Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:43:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 28. Sep 2021 9:36:19 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir tiez by som to mala radsej vsetko naraz hotovo, ale ked sa neda, tak sa neda. pockame do dalsieho roka a hadam potom sa podari. keby aj nie, nerobim z toho tragediu. porobi sa, ked sa bude dat. teraz by sme aspon to zabradlie chceli. to by sa malo dat tak spravit pri kazdom tom modely, ci nie? aspon co som si pozerala fotky, tak to podla nich tak vyzeralo. ale skusim sa na nich nejakym sposobom nakontaktovat a preverit si to. istota je istota. ked uz toto dame robit jednej firme, tak potom aj ten plot, to sme uz teraz rozhodnuti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 01. Okt 2021 7:29:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Počkaj, keď hovoríš, že toto sú základné farby, tak je potom možnosť vybrať si aj nejaké iné? Bol som si to pozrieť na webe, ale nenašiel som tam inú takúto farebnú paletu na výber. Nehovorím, že je to málo, ale keď som si prezeral tie jednotlivé modely, tak tam boli napríklad aj červené alebo oranžové niektoré časti oplotenia. Tieto farby tu uvedené nie sú. Preto reku ako to je, keby som chcel niečo iného. Nemám zatiaľ nič vybraté, žiadnu predstavu, lebo to budeme musieť prebrať doma všetci. Len pre info ma to zaujíma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 7:54:09 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar toto je osem zakladnych farieb, ktore su v ponuke. dobre si videl, ze su na fotkach aj ine farby. s tym nie je problem, ked chces nejaku inu, ktoru uvedenu nemaju. to uz by si odkonzultoval s pracovnikmi, aku mas predstavu. myslim, ze sa da v podstate akakolvek farba vybrat. je tam nejaky priplatok potom za to. nie je to ale taka horibilna suma, ze by to za to nestalo. pokial mas nejaku prestavu o farbe, alebo by ti viacej pasovala ina, ako je ten zaklad, tak sa to da riesit, to je jasne.
majcich ked to vidis prvy raz a len tak zbezne prebehnes, tak si to ani neuvedomis. mne to tiez najskor nenapadlo. ale potom ked som preluskal vsetky info, co tam maju uvedene, tak som si hovoril, ze akoze klobuk dolu. ono sa to nezda, ale je to jedna vyhoda za druhou. preto hovorim, ze ked sa clovek do niecoho pusta, tak je lepsie, ked si najskor sam prestuduje dostupne materialy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 7:26:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon ale práveže dobrý odhad máš. už máme hotovo. konečne a chvalabohu. teraz to vyznelo asi tak kadejako. myslela som to ale tak, že som sa už nevedela dočkať, keby budeme mať všetko hotové. veď to vieš. ale len teraz čerstvo. minulý týždeň boli u nás na montáži. neviem ani či sa sem dajú pridať nejak fotky, že by som ti to ukázala, ako to vyzerá vlastne. nevieš, ako to funguje? a tak niekedy treba aj pobedákať a niekedy aj trvá, kým sa človek rozhýbe. ale zvládol si to a tiež teraz vlastne už len budeš čakať, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 9:29:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano veru som to aj dal dozadu na ten čas. Však nachvíľu to tam nikomu vadiť nebude. Dohodol som sa s nimi. Povedal som si, že nejdem ani čakať, kým sa oni ozvú s niečím, ale volal som im rovno ja, aby rátali teda s tým, že to bude treba odniesť. Nebol s tým najmenší problém. Ale tiež mi chlapík hovoril, že dobre, že som takto dopredu dal vedieť. Môže sa stať, že by mali ešte niečo ďalšie naložené na aute a tým pádom by sa to tam nemuselo zmestiť a musel by som platiť ďalší výjazd, ak by som chcel, aby sa po to vracali. Čiže táto záležitosť je vyriešená, odvoz je zajednaný.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 7:07:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka tak jasne, ked to nejde, tak to nejde, to zase netreba silit. Vsak vacsinou ludia takto postupne si robia. Povedal by som ze ano, vsak ked je plot z niektoreho modelu, tak tym padom aj taketo zabradlie. To asi rataju s tym, aby sa to dalo takto cele nakombinovat spolu. Ved na ich webe mas kontakt, tak to bez problemov, alebo potom aj na facebooku maju svoju skupinu. Myslim si, ze ho vyuzivat budes, tak to je najmenej im tam nechat spravu. Odpisuju behom dna, tak by si hned mala aj odpoved.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 10:03:20 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
zabkara to je trochu komplikovane s tymi fotkami, musis si najskor cez nejaky program upravit foto, aby ti to vlastne len link vyplulo a ten sem pridas potom. akoze ak nevies, nehaj tak, nemusis sa s tym zbytocne trapit. alebo skus na stranke najst nieco, co sa podoba z tych foto, ktore tam maju oni na ukazku, ze by si sem to pridala. to bude asi jednoduchsie. presne ako hovoris. vsetko je objednane, vyplatene a teraz len cakam, kym budu mat chlapci hotovo a pridu namontovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 7:28:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Nieže by to bol malý výber, to nie, len ma to zaujalo, že keď niektoré tam uvedené neboli, ako je to vlastne. Čiže v podstate si môžem vybrať akúkoľvek a takú mi budú vedieť za príplatok spraviť, tak je to? Keď poviem doma žene, že je vlastne takáto možnosť, tak to ešte len bude rozhodovania a vyberania. Ale nech povyberá, predsa len to oplotenie dlhodobá záležitosť a nebude sa meniť každú chvíľu. Tak nech sa nám obom páči, čo sa vyberie. Mne na farbe až tak nezáleží, pre mňa je dôležitejší materiál, z ktorého to bude všetko zhotovené. Hliník je odolný a trvácny, čiže toto je dobrý výber si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 8:45:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir poriadne som si to pozrela najskor na webe, aby som zbytocne nevypisovala maily. tuto som to nasla https://ploty-elmar.sk/balkony-a-zabradlia/ su tam len niektore modely z toho celkoveho oplotenia. takze budem vyberat z tychto, aby som potom mohla aj zvysok dat spravit rovnaky. nech to je vsetko jednake. tak som teraz taka pysna na seba, ze som to aj sama pozistovala. takze teraz uz len vybrat a poziadat o vypracovanie cenovej ponuky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 07. Okt 2021 12:35:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
galadriel tak paráda teda... teraz uz len čakať, kým prídu... na to si sa náhodou neopýtal, ako to vyzerá, keď sa ich pýtal na ten odvoz?..

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt