Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 8:55:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 15. Jún 2022 6:45:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
henrich je to dost podstatna informacia by som povedal. take nepotrebujes cely plot vratane stlpikov ale len tu nejaku vypln. tie drevoplastove dosky by boli ale lepsie ako drevo, keby si chcel ist tymto smerom. ale zase chapem, ze ked mate aj dom a fasadu inak ladenu, tak nemusi sa to hodit. tak potom ten hlinik teda, tym nemas co pokazit. z toho sa da tiez vybrat kadeco, ze ci uz by si chcel nieco take jednoduchsie alebo skor nieco take, ze aby nebolo vidno dovnutra cez plot alebo len minimalne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 15. Jún 2022 10:41:30 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
teraz pozerám, že viacerí tu tie výplne riešite, možno by nebolo na škodu, keby ste sa aj medzi sebou skúsili nejak spojiť, by to bolo možno fajn si takto poradiť ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 7:27:31 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
zabkara no vsak to by bolo asi aj take zvlastne, keby to mali len ze jeden model zo vsetkeho na vyber, ked pri plotoch je taka da sa povedat, ze velka variabilita a je vela moznosti, ako si to vies aj podla seba pomenit, upravit, navolit atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 8:54:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 81
borty no pravda, tie ponuky, to som mal rychlo doma. vsak to dlho netrva, kym ti to vypracuju, ked ide o tie predbezne vlastne len podla toho, co som ja poslal. potom ta druha uz je o inom. akoze nemyslim teraz, ze by dlho trvala, ale ze to je take presnejsie, ze uz sa toho mozes na sto percent drzat, kedze ju robia na zaklade toho zamerania. tym sa dostavam k tvojej otazke ohladne zamerania, takze ano, to uz mam tiez za sebou. vsak to je rychlo od potvrdenia tej prebeznej ponuky, to behom par dni je toto vybavene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 17. Jún 2022 7:14:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Henrich to je dobrá voľba, aj si sa už po niečom pozeral, či je to všetko ešte len v hladine úvah. Hej tomu rozumiem, pokiaľ to nie je taký v pohode kolega alebo čo, tak lepšie asi sa takto popýtať. A nejak to aspoň odfotiť prípadne nevieš, že podľa toho by sa niečo pohľadalo? Či ty chceš akože niečo, že úplne inakšie akurát, že tiež z hliníka?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 17. Jún 2022 8:29:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Musketier toto sa mne velmi paci, ze si aj ked si vyberies nejaky model, tak este si ho vies na mieru prisposobit. Ja som pozerala taky jeden, co su take ako spice alebo ako sa to nazve a to tam co boli ukazky, tak kazdy ten plot bol v inej farbe aj tie hroty navrchu boli take, ze nie rovnake, ze asi aj toto sa teda da vybrat. Mne sa to paci, ked takto daju firmy zakaznikom na vyber a nie, ze bude chces toto alebo toto a koniec, ze sa neda ani poriadne vybrat. Ked uz si davam nieco take ako plot, ktory bude pri tom dome stat hadam po cely cas ako aj dom, tak ho chcem mat podla svojich predstav.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 7:10:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Viktor58 Galadriel viete čo, len tak som to preletel, že by som mal niečo vybraté alebo rovno už cenové ponuky doma, tak to nie akože. Niečo také neutrálne, ani aby to bolo moc zabednené alebo zase ani také, aby nám každý cez plot mohol pozerať. Taká, ako sa hovorí, zlatá stredná cesta. Čiže ak máte nejaké návrhy, tak kľudne sem s nimi. S tým hliníkom som v pohode akože, čo som si čítal, tak to bude dobrá voľba. Len aj čo som čítal, tak je pomerne dosť firiem, čo s tým robia a teraz to rozhodovanie, že ktorú vybrať a prečo práve tú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 8:57:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
zdravím vás, asi klasicky medzi hliníkovými plotmi som pozeral nejaké firmy a rozhodujem sa medzi alumixom a elmarom. to je podľa mňa asi také, že dosť ľudí vyberá medzi týmito dvoma. viem si vybrať aj tam aj tam, v podstate dosť podobné ploty som tam našiel. len teda podľa čoho sa teda rozhodnúť? lebo podmienky sú tiež podobné, nie sú tam nejaké rozdiely. cenové ponuky som si zatiaľ spraviť nedal, najskôr sa chcem ešte takto popýtať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 7:08:54 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
jednoduché, daj si spraviť cenové ponuky u jedného aj u druhého. čo som ale počul, tak prvá spomínaná spoločnosť vychádza o niečo drahšie ako druhá spomínaná možnosť. neviem, čo je na tom pravdy, či to tak bude pri všetkom, či tak bude vychádzať každá zákazka. potom si sleduj napríklad to, ako to majú so zameraním, ako dlho trvá to naplánovanie, aká je komunikácia, ako dlho by si čakal na hotový plot, akú záruku ti vedia poskytnúť... to sú asi také základné veci, na ktoré by som sa sústredil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 6:53:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
bigbrother ak mozem poradit alebo teda aspon napisat svoju skusenost, tak my sme si z Elmaru vlani kupovali zabradlie. chceli sme aj plot, ale to nam financne nevydalo, tak to mame na plane tento rok niekedy na jesen zacat riesit. hadam tentoraz sa nam postasti. chceme do tak, ze vlastne to zabradlie a aj plot bude rovnake, preto sme vyberali z tych zhodnych modelov.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt