Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 13:10:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 20:36:52 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
zabkara pardon, az teraz som si vsimol, ze som nejak neodpisal aj na davnejsiu spravu. no uvazujem nad tym, ze by som dal aj plot aj branu. usetrim si cas s absolvovanim tohto celeho v buducnosti. ale zase ci to nebude take, ze hrr, ze vsetko odrazu. tak stale vaham este. ale dobre hovoris, musim si to premysliet, lebo este nie som sto percent rozhodnuty, ako to spravim. s tými kvetmi si ma prekvapila. som myslel, ze vsetky zeny su zamerane na kvety a cim viac tym lepsie, ha.
balac asi by to bolo rozumnejsie, akoze nech sa na to pozriem z akeho chcem pohladu, tak to tak vyzera. len vies ako to je, niekedy sa az moc zamyslame nad vecami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Aug 2021 14:12:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano s tym aj my mame skusenost, ze nie vsetci chodia pripraveni a vybaveni. tebe robili tiez tu 2D vizualiciu? som bola prekvapena, ked mi pisali, ze aj toto mi vyhotovia a este k tomu gratis. ma to potesilo, ze uvidim, ako to cele bude vyzerat. vlastne hned od zaciatku ma potom clovek predstavu a ked tak moze pomenit este nejake detaily.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Aug 2021 14:47:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon to je v pohode, stane sa, ze prehliadneme. aj mne sa to uz stalo, ze som sa vracala k odpisaniu. nieee, to nebude ziadne, ze hrr. normalne chod do toho. zbytocne vela o tom premyslas. ti vsetci povedia, ze by bolo divne nedat to urobit vsetko naraz. by si lutoval uz vtedy, kedy by ti prisli montovat plot, ze nebude hned aj brana.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Aug 2021 21:15:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Posielali mi ju, čítal som, že robia aj vizualizácie, ale nevedel som nejak, čo si pod tým predstaviť. Zrejme to robia aby aj oni vedeli, ako bude vyzerať finálny výsledok a mohli sa tak pripraviť aj na montáž lepšie. A pre nás zákazníkov super, lebo máme predstavu ako bude plot či brána vyzerať pred domom ešte predtým než tam skutočne stojí.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 9:24:40 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
zabkara okej, tak v tom nie som sam. myslis, ze by som mal? asi dam teda na rady okolia a prihodim tam tu branu. idem aj rovno na to, kym si to nerozmyslim zase. skusim to cez konfigurator co maju na stranke, tam sa pise, ze by cenova ponuka mala byt hotova do par minut. tak budem vediet na com som aspon. najskor som chcel k plotu len schranku a dvierka na siete a nakoniec bude aj brana. no fuha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 11:06:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Seruste! Zdravím vás! Vyberáte alebo máte vybratý plot alebo už aj po realizácii? Poskytnite nejaké info, na čo dať bacha pri rozhodovaní, kľudne rovno aj nejaké skúsenosti s firmami. Aj dobré aj zlé skúsenosti, so všetkými sa dá ďalej pracovať. Nejakú predstavu by som možno aj mal, ale najskôr by som si vypočul ostatných.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 12:03:01 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Serus, vyberal som dosť dlho, nevedel som sa rozhodnúť medzi pár modelmi, ale nakoniec som to dal. Teraz mám cca mesiac po zameraní, tak čakám, kedy bude brána hotová. Malo by to trvať nejaké dva mesiace. Tak mi hovorili, keď boli u mňa. Asi by bolo lepšie, keby si prezradil, akú máš predstavu, aby sme mali z čoho vychádzať. Každý preferuje niečo iné.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 12:43:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano, díky za odpoveď! Práveže som si to chcel nechať pre seba, aby ľudia nereagovali tak, že však to je dobrý nápad, choď do toho, načo sa vypytuješ. To si teraz fandím, čo? No ale okej teda. Rozmýšľal som nad hliníkovým plotom. Celkom som tomu naklonený, len teda chcel som počuť názory a skúsenosti iných ľudí, čo ich ovplyvnilo pri výbere. Dávaš si len bránu robiť, či aj komplet oplotenie celé?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 9:43:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Jaj takto si to mal vymyslené. Ale však dobre si si vybral by som povedal. Aspoň podľa mňa teda. Tiež som si dával tú bránu robiť hliníkovú. Čiže kľudne možeš na mňa smerovať otázky. Tie prvé kroky mám čerstvo absolvované, tak ti hádam budem vedieť povedať, keď ťa bude niečo zaujímať. Len bránu dávam robiť. Bývame v takej výstavbe, že nemám plot okolo celého pozemku. Len pred domom vlastne potrebujem vstupnú bránu. Čo mňa ovplyvnilo? Chcel som niečo, čo vydrží a bude vyzerať. Aby som nemusel zase o pár rokov riešiť toto isté, čo teraz a hľadať a zháňať. Hliník je kvalitný, tak tam by toto hroziť nemalo.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 11:22:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon podľa mňa to ľutovať nebudeš. teraz ti to tak pripadá, že bude toho veľa. ale nakoniec budeš rád, že budeš mať vlastne celé oplotenie naraz hotové a nebudeš sa musieť k tomu o rok o dva vracať. si môžeš odškrtnúť, že toto máš vybavené a pustiť sa do niečoho ďalšieho. teda tipujem tak, ze niečo sa ešte vyskytne, lebo pri domoch to tak je, ze človek urobí jednu vec a vyskočí mu niečo ďalšie, do čoho by sa mal pustiť. my by sme chceli ešte stihnúť dať záhradu aspoň ako tak na poriadok, aby budúci rok už bolo miesto aj na sadenie aj sedenie a všetko takto aby bolo pozadelované.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt