sa neoplatí s kadejakou firmou zapodievať, ale lepšie je si aj takto pozisťovať dopredu, keď sa do niečoho púšťa človek. Vieš starý plot vyviezť niekam na zberný dvor. Len pokiaľ nemáš auto na to, tak ozaj bude lepšie, keď sa s nimi dohodneš na odvoze. Veď tak či tak, keď budú už u teba, tak to môžu zobrať rovno.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 09. Sep 2021 8:54:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka trochu som si nalozil, to priznavam. Ale ako si povedala, bude to vsetko naraz hotove a bude s tym pokoj. Na tym hlinikom som veru uz uvazol. Som si dal taku hodinku, ze som si vyhladal firmy, ktore sa venuju takejto vyrobe. Dost sa mi pozdava Elmar, je tam z coho vyberat. To necham zrejme na zenu, nech sa zbytocne nevadime kvoli tomu. Ona ma predsa len pre to lepsi cit. A mne bude v uvodzovkach stacit, ze nebude potrebna nejaka dalsia starostlivost v buducnosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 09. Sep 2021 9:44:07 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
majcich drevene ploty a terasy a podobne veci to maju uz davno za sebou, co sa tyka tej fazy, ked boli v kurze. teraz uz drevo nahradazuju ine materialy. aj ked stale su ludia, co si nedaju povedat, ze su lepsie moznosti, nenarocnejsie na udrzbu. akoze si zober taky hlinik. lahky a odolny material, ktory znesie. ci je teplo, ci zima, nema to nan vplyv. hovorime o tychto nasich standardnych vonkajsich teplotach samozrejme, ziadne extremy. aby sa niekto nezacal nahodou chytat za slovicka. nad tym si neuvazoval? viem, ze chces ten taky plotikovy vzhlad, ale z hliniku ti vedia tiez kadeco vyrobit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 7:06:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon myslis, ze aj v takej drevovej hnedej farbe sa to da? este som to neskusal pozerat. som chcel, ze najskor sa tu poradim. aby mi pripadne aj niekoho ludia odporucili. lebo tych firiem, co sa venuje plotom je habadej a pozerat ponuku kazdej jednej a kazdej jednej si davat vypracovat cenovu ponuku. to je celkom strata casu pre mna. takto je to lepsie, ked mi povie niekto z vlastnej skusenosti. ty mas takuto skusenost s nejakou firmou? akoze ak si zvazol, ze dve tri, tak kludne aj to mi mozes napisat. to zase nie je taky pocet.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt