Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:10:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2021 8:13:38 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
no rad by som ho uz dal spravit. tento tyzden mam volnejsi v praci, tak sa tomu chcem povenovat. pozeral som si ponuku a nevedel som doteraz vybrat. musim sa na to este raz pozriet, lebo to zase zacnem odkladat. len plot by som chcel davat, ale mozno sa aj ta brana k tomu pritrafi. vravim, musim sa na to pozriet. na moje poziadavky najlepsie pasuje hlinikove prevedenie. nejdem ti ho vnucovat, len je fajn vziat do uvahy aj tuto moznost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 7:37:30 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Boli, boli, takto presne pred týždňom. Aj mi to vyšlo s tou dovolenkou, zameranie sa naplánovalo deň po mojom návrate, tak to pekne povychádzalo. Hovorili, že v okolí majú viacej zákazok, tak ma tam pichli. Lebo že takto spájajú zákazníkov podľa polohy, aby nemuseli toľko výjazdov mať, tak to kombinujú, aby postíhali viacej. Tak teda obaja čakáme, na montáž teraz. Myslím, že to bude zhruba v rovnakom čase, keď aj to zameranie bolo plus mínus týždeň.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 14:52:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
nie nie, to nie je vnucovanie. rad uvitam dalsie skusenosti a nazory. jasne, ze potom si sam zvazim, ci to bude vhodne aj pre mna, ale vypocujem si, resp precitam v tomto pripade. ten tvoj hlinikovy plot ma praveze oslovil. mas aj jasno u koho si ho ides davat robit? viem, ze hlinik je trvacny a pevny material, tak by to mohla byt aj v mojom pripade dobra volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 02. Aug 2021 8:00:06 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
zabkara nic sa neboj, nie si v tom sama. ja som tiez nerozhodny, mi hovoria dost casto, ze som v tomto ako zena. ale mozem za to, ked si chcem dat aj na tom vybere zalezat? ked uz sa zada do vyroby poziadavka, tak bude neskoro lamentovat, ze by som to zmenil. tak radsej teraz, kym je na to cas a priestor. farbu si si fajn zvolila, siva je taka neutralnejsia, ze vies aj nakombinovat ostatne veci k nej.
balac v tom mam jasno uz dlhsiu dobu, vybral som si elmar. presne co pises o hliniku, to bol hlavny dovod, preco som sa pre nich rozhodol. konecne sa mi podarilo vybrat model a farbu. len mam dalsieho chrobaka v hlave, ze ci aj tu branu k plotu mam rovno davat alebo to pocka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 02. Aug 2021 12:57:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon schválne som takúto neutrálnejšiu farbu volila, aby sa dalo k nej dopasovať. dá sa s nimi dohodnúť, že ti donesú aj nejaký vzorkovník na zameranie, aby si si vedel pozrieť ponuku aj takto. som si všimla, že zvažuješ už aj bránu dávať. čože si sa tak rozhodol? za mňa asi lepšie, keď to dáš spraviť rovno s plotom. budeš mať hneď po starostiach. aj keď prídu raz na zameranie, tak to môžu všetko popozerať, pomerať. či váhaš kvôli financiám?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 14:42:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano tak parada, si o krok blizsie k finale. aj to svedci o fajn firme, ze ti vedia vyjst v ustrety a zaroven to tak nakombinovali, aby to aj im pasovalo. dve muchy jednou ranou. a co na nich hovoris? velmi fajn chlapici to boli podla mna. hovorili, ze cca nejake dva mesiace by to malo trvat. tak pocitam, ze kym pride jesen, tak budeme mat porobene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 04. Aug 2021 7:40:17 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Poviem ti, že odkedy som začal stavať dom, tak sa mi na dome prestriedalo viac partií na rôzne práce. Aj sa stalo, že som jednu poslal kade ľahšie, lebo som nemal na nich nervy. Ale keď prišli títo chlapi, tak hneď z príchodu bolo vidno, že to nie sú amatéri. Doniesli si všetok potrebný vercajch, nič odo mňa nevypytovali. Aj to som zažil, keď mi boli jedni omietky robiť, že chodili za mnou, či mám toto a hento požičať, že na to zabudli. Takže týmto chlapom od plotov skladám klobúk za profesionalitu.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 04. Aug 2021 13:06:00 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
zabkara ides si davat aj nejake doplnky k tomu, ci ostavas len pri plote? celkom ma to oslovilo, ze sa daju dopasovat aj dalsie drobnosti k plotu. rozmyslam, ze by som doplnil schranku a dvierka na inzinierske siete. aby bolo take celistve vsetko a nemusel som potom lamentovat a zhanat, aku schranku tam dopasujem, nech tam nie je ako past na oko. vsimla si si, ze aj tieto veci maju v ponuke? bolo tam viacej veci, ale len tieto dve som si zapamatal, kedze tie by som chcel doplnit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 9:07:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
pride mi rozumnejsie to dat urobit naraz. vsak naco mas cakat. si zober, ze by si musel potom opat vybavovat odznovu to, co teraz si uz zacal. ked uz ides davat plot, tak rovno aj s branou a budes mat vystarane. nemusis sa starat uz o oplotenie. ako sme spominali, ze hlinik je kvalitny material, tak na dlhe dlhe roky budes mat po starostiach s tymto. a mozes sa pustit do nejakeho dalsieho projektu doma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 14:43:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon videla som to tam, ale len som to prebehla prvý raz. potom som sa k tomu vrátila po premyslení. presne ako u teba, že dám to urobiť naraz a nebudem musieť potom vymýšlať, čo by sa hodilo a behať po obchodoch. schránku, dvierka na tie siete a aj popisné číslo budem dávať. kvetináče, to nie, nie som práve typ, čo potrebuje mať všade kvety. akože okolo chodníčka pred domom, to mám. ale nič netreba preháňať, že.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt