Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:57:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Júl 2021 11:54:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano hej hej, vyslo to. aj pocasie nam prialo a so zameranim boli rychlo hotovi. plot nebudem predsa menit kazdu chvilu, tak nech je to spravene tak, aby dobre bolo. najskor som chcela betonovy plot, ale hlinikovy bude vyzerat lepsie. betonovy som chcela len preto, aby nam ludia nepozerali na pozemok. ale maju na vyber vela modelov aj takych, cez ktoré nie je vidno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 19. Júl 2021 14:12:00 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
To si až takto chcela byť odrezaná od susedov betónovým plotom? Čo nemáš dobrých susedov? Je tam toho veru dosť na výber. Som sa obával, že si nebudem vedieť vybrať, musel som si zúžiť výber a postupne som si vyškrtával, až som sa dopracoval k víťazovi. Tipujem, že ty si si vybrala Nevadu. Tá vyzerá byť dosť susedom odolná.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 11:29:14 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
dobre, ze nad drevenym plotom neuvazujes. to by bol krok vzad v dnesnej dobe by som povedal. je viacej moznosti na vyber, co sa materialu tyka. kovane brany su pekne, este ked najdes sikovneho majstra, tak to vedia byt umelecke diela. ale hej, je tazka a je tam aj udrzba. pokial chces teda nieco bezudrzbove, nepozeral si hlikove brany? tam v podstate nemas ziadnu udrzbu, ziadne prebrusovanie a natieranie ako pri inych materialoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 12:40:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
neviem si predstavit dreveny plot natolko kvalitny, aby mal vlastnosti odolnejsich materialov. to by musela byt riadna palka, co by to stalo. ano, to bol dovod, preco som chcel kovanu branu. kvoli tomu, ze vyzera luxusne. ale nasiel som potom viacej proti ako pre v tomto pripade. hm, hlinikove? tie som este nepozrel, popravde, nehladal som zatial ine varianty. opytal som sa tu, ked som natrafil na temu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 7:50:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon to mi nemusíš hovoriť, ja som mala už vybraté asi dvakrát a potom som to ešte zmenila. som nerozhodná vo všetkom. by si nechcel so mnou zariaďovať dom, to bol beh na dlhú trať so mnou. no ale naposledy som vybrala porto, tak som zvedavá sama, či ostanem pri tomto výbere. aspoň vo farbe mám jasno, budem chcieť tú bledšiu sivú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 22. Júl 2021 12:31:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano hej hej, je to ona. to asi nebolo tazke uhadnut, ked si pozries, aku maju ponuku. susedia su praveze fajn, ale neviem no, som radsej, ked mam svoje sukromie. narozdiel od teba som ja mala pri vybere jasno. keby som ale nesla presne za tymto, ze aby ma oddelovalo od susedov, tak by som nevedela na prve pozretie ponuky ani ja vybrat. kto to vyhral u teba?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 23. Júl 2021 7:18:50 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
hlinikove tiez vyzeraju moderne a luxusne. zalezi len na vybere. s tym mam momentalne ja dilemu. vaham medzi dvoma modelmi, lenze oba sa mi pacia. mal by som si vybrat konecne, aby som sa pohol s realizaciou dalej. uz som to dlho odkladal a uprednostnoval ine upravy okolo domu, ale nadisiel cas, aby som dal urobit aj ten plot.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 23. Júl 2021 12:47:26 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Tak sa mi podarilo uhádnuť na prvý raz. Ale hej, nebolo to ťažké. Ja som naopak chcel niečo také jednoduché, tak som sa rozhodol pre Dubaj. Sranda, že každý človek má iné požiadavky. By som povedal, že plot a brána sú také veci, že to je každému jedno, čo bude mať. Ale keď už zbadáš tú ponuku, tak odrazu nevieš. No ty nie, tvoj prípad to nebol :slightly_smiling_face: Vieš ale, ako to myslím.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 11:54:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
to pozname asi vsetci, co robime okolo domu. aj ked uz si myslis, ze mas hotovo, tak vyskoci nieco dalsie a stale je co robit. ty si davas robit hlinikovy plot, dobre som tomu porozumel? a aj s branou, ci len cisto plot? hlinik nie je zly napad. je aj o dost lahsi oproti tej kovanej brane, co som povodne chcel. raz som taku videl na jednom podniku a vtedy som si povedal, ze raz taku mat budem. ale ako tak zistujem, su aj lepsie moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 15:01:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
hej hej, presne viem, ako to myslis. v tomto pripade bol moj vyber zalozeny na specifickej poziadavke. a na tom zamerani ti uz boli? uz je to vyse tyzdna, co si to spominal naposledy. reku ci sme uz dvaja, co cakame, na zhotovenie a montaz. som zvedava, kto z nas bude mat skor hotovo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt